haydi Bursa bulumaya ....

kızlar bu pazar olamaz zati haftaya olcek ama biri pazar dio biri ctesi... karalaştırın aranızda siz artık.. ama işten izin alamayacağı için sizler kocalarınızdan izin alsanız.. bidahaki hafta buluşuoz ona göre ayarlayın artıkın valaa... bu arada kultur park fikri bana uyar... bu arada tubiş ne sürprizin var bize bebem... :KK70:

Kızlar biri cumartesiye hayal kurmuş biriniz pazara kime ne uyuyor dein ben de gelirim belkim benim de arkadaşımolsun ben de buluşayım ben de gezeyim nolur yaaaa beni de alıveriverin aranız ayaaa vallahi patlıcam bu bursalarda şakkıdı

saat kaç gibi buluşuyonuz kızlar ben cumartesi de 6 y akadar çalışıyorum 6 dan sonra hala kültürde olursanız kapar çantamı gelirim vallahi de :asigim::asigim:

gel kısss gelll..kaynasırızzz sıkılmassın..ha bu arada artık bir karar verin cumartesimi pazar mııı..yoksa ben el koyacagım haaa:eek:klava:

oylamaya sunuyorum
A) 9 u kültür park
B) 10 u kültür park
C) 9 u mc donalds
D) 10 u mc donalds
E) hepsi :)

bana hersey uyar demeyin bi şıkta karar kılalım

BENıM ıÇıN KÜLTÜRPARKI BıLMıYORUM AMA ÖYLE YEŞıLLıK GÜZEL MEKAN FıLAN OLMASI CAZıP GELDı

A ŞIKKI DıYORUM :)

oylamaya sunuyorum
A) 9 u kültür park
B) 10 u kültür park
C) 9 u mc donalds
D) 10 u mc donalds
E) hepsi :)

bana hersey uyar demeyin bi şıkta karar kılalım

BENİM İÇİN KÜLTÜRPARKI BİLMİYORUM AMA ÖYLE YEŞİLLİK GÜZEL MEKAN FİLAN OLMASI CAZİP GELDİ

A ŞIKKI DİYORUM :)

günaydın canım nasılsın

buluşma tam nezaman tam karar verilemedi sanırım

:asigim: CANIIMM günaydııınnnn idare ederim bugün:) sen nasılsın ne var ne yok dün görmedim seni..
belli olamadı bi gün yaaa :KK43: sen ne diyorsun?

:asigim: CANIIMM günaydııınnnn idare ederim bugün:) sen nasılsın ne var ne yok dün görmedim seni..
belli olamadı bi gün yaaa :KK43: sen ne diyorsun?

2gündür misafirim oldu.hatta bugünde vede var annem ve gelinimiz.
oyüzden sık giremedim nete..
pazargünü bana uymaz ama mekan farketmez heryere uyarım ben..
hava ogün güzel olursa kültürpark süper derim..

anladım canım. Senden misafir eksik olmuyor sanırım:)

A 2 OLDU HANIMLAR YOKMU ARTTIRAN :))

bende ctesi derim ama tubişim ve bi arkadaş daha vardı dun çalışan onlar nolcak :sm_confused:

13:00 dan sonra olursa cumartesi bnada uyar kıslar..cünkü 1 de işten cıkıyorum...

ozaman 9 mayıs cumartesi saat 2 de kulturparkta buluşuoz.. hava yağmurlu olursa mc donalsta ... diğer çalışan arkadaşta işten çıkınca katılır aramıza ok..

ozaman 9 mayıs cumartesi saat 2 de kulturparkta buluşuoz.. hava yağmurlu olursa mc donalsta ... diğer çalışan arkadaşta işten çıkınca katılır aramıza ok..

evet canım aynen...son dk ya kadar topiği takip edin!

Son düzenleme:
arkadaşlar listeyi yapıorum gelmeyen olursa bozuşuruz haa ..... :))

ayçaaaaaaa
tubicik
tigerboxer
sevvalcik
cemredeniz
özi16
gulbeyza
papuli
ashkom

Son düzenleme:
ayçacım adımı yazmışsın gelmeyi ço k isterim tabiki ama
çalışıyorum bildiğiniz üzere ben cumartesi günü saat 1 de çıksam eve gidip kızımı hazırlasam soonra
kültürparka gelmek istesem epey zaman geçer ama elimden geldiğince yetişmeye çalışıcam gelemezsemde şimdiden size ii eğlenceler canlarım

X