haydi Bursa bulumaya ....

bende ıst dan geldım gel mutlaka tanısırız.. açık hava bı yer olursa cok guzel olur aral avm lerı sevmıyor hayatta bas edemem yanı..

pazar olmasın yaa c tesı olsun bu kezz

olmadı bir yerde buluşup öyle geceriz problem değil okadar çözüm bulunur yer zaman kesinleşsinde bi

ben de istbuldan gelın geldım canım aral denızın mınık oğlu bende gelersen oğlumla geleceğim .
senın oğlum kaç yaşında canım

22 haftalık hamileyim ben :) getirin bebişlerinizide az sevelim güzel olur tabi

:CüvCüv: tek hamile ben olucam sanırım oh yaa mis gibi siz atlatmışsınız darısı başıma hayırlısıyla bakalım:)

nilüfer-özlücedeyim ben

sizler nerelerindesiniz bursa nın ?

cumartesi olursa ben çok sevinirim valla pazar olunca kocacığımı bırakmak zorunda kalıyorum senağlama olmazsa onuda getiririm nolcekki sırnaşık şey

cumartesi olursa ben çok sevinirim valla pazar olunca kocacığımı bırakmak zorunda kalıyorum senağlama olmazsa onuda getiririm nolcekki sırnaşık şey

tabi canım nolcakki kıs kısa takılırızkaydirigubbakcemile3

:CüvCüv: tek hamile ben olucam sanırım oh yaa mis gibi siz atlatmışsınız darısı başıma hayırlısıyla bakalım:)

nilüfer-özlücedeyim ben

sizler nerelerindesiniz bursa nın ?

ben yıldırımdayım tatlım.. şevket yılmaz hastanesine çok yakınım zaten bidahaki buluşmada sizi evime davet etmeyi duşunuorum....

tabi canım nolcakki kıs kısa takılırızkaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 :roflol: deluuuuuuuuuuu kızz

bakarsın alısırız birbirimize güzel anlasırız gün yaparız evlerde:))) hoş siz baya yakınsınız birbirinize yanılmıyorsam:)

X