haydi Bursa bulumaya ....

evet kültür park karısık zaten bazı arkadaslarımız cocoukla gelicek kostur kostur nereye gidicekler..nasıl gezicekler...

CUMARTESİ SAAT 14:00 DA HEYKEL"DEKİ MC DONELS DA BULUSUYORUZ...[/

kesin karar verilmiştir!

itiraz edeni ,takımdan eksik olanı,söyleyipte gelmeyeni vururumÇok üzgünüm çoook

Son düzenleme:
evet kültür park karısık zaten bazı arkadaslarımız cocoukla gelicek kostur kostur nereye gidicekler..nasıl gezicekler...

CUMARTESİ SAAT 14:00 DA HEYKEL"DEKİ MC DONELS DA BULUSUYORUZ...[/

kesin karar verilmiştir!

itiraz edeni ,takımdan eksik olanı,söyleyipte gelmeyeni vururumÇok üzgünüm çoook

hımm iyi bak burası bana çok yakın.bir sağlık sorunumuz olmadığı sürece sizleri tanımak için geleceğim şekerler..

aşkolsun ayça
benım adımı nıye yazmadın kız sen bakayım
ama olsun sana kırgın değilim nede olsa gelemıyeceğim bu gece annecığimin yanına gıdıyorum ıyı buluşmalar goremedığım arkadaşları şimdiden merak edıyorum bol bol foto çekın hiç olmazsa sızı nettenn goreyım
gülbeyzam senınle de tanışmak bır turlu kısmet olmadı

keşeke sende olsaydın canım .seni merak ediyordum oğullarımız arkadaş olacaktı.neyse bursada oldumuz sürece daha çokkkk buluşma yaparız sağlık olsun.öpüyorum

kızlar selam .
bız pazar gunu yalovaya gıdıyoruz aılecek .. c tesı gunu ıse heykele Aralla gelebılmem ımkansız hem bana uzak hem aralla hayatta tek başıma oraya gelemem cok yaramaz arabasında vs hıc bı yerde durmuyor yolda perısan olurum.. daha dıbımdekı carrefour a bıle aralla gıdemıyorum eşım olması lazım arabayla benı bırakması lazım .. c tesıde eşım çalışıyor

ama gelmeye calısıcam herysey ragmenn .. bakalımmm kısmet

slm kızlar bende açtım konu görmemişim burdakini 9mayıstamı buluşuyosunuz. ben geç gördüğüm için bana uymadı çünkü o gün için planım vardı 2 hafta önceden. çok iyi olurdu tanışmak isterdim sizle ama malesef ben gelemiyorum bidahaki buluşmaya artık.

meraba arkadaşlar.inşallah bu buluşmaya bende gelmeyi çok istiyoırum.diğerinde gelememiştim malesef.benide listeye ekleyebilirsinizz.

Evt arkadaşlar buluşmaya az kaldı cemredeniz olmazsa oğlunu yine babaannesine bırak :))

bakalım ayçacım .. eşımle goruşucem o gun erken gelırse Aralla benı bıraksın ıstıyorum ..
bunun dışında kayınvalıdem bıraz rahatsız Aralı ona bırakıp kadına yuk olmak ıstemıyorum ..

hepınızı opuyorum ..

kızlaaaar slm epeydir topiğe uğrayamadım buluşma tarihi değişmemiş sevindim :dance:

buluşma tarihi deişmedi kızlar evt işleri ayarlayın gelin cemre deniz herkeste bebe var yavrii sen onu takma okadar :))

cumartesi günüüü mc donels ta hep birlikteyizzzzz ..kızlarr bazı sunumlarım olacak..aranızda işe ihtiyacı olanlar, tanıdıklarınız beslenmede problem yasayanlarınız ..vs. varsa onlarıda getirin..

cumartesi günüüü mc donels ta hep birlikteyizzzzz ..kızlarr bazı sunumlarım olacak..aranızda işe ihtiyacı olanlar, tanıdıklarınız beslenmede problem yasayanlarınız ..vs. varsa onlarıda getirin..

ben kendimide alim gelim ozaman
benm işede ihtiyecım var
beslenme problemmde var...
adam adamına çattın :nazar:

X