haydi Bursa bulumaya ....

kıslar bende cay istiyorum..kimde içiyos-tatlicadiarzu-

tarihi ve yeri belirlediginizde bana cepten mesaj atarsanız bende gelebilirim.malum toopiği iki işte birden calıstıgım ve okulum nedeniyle takip edemiyorum..

bu arada emirali mi özledim:asigim:

bende merakla takip ediyorum buluşma gününü öğrenmek için inşallah uygun bir tarih olurda bende kızlarımla gelmek istiyorum

öneriniz varmı hanımlar? herkes birbirinden bekliyor böyle giderse buluşamayacağız ben bir an önce tanışmak istiyorum :) bana her zaman uyar. heralde herkes hafta sonu uygun olur bu yüzden 9 myıs cumartesi derim ben en yakın tarih olarak

günaydın bursalı hanımlarrrr
buluşma tarihi eğer uygun olursa yani pazar hariç bende gelmek istiyorummmm

heykelde acık alanda güzel bir cafe var orda toplanalım..tarihide erken ayarlıyalım mesela bu pazar olabilir..tabi herkesede uyarsa

kızlarr hiçbir başlığa uymayan yazılarda şehitlerimize yasin okuyalım diye konu açtım kuran-ı kerim bilenler buyursunnn

cocouklarla gelinicekse heykelde mc donels ta olabilir hava sıcak olursa bolkona cıkarız..soguk olursa içeride masa ayarlatırız kabalık olucaz diye..

ay ayca nerdesin yahuu gelde konusalım canım..hadi toplanalım artık..bu pazar herkese uyuyormu..uyuyorsa yine ikide mc donelsta bulusalum

emiralide seni özledi tatlım.. bidahaki buluşmaya bende deim nan bende çay içios ama bu sefer bi kez daha dışarda buluşalım...

bende merakla takip ediyorum buluşma gününü öğrenmek için inşallah uygun bir tarih olurda bende kızlarımla gelmek istiyorum

evt yaa 9 yada 10 mayıs olsun ozaman ...

9 yada 10 mayıs banadaii gelıoo

günaydın bursalı hanımlarrrr
buluşma tarihi eğer uygun olursa yani pazar hariç bende gelmek istiyorummmm

canım bana pazar uyar ama çalışan arkadaşlar ctesi gelemezmisiniz yazın..

heykelde acık alanda güzel bir cafe var orda toplanalım..tarihide erken ayarlıyalım mesela bu pazar olabilir..tabi herkesede uyarsa

bu pazar olmasın izmirden annem gelıo bidahaki pazar yada ctesi

kızlarr hiçbir başlığa uymayan yazılarda şehitlerimize yasin okuyalım diye konu açtım kuran-ı kerim bilenler buyursunnn

ok uğrarım tatlım ben..

orası bana uyar ama çocuklarada uyar zaten balkonuda çok hoş ama.. bu haftasonuolmaz...annaemler geliii...

kızlar nirdesiniz yaa yazın bişiler hadee heyecanlandım ... tirledim haaa
:roflol:

ok bana uyar valla... tubişim bitek sen pazar istıon sanırsam öle göruom sen ctesi ayarlayamanmı yavriii

c tesı olsun ayçacım.. bağa haber edın heeee.. ozelden neyım yazın burda olmayabülürümmm hıh

kızlarkultur parkolsunn 9 mayıs olsunn.. kultur parkta cocuklar ıcın bı suru aktıvıte oyun yerlerı varmış arkadasım gıttı resımlerı attı cok eglenmıslerr...
mc de fln ben aralı zaptedemem .. açık havada daha ıyı oynuyor kendısı .. hem tum cocuklar ıcın cok ıyı olur orda kafeler de varr otururuzz yesıllıklere kendımızı atarız veletler oynarlar.. daha ne olsunn ulaa...

tamam haftaya pazar bulusuyoz..mc doneldsta iyi fikir..kültüparkta iyi fikir...yalnız yerimiz herkese uysun..

sunumlarım olucak!

Son düzenleme:
Kızlar biri cumartesiye hayal kurmuş biriniz pazara kime ne uyuyor dein ben de gelirim belkim benim de arkadaşımolsun ben de buluşayım ben de gezeyim nolur yaaaa beni de alıveriverin aranız ayaaa vallahi patlıcam bu bursalarda şakkıdı

saat kaç gibi buluşuyonuz kızlar ben cumartesi de 6 y akadar çalışıyorum 6 dan sonra hala kültürde olursanız kapar çantamı gelirim vallahi de :asigim::asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…