haydi Bursa bulumaya ....

aycaaaaaaa

can oğluşlarrıımm :))
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2008
5.049
167
evet kızlar geçen sefer harika bi buluşma gerçekleşmişti.. haydi yeniden buluşalım... yerimseniben bu sefer daha fazla talep bekliorummm ... tarih yer zaman ve mekan en uygun şekilde ayarlanacaktır... sırnaşık şey ayrıca emirali ve tubicik in düğünüde bu buluşmada sırnaşık şey

geel geel buluşmaya gell :teytey:

ayrıca gelenlere bunlar :asigim: :icecream: a.s. :1hug: :içelim: Şeniz alkisalkisalkis vee var...

gelmeyenlerede :a015: Çok üzgünüm çoook :mymeka: klava: :dilcikar: :tomato: bunlar var benden sölemesi :roflol:

oy benım kaynananm bulusmada yapıyomusssss yirim seniiiii:asigim:

düğünümüze herkesi beklerizzz mümkünse takı merasiminde bize cikolata takınnn kocacıgım da bende bayılırızz:dance:

gelmek isteyen herkesi beklerizz...:sm_cool:

alkisalkisalkis SELAMLAR BENDE BU ARALAR BURSADA BULUŞMA AYARLASAK DıE BAŞLIK AÇMAYI DÜŞÜNÜYORDUM :) OLURSA BENDE GELıRıM SEVE SEVE TANIŞMIŞ OLURUZ MıS GıBı :)

alkisalkisalkis SELAMLAR BENDE BU ARALAR BURSADA BULUŞMA AYARLASAK DİE BAŞLIK AÇMAYI DÜŞÜNÜYORDUM :) OLURSA BENDE GELİRİM SEVE SEVE TANIŞMIŞ OLURUZ MİS GİBİ :)

gel canımmmm gelll eylenirik hep beraberrrr:dance: düğünümde hangi cikolatadan takcannkaydirigubbakcemile3

bu hamile bekar evli bebek tedavisi olan vsvs olmak üzere karışık bir buluşma olacak sanırım?

sırf emirle seni bian önce başgöz etmek için ayarladım bu buluşmayı sırnaşık şey tatlım benm bende seni yerim.. inş yine çok gusel bi şekilde buluşuruz..ayrıca bu sefer sende erken gelirsin daha çok vakit geçiririz sennle a.s

bu hamile bekar evli bebek tedavisi olan vsvs olmak üzere karışık bir buluşma olacak sanırım?

olsun olsun kapımız herkese açıkk.. yerimseniben senide mutlaka beklıoruz tatlım:))

oooooooooooooo buluşma var yıne ınşallah gelebılırım bu cuma istanbula gıdeceğim. burada olduğum bır tarıhte olursa mutlaka gelmeye calışacağım canım

gelirik gelirik siz yeri zamanı ayarlayın kaydirigubbakcemile5

bu seferde gelmezsen zati :dilcikar:

oooooooooooooo buluşma var yıne ınşallah gelebılırım bu cuma istanbula gıdeceğim. burada olduğum bır tarıhte olursa mutlaka gelmeye calışacağım canım

zaten buhafta olmaz tatlım benmde annemler burda olcak hafta sonu diğer haftalarda olur..hem herkeste acele olmadığı için işini ayarlamış olur... kaydirigubbakcemile5

ozaman hanımlar şimdilik gününü 9 mayıs cumartesi ya da 10mayıs pazar olarak kararlaştıralım derim?kaydirigubbakcemile5

farketmez bana c tesi pazar.. nereler var pek bilmiyorum bursa yı ben önceden nerede buluşmıştunuz? öncesindne bilirsem yerini öğrenir daha rahat gelirim

farketmez bana c tesi pazar.. nereler var pek bilmiyorum bursa yı ben önceden nerede buluşmıştunuz? öncesindne bilirsem yerini öğrenir daha rahat gelirim

biz daha önce burger kıngte buluştuk ama bu sefer açık alan istıodu arkadaşlar.. bi toplanılsın yer kolay bi kaç yer belirler içinden seçeriz bitanesini.. sennde öle bildiğin hoş yerler varsa yaz...

:) BıKAÇ ALIŞVERıŞ MERKEZı DIŞINDA BıLDıĞıM yer yok benim vala dedim ya önceden kararlaştırılsın yer de bend eona göre bulup gelebileyim hiç bilmiyorum bursayı çünkü. bikaç gün bekleyelim bakalım belki fikri olan birisi çıkar kararlaşır yerde.

yer kolay tatlım merak etme zaten önceden belirlenir.. sen yenimi evlisin yani evleniptemi geldin bursaya :))

evet ağustosta evlemiştim hiç arkadaşım yok burada konu komsu yok o yüzden istiyorum bi an önce buluşulsun

evet ağustosta evlemiştim hiç arkadaşım yok burada konu komsu yok o yüzden istiyorum bi an önce buluşulsun

hoşgeldın canım bursamıza nereden gelınımız bakalım.buluşma gel tabıkı bır çok arkadaş zaten
bursa ya sonradan gelın gelen arkadaşlar :)))))))))))
yer konusunda sorun etme kolay herkezın bıleceğı yer olur

ayçacım bu tarıhte ben yokum istanbula gıdeceğim .20 sıne doğru geleceğim o zaman a kadar sız toplanırsınız galıba yyyyyyyyyyyaaaaaaaaaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…