Haydi ankara 7 mart'ta buluşalım, kadınla günümüzü kutlayalım:)

kalimera

--KK ANKARA MIKTARI--
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.293
0
61
MERHABA CANLARIIIMMbayanssulusmileopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ BıLıYORSUNUZ, PAZARTESıYE GELıYOR BıZDE
BU VESıLE ıLE 7 MARTTA BULUŞALIM DEDıKkaydirigubbakcemile5 YANııııııı KISACASI GENE M BULUŞMA VAR AYOOOLLL :lepi::lepi::sm_cool::teytey::dance:

KENDı ARAMIZDA ÇEKıLıŞ YAPACAĞIZ BıR BıRBıMıZE UFAK TEFEK HEDıYELER VERECEĞıZkaydirigubbakcemile5olumunekankayizsmile,
HADı BAKALIM KIZLAR ŞıMDıDEN KENDıNıZı ONA GÖRE AYARLAYIN OLURMUa.s

YER: BAŞKENT ÖĞRETMEN EVı B KATI (EN ÜST KAT)
TARıH: 7 MART PAZAR
SAAT: 13:00--17:00 ARASI

GELENLER;
1-KALıMERA
2-TOMBıŞ06
3-DıLEK52
4-SERıÇıÇEK
5-NRSNMKA39
6-GıRDAP
7-CANLARIM
8-OKYANUS
9-NURANK
10-ZEYTUNı06
11-
12-
13-
14-
15-
16-
VUR VUR ıNLESıN :enbuyukkk: TÜM DÜNYA DıNLESıN :enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:
:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

Son düzenleme:
ilk ben yorumluyorum kalim bu ne hızzzz olumunekankayizsmile
yetişemiyoruz ankara buluşmasına kaydirigubbakcemile
ee başken olunca boyle olunurrsempatiksalakcinni
turkbayragiturkbayragiturkbayragi:enbuyukkk::enbuyukkk:a.s.a.s.a.s.a.s.:teytey::teytey::teytey:
haydi buluşmayaaa
bir ikiiiii :teytey::teytey::teytey:

oleeeeey en büyük mıktar bizim mıktar emme eksik var listede eylül nam dağ çiçeği eklenecekler arasında hepicinizi bekliyoruz hatta akşama beylerde gelsin hepimiz gardaşız olmazmı esmerimde belki bir süpriz daha yapar bize öpüyorum hepinizi opuyorumnanaktan

opuyorumnanaktanbu iş bu kadar olurkaydirigubbakcemile5organizatörler kraliçesi gardaşımŞenizTAM KADRO OLALIM YENİ KATILACAKLARI BEKLİYORUZa.sDÜNYA KADINLARIN:sm_cool::dance::hooray::içelim::teytey:a.s.:enbuyukkk:

konuyu dağıtılammm biraz bende kırşehirdeki hanımları davet ettimmm
Çekici bir genç kadın, çok zayıf bir bebeği doktora kontrole götürür.Bebeğe bakan doktor :
-Bu çocuk iyi gıda almıyor, der ve kadına dönerek ;
-Lütfen soyununuz, diye rica eder.
Soyunan kadının, göğüslerini iyice kontrol ettikten sonra doktor
-Düşündüğüm gibiymiş hanımefendi der, sizin hiç sütünüz yok.
Kadın :
-Tabi olmaz doktor bey, der.Ben çocuğun teyzesiyim...alıntı

katılan yokkk ne yazıkkii
kırşehirdenkaydirigubbakcemile5 belkide olabilerrr bakılımm
dilek ablaaaa

Amanin bu ne hız mıktarım..peşinde koşmaktan dalağım şişti..Ben hasta,yaşlı ve babanne olmuş bi hatunum yeşişemiyom gali hızına..akannehir Neyse, Son bi gayretle düşem bakem yola gelebülürüm belküm..Mıktarı terketmek yok..Sevimli şey..kaydirigubbakcemile opuyorumnanaktan
Bu arada herkese günaydın kızlaaaarr..Mıktarımla didişmekten size selamım hep sona kalıyor idare edin..Öpüyorum hepinizi..Kısa süre de geçmiş olsa özledim hepinizi..Öpüyorum kocamaaann..:1hug: a.s.

Esmerimin güzeli hadi kaç gel sen de yine alıştırmasaydın bizi gözlerimiz arıyo artık..
Yap bi güzellik yine..yerimseniben

Son düzenleme:
vavvvvvvvvvvvvvvvv aslan mıhdarım çok iyi etmişin herbir buluşma sonrası özlem daha bi yogunlaşıyo ayyyyyyyyyyy çokkkkkkk uzun geliyo bizartıkın 15de bir buluşalım emegine yüregine saglık kk nın fedakar tek mıhdarı 2 buluşmadada oyunlar oynayıp neşesine şey şettiren azasını azat etmiş ve adını listenin başına koymuş gelmezsek büyük ayıp etmiş oluruz rabbim bu canı bu bedene layık gördügü sürece ölümüne yanındayım yer mekan önemli degil istersen dünyanın öbür ucu olsun mıhdarların en degerlisi (mevlüt kandilimiz mübarek olsun)

KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN ARKADAŞLAR

ilk ben yorumluyorum kalim bu ne hızzzz olumunekankayizsmile
yetişemiyoruz ankara buluşmasına kaydirigubbakcemile
ee başken olunca boyle olunurrsempatiksalakcinni
AY NAPALIM ŞEKERİM GENEL İSTEK ÜZERİNE HEMEN YAPALIM DEDİK kaydirigubbakcemile5olumunekankayizsmile
SENİDE BEKLİYORUZ UNUTMA, ŞİMDİDEN BEHÇET EMMİMİ İKNA ÇABALARINA
BAŞALAYABÜLÜSÜN CANIIM :kedi::lepi: SEN ANLADIN BENİM NE DEMEK İSTEDİĞMİ DEMİİ:lepi::lepi:

HOOOOLEEEYYYY SÜPER OLURDAAAA bilmiyorumkismileAPLAM BİZİMKİLERİN MAÇI NEYİM VARSA GELMEZLERKİİİİbilmiyorumkismilebilmiyorumkismile
opuyorumnanaktanbu iş bu kadar olurkaydirigubbakcemile5organizatörler kraliçesi gardaşımŞenizTAM KADRO OLALIM YENİ KATILACAKLARI BEKLİYORUZa.sDÜNYA KADINLARIN:sm_cool::dance:
EVET TAM KOADRO İSTİYORUUUUMMMopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5
HERKEŞLER GELSİN NÜTFEN YAA olumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

DİDİİİİİİŞŞŞŞ BEN GENEDE SENİ ÇOOOOK SEVİYORUMopuyorumnanaktanolumunekankayizsmile

EEEE BEN 15 YAŞIMDAYIMYA SENDE YAŞLISIN ONDAN BENİM HIZIMA YETİŞEMİYOSUN BABANECİĞİM :lepi::lepi::lepi:

MIHTARINIZ SİYE GURBAN OLSUN BACULAR :lepi::lepi::lepi::lepi::lepi:
SİZ İSTERSİNİZDE BEN YAPMAMMIIIIIIIII:lepi::lepi::lepi::lepi: ÇÜNKÜÜÜÜÜ BEN SİZİ ÇOK SEVİYORUM:asigim::1hug:a.s.

:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

ay valla ne iyi olur bana uyar zaten benimki 2 kere gelip gidiyo gelmişkende oturup dinlenir biraz sizinkilerde o akşam maçı ertelesinler yaa özetine neyim bakarlar mıhdar mızıkcılık yok tamammı

Peygamberin doğum günü olan mevlit kandilinizi en içten dileklerimle tebrik ederim..esmer güzelii

eveeeeet bizimkilerin maçı kesin vardır yapcek bişey yok başka bir zaman ayarlarız inşallah

pazarımız şen ol sunŞenizhaftaya bugün beraberiz:sm_cool::dance::teytey:a.s.:enbuyukkk:

GÜNAYDIIIIINNN bayanssulusmileopuyorumnanaktan

SABAH ŞERİFLERİNİZ HAYIRLI OLSUUNopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5HAYIRLI HAFTALAR DİLİYORUM HEPİNİZEolumunekankayizsmile

ay valla ne iyi olur bana uyar zaten benimki 2 kere gelip gidiyo gelmişkende oturup dinlenir biraz sizinkilerde o akşam maçı ertelesinler yaa özetine neyim bakarlar mıhdar mızıkcılık yok tamammı
AH BE TOMBİŞİM SEN BENİM MIZIKCIKCILIK YAPTIĞIMI NERDE GÖRDÜN???
BİZİM BU HERİFLERİN MAÇ TRAFİĞİ BENİ DELİ EDİYO VALLA, ECCÜKDE BİZİMLEN MAÇ YAPIN DİYOS EMMEE:asigim:
YOK ONLAR İLLAKİİİİ FENERLE MAÇ YAPCEKLER:roflol::roflol:

EĞER O GÜN FENERİN MAÇI NEYİM VARSA ÖLDÜRSEM GELMEZ BENİMKİİİ:sm_confused:

eveeeeet bizimkilerin maçı kesin vardır yapcek bişey yok başka bir zaman ayarlarız inşallah
KIS DİLEK APLA SEN BÜLENT ABİMİ İKNA EDERSEN,
BÜLENT ABİMDE BENİMKİNİ KANDIRIR VALLAa.s

HEP FENERLEN MAÇ OLMASKİİ CANIIIM ECÜKDE BİZİMLE MAÇ YAPSINLAR DEMİİİ :lepi:
:roflol::roflol:

inşallah olmaz gelirlerde dolu dolu kutlarız günümüzü bide cimbom liderya sizinkiler gergindir şimdi çokta gitmeyelim üstlerine demi ama

buluşmaya bir terslik olmazsa zeytuni06 (sari gaci)ile geleceğiz,iyi geceleropuyorumnanaktanŞeniza.s.

:sm_confused::uhm:lmaz::sinifsinif:guclubacismile:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt valla ben sevdim bu buluşma işini tşkler mıktarım seni çok seviyorum

aaah mıhtarım ikna kabiliyetimi kaybettim herhal ki adam fener diyo başka bişey demiyor yani bizden umut bişinekleme ama sen becerebilirsin gibi geliyor ednan bülenti kandırsın maç da varmış aha o gün çooook zor işin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…