haydi Bursa bulumaya ....

GÜNAYDIN HANIMLAAARRRR

Ben siteye giremezken siz mis gibi yazışmışsınız bi dolu :S

Nasılsınız ne yapıyosunuz bakimm:) HAZIRMISINIZ ıŞLERıNıZ AYARLANDIMI ? !!!!!!

KıMLER GELCEK ŞıMDı ??? TAM LıSTE ALALIM ONA GÖRE BEKLEYELıM HAREKET EDELıM ..

buluşmaya gelecek planların listesi:
aycaaaaa
tubicik
tigerboxer
papuli
cemredeniz
gulbeyza
şampuan
ashkom
sevvalcik
udbendable
yamo
meltemşahin

buluşma yarın 14 te heykeldeki mcdonaldsta..göruşmek uzre canlar.. :lepi:

Son düzenleme:
ben yarınki buluşmada olamıcam hanımlar anneme daha hediye almadım ona hediye bakıcam yarın iş çıkışı o yüzden aranızda yokum olmayı isterdim ama malesef
hepinize i eğlenceler

ben yarınki buluşmada olamıcam hanımlar anneme daha hediye almadım ona hediye bakıcam yarın iş çıkışı o yüzden aranızda yokum olmayı isterdim ama malesef
hepinize i eğlenceler

sen bilirsin tatlım.. nasip deilmiş başka sefere inşş yerimseniben

kızlar çok üzügünüm ama ben gelemiyorum hem oğlum rahatsız hemde annemlerle beraber olmam gerken konular var bu yüzden onları yanlız bırakamıcam ne olur kızmayın bana sizi görmeyi çok isterdim ama olmadı inşallah resimlerden görücem bana kızmayın olurmu..bol bol resim çekinin..

kızlar çok üzügünüm ama ben gelemiyorum hem oğlum rahatsız hemde annemlerle beraber olmam gerken konular var bu yüzden onları yanlız bırakamıcam ne olur kızmayın bana sizi görmeyi çok isterdim ama olmadı inşallah resimlerden görücem bana kızmayın olurmu..bol bol resim çekinin..

neden kızalımki :kızgın:
sırnaşık şey şaka şaka
kısmet deilmiş başka zamana
sende dediğin gibi fotolara bakarsın kaydirigubbakcemile5

kızlar yaaa o kadar istadimki buluşmaya gelmeyi kısmet olmıcak heralde
günlerdir hasta yatıyorum
dayanılmaz baş ağrılarım oluyo 15 gündür hiç bişey yapamıyorum
annem bizde çocuklara bakmama yardımcı oluyo
ama aklım sizde kalıcak çok istiyodum
inşallah bolbol fotoğraf çekersinizde bizde (gelemeyenler) bakarız
ıYı EĞLENCELER

bu arada 8 mayıs doğum günümdü gelebilseydim benim için çok güzel bi anı olcaktısenağlama

malesef ben gelemiyorummm
mr çektirmem gerekiyodu ve tarih olarak bugünü verdilerrr
dün yarın gelip çektirceksin dediler şokkkkkkkkkkkk
oldum
artık kısmet bidahaki sefere....

evt bugun buluşuoruzz kızlarr amaa... gerçekten kırıldım gelmeyen arkadaşlara artık ama beraber bi gun kararlaştırdık herkese en uygun gun seçildi ypok ben gelemicem edemicem bilmemneler 2 hafta önceden ayarlayamadnızmı yanii nese artık gele gelir gelmeyen kendi bilir...

evt bugun buluşuoruzz kızlarr amaa... gerçekten kırıldım gelmeyen arkadaşlara artık ama beraber bi gun kararlaştırdık herkese en uygun gun seçildi ypok ben gelemicem edemicem bilmemneler 2 hafta önceden ayarlayamadnızmı yanii nese artık gele gelir gelmeyen kendi bilir...

aşkolsun niye kırıcı konuşuyon ayçaaaaaa :1no2:
gerçekten gelmek isteyipde gelemeyenlerde var unutma
hastalığada randevu veremezdik dimi
senağlamasenağlamasenağlama

Kzılar ben de gelmeyi çok istiyorummm saate bakınca istiyordum demem gerektiğini biliyorum ama hala istiyorum ben ama hala ofisteyim projem bitmedi bitmiyor kafayı sıyırcam bi d ebu akşam mesai söz konusu bu kadar mı şans olur bende yaaa umarım iyi eğleniyorsunuzdur :nazar:senağlama

Kızlaaaaar hala orda mısınız ben hala ofisteyim ya ben de gelicektim offffff ya bana ne yaaaaaaaaaaaaaaaa

senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

Kızlaaaaar hala orda mısınız ben hala ofisteyim ya ben de gelicektim offffff ya bana ne yaaaaaaaaaaaaaaaa

senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

arkadaşım üzülme bizde anlattıklarıyla teselli buluruz
bende çok istemiştim gitmeyi
doğum günümü kutluycaktık beraber:a015::a015::a015:

X