Haydi ankara 23 mayısta buluşmaya varmısınız??

dogumgunu10009-pasta.gif

EylÜleyemıŞŞŞŞŞ
kıs ablasının gÜlÜ doĞum gÜnÜn kutlu olsunnnnn
bol bol kutla canım nıÇe yıllaraaa

eylül bacım doğum gününmüş bugün gördüm sağlıklı mutu ailenle sevdiklerinle birlikte nice nice yıllara a.s.:nazar:a.s.

:1shok::1shok::1shok:
:1shok::1shok::1shok:

Ankara'nın güzel hanımlarına selamlar olsun.
Arkadaşlarım 23.Mayısta görüşmek üzere hepinize sevgiler.
Güzel derken benden bahsediyorsun sanirim canim arkadaşim:nazar:
heyecanla bekliyom buluşmayikaydirigubbakcemile2

EVET
BİR BAKIP KALBİMİ YAKTI İŞTE:dilcikar:

CANIMMMMMM
BEN YOKKEN BULUŞMADA RAHAT RAHAT EĞLENİN BİLİYORSUNUZ BEN OLUNCA BİRAZ ZOR EĞLENİRSİNİZ:jeyyar:

ay evet evet sen varken eğlenemiyoduk valla:sm_cool:
gittiğin iyi oldu nan arada yap böle kaçamaklar:dance:
gardiyan gibi tepemize dikilip ay az ye ay sen kilomu almişin ne:nazar:
ay senin göbeen çikmiş galiba demelerinden usandiydim az daha gitmesen zati
ümüğünü sikip seni tahtali köye uzun bir tatile göndercektim:icecream:
ee çok çalişip hakkettin uzun bi tatili kanimca:asigim:-tatlicadiarzu-

Günaydın hanımlar..
Herkesin cuması mübarek olsun.
Sevgiler buluşun bakalım bensiz ama gelemiyorum senağlama
üzülme bitanem ankaraya gelince tekrar görüşürüz:asigim:
biliyom sirf beni göremediğin için kahroluyon ama napalim kader:nazar:-tatlicadiarzu-

eylül bacım doğum gününmüş bugün gördüm sağlıklı mutu ailenle sevdiklerinle birlikte nice nice yıllara a.s.:nazar:a.s.

eylülcüm mutlu yillar aşkitomdelikafadulden

bende sanırım annemle gelirim kızlar hihoyyyt pazartesi mikroenjeksiyon tedavimin son aşaması olacak :asigim: bebişlerimi yuvasına yerleştirecek delikafadulden Eğer doktorum bir mani görmezse anamıda alıp gelirim :nazar:

bende sanırım annemle gelirim kızlar hihoyyyt pazartesi mikroenjeksiyon tedavimin son aşaması olacak :asigim: bebişlerimi yuvasına yerleştirecek delikafadulden Eğer doktorum bir mani görmezse anamıda alıp gelirim :nazar:
inş allah yardımcın olsun müjdeli haberlerinizi bekliyoruz annenizede sim soyleyinnna.s.a.s.

Canım inşallah,sen de gelebilirsin.:teytey:Ne güzel olurdu..hihoyyythihoyyyt

ayy nam yokmuş çok üzüldüm:içelim: desenize hepimiz özgürce kuduracaz oh beeeeeeee

hepinizi seviyorummmmmmmmm:1hug:

dileklerin gerçek olsun!aramızda görmek isteriz sevgiler,annenizle birlikte bekleriza.sa.s.:nazar:

kızlar bir sorunum var :nazar: ben ankarada ikamet etmediğimden adres bilgim yok hiç delikafadulden biriniz bu öğretmen evinin bana açık adresini versede ben taksici amcaya söylesemde bizi hoop diye getirse hihoyyyt

X