Haydi Ankara'l gelinler bulumaya

evet banada mantıklı geldii böyle olabilir.....

tarih konusunda herkes hemfikir sanırım

günaydın kızlar bende ankaradanım ve banada uyarsa ve ogun nisanlımın carsı izni gunu olmazsa bende gelmek istiyorum

Son düzenleme:
kızlar ya 12 nisan banada uymuyor çünkü 11 nisan doğum günüm büyük ihtimal ben istanbula gidicem yada nişanlım gelicek ve katılmam mümkün deil bir sonraki hafta yapsak olmaz mı?

günaydın kızlar bende ankaradanım ve banada uyarsa ve ogun nisanlımın carsı izni gunu olmazsa bende gelmek istiyorum

ayh hadi bakalım off senide aramızda görelim inşlah bişey çıkmaz güzelim hihoyyyt

kızlar ya 12 nisan banada uymuyor çünkü 11 nisan doğum günüm büyük ihtimal ben istanbula gidicem yada nişanlım gelicek ve katılmam mümkün deil bir sonraki hafta yapsak olmaz mı?

sende bir dahaki buluşma olursan o zmn gelirsin ya da kızlar sana uygun bir tarih uyarsa ayarlarsakda olabilir kaydirigubbakcemile2

Bende katilmak isterdimmm
Size simdiden iyi eglencelerryerimseniben

Ben çook fazla ertelememekten yanayım ama size de uymaya çalışırım tabi .
Şimdi bu listeye göre kesin gelmeyecek olanlar bildirsin kızlar . .

1.tobi
2.mandilin
3.acemiperi
4.oveg
5.sütlü gayfe
6.morçilek
7.sanat
8.blackqeen
9.malibu
10.ıtır&buse
11.dila06

tatlışlarım minnoşlarım keşke hepiniz gelebilse 12 nisan dedik çünkü bazıalrımız evliliğe yaklaşıyo telaşları artıyo..

ama sözzzzzzzzzzzzzzzzzz bi buluşmada daha sonra sizler için yaparız..ama ne kadar çok arkadaşı görürsem o kadar çok sevincemmm lütfennnnnn:çok üzgünüm:

11 kişi olmuşuz ne güzel
bence de tarihle çok oynamayalım

1.tobi
2.mandilin
3.acemiperi
4.oveg
5.sütlü gayfe
6.morçilek
7.sanat
8.blackqeen
9.malibu
10.ıtır&buse
11.dila06
12.offff

ben büyük ihtimal olmuyucam neyse benim yerime de eğlenin

papatya bekleriz ama biz ertelememeyi düşünüyoruz 12 nisan bizim ilk buluşmamız olucak sanırım çünkü içimizde yakın zamanda evlencek arkşlarımız olduğu için bu tarih sana uyar mı?

kızlarr bende geliyim mii daha yeniyim ben ama tanışırız demi

papatyacım mrb öncelikle hoşgeldin aramıza...gelirsen çok seviniriz tabii..tanışırız kaynaşırız..

ama blackgueeınınde dediği gibi tarihi 12 nisan olarak düşündük zaten sende sanırım nisan 2 haftası demişsin uyucak gibi...ara ara bak topiğe yer en son zaman netleşecek..şu an için 12 nisan saat 13:00 zara önü dedik ama havaya göre değişir..cafede olma ihtimali var

kızlar süpersiniz...12 nisan pazara geliyor süper,çalışma günü değil:)) iş miş olmaz yatış günü:))sözvermemekle beraber,bende gelmek istediğimi bildireyim...inşallah diyimkaydirigubbakcemile2

1.tobi
2.mandilin
3.acemiperi
4.papattya
5.sütlü gayfe
6.morçilek
7.sanat
8.blackqeen
9.malibu
10.ıtır&buse
11.dila06
12.offff
13.zeysb

canısım Ankara lı ablan seni öptü kocaman,bakalım bi ne zaman buluşacağı?Tabii ki buluşmaya herkes davetlia.s.

kızlar süpersiniz...12 nisan pazara geliyor süper,çalışma günü değil:)) iş miş olmaz yatış günü:))sözvermemekle beraber,bende gelmek istediğimi bildireyim...inşallah diyimkaydirigubbakcemile2

gelllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll :))))

bencede gel fikir alışverişi tanışmamız süper olur kaçırma derim hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…