Haydi Ankara 15 Kasm'da buluuyoruz, yeter bu hasretlik, ben sizi ok zledim:=)...

evet buay çok güzel olur ne sıcak ne soguk yagmur olmadıgı sürece denize girilir ben sauna hamam çok severim yaz olsun kış olsun vazgeçilmezimdir sen merak etme kışında gezecez tıkılmayız içeri elmadaga kızılcahamama piknige gidecez kar altında sucuk ekmek bi gelme bak naparım ozaman hoşçakalın öpüyorum

opuyorumnanaktansende güle güle git ne bakıyorumda eniştemle aşk tazeliyorsunkaydirigubbakcemile
bana birgün gelin yaparım size bu pilavdaaaa yalnız tereyağ sevmeniz lazımmmnaniknaniknaniknanik

opuyorumnanaktansende güle güle git ne bakıyorumda eniştemle aşk tazeliyorsunkaydirigubbakcemile
bana birgün gelin yaparım size bu pilavdaaaa yalnız tereyağ sevmeniz lazımmmnaniknaniknaniknanik
tereyag sevilmezmi bizim evin vazgeçilmezidir inşallah kısmet mıhdarı kandırabilirsem kaçarız bi hafta sonu tabiki eşin kabul ederse çünkü biz eşlerle geliriz yada siz bize gelin eniyisi bu olur burda toplanır yaparız bende herşeyi hazırladım çocukların işten gelmesini bekliyom yola çıkacaz gece 1gibi falan sabah otelde olacak şekilde hayırlısıyla öpüyorum esmerim

APLAM HANİ GİRDAP APLAM GELEMEDİYA CAKUZİ FENTEZİSİNE ONDAN ŞEEETTİMDİ YANİİİİ
AMA PEK HOŞUNA GİTMEMİŞ ZANNUMCA:roflol::roflol: EEEE OL SUN BENDE TRAŞ EDER KOYARIM CAKUZİNİN İÇENE OLMAZMI GİRDAP APLAM:roflol::roflol::roflol:
DEMOKRASİDE ÇARELER TÜKENME DEMİ APLAMkaydirigubbakcemile5:lepi:

DİLEK ABLACIM EŞİMLE KONUŞTUM OLABİLİR DİYOR,
NAM VE EŞİDE KATILIR BENCE, SERSERİ ZATEN HAZIR KITA BEKLİYOR,
İNŞALLAH OGÜNE KADAR BİR AKSİLİK ÇIKMAZSA OLABAİLİR YANİİ a.s:1rolleyes:

::1rolleyes::1rolleyes:işte buuuuu
hayırlı cumalar canlarımmmm
herkesi bol öpemmmmmm:gitme::gitme::gitme::gitme: işde bu durumdayım kalim nurşen ablaaaaa
CANIIIIIM NE OLDU SANNAAAA:sm_confused:
SANA KAYNANALIK BEK İYİ GELMEDİ ZANNUMCA, GEL GEL Bİ ÖPİİİMDE BAL YNATAN KENDİNE GEL:1hug::asigim:

iyakşamlar angaralılarrrrrrrrrrrrrrrrr
SELAM CANIM ARAMIZA HOŞGELDİNvereliniortak
, SENDE KATILMAZMISIN BULUŞMAYAa.s:1rolleyes:

APLAM CAKUJİ İSTEMİYOSAN BEN SANA GELİRKENE PLASTİK LEĞEN GETÜREMMİİİ:roflol:
APLAM SEN ÜZÜLME BIYIKLARINI BEN KENDİ ELCEĞİZİMLE YOLARIM AY PARDON TRAŞ EDERİM YANİİ
DEMOKRASİDE ÇARELER TÜKENMEZkaydirigubbakcemile5:lepi:

TOMBİŞİM CANIMIN İÇİ BENİM İÇİNDE GİR DENİZE DİYCEM EMMEEE
İKİMİZ BİRDEN TUSUNAMİYE SEBEP OLURUZ MAZALLAH:roflol::roflol:
ONDAN SONRA ANTALYAYI SEL ALDI DİYE BAŞLARIZ TÜRKÜ ÇIĞIRMAYA:roflol:
ÖPTÜM CANIM BİZİM İÇİNDE EĞLEN ORALARDA....

herkeslere hayırlı hafta olmasını diliyorum oğlumada ve tüm işsizlere dualarınızı bekliyorum çarşamba günü kayseride ziraat bankasının mülakatına girecek salı gününden gideceğiz hakkımızda hayırlı ise olsun arkadaşlarım görüşmek üzere tombişim kendini denize atmıştır bile iyi tatiller diliyorum öpüldünüzopuyorumnanaktan

ama ogün benim oğlumun doğum günüyine tutturamadım

sağlık olsun bir gün bir gelicem tam olacak :)sizlere şimdiden bol eğlenceler diliyorum Ankara güzelleri hepinize kucak dolusu öpücükler opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

BOL ŞANSLAR ABLACIM,
ALLAH HERKEZİN ÇOLUĞUNA ÇOCUĞUNA BOL ŞANS VERSİN:Saruboceq:
DUALARIM SİZİNLE ABLACIĞIM:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

AAAAAA KUZEY Bİ SEFERDE SANA DENK GELSE KAFAMI KIRACAĞIM VALLA:umursamaz:
SANKİ SEN GELMEYESİN DİYE ÖZENLE SEÇİYORUM GÜNLERİ:umursamaz: HAYRETB BİŞEY :umursamaz:lmaz:

ayy ablacım...inşallah diyim..zamanı uyarsa neden olmasın..ama işten zamanım kalıırsa.çok isterimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ayy ablacım...inşallah diyim..zamanı uyarsa neden olmasın..ama işten zamanım kalıırsa.çok isterimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
İNŞALLAH UYAR CANIM ÇOK SEVİNİRİZopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

bende ankaradayım bende çok isterim sizinle buluşmayı tabi benide aranıza alırsanız :)
AY NEDEMEK CANIM AŞKOLSUN TABİKİDE GELEBİLİRSİN:1hug:
HEMDE ÇOK SEVİNİRİZ VALLA kaydirigubbakcemile5 YER VE SAAT BELLİ ZATEN GEL MUTLAKA BEKLERİZopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

GÜNAYDIIIIIIIIN ANKARANIN EN ELİT HATUNLARIIIIIIIopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

HAYDİ BAKALIM BULUŞMAYA 4 GÜN KALDI EMME VELAKİN BİZİM HATUNLARDAN HİİİİİÇ HABER YOK:sm_confused::uhm:
NERDESİNİZ BE YAV:sm_confused::uhm: NOLDU SİZE BÖYLE:sm_confused::uhm:

PEKİ GELMEYİN BAKALIM :dilcikar: BİZDE GELENLERLE BULUŞURUZ NAPALIM:dilcikar::dilcikar:

yerimsenibengünaydın muhtarımmmmm
gelirler merak etmeee:hulya:
ben antalya gitmesem ordayım kaman cevizimle ve yuvkamlacokacimcoook gelecemmm nasip olursa olmasa başka buluşmaya gelirim :bbo:
yalnız sen garsonları ayarlaaa oldumuuıuuuşua.s

AAAAAA KUZEY Bİ SEFERDE SANA DENK GELSE KAFAMI KIRACAĞIM VALLA:umursamaz:
SANKİ SEN GELMEYESİN DİYE ÖZENLE SEÇİYORUM GÜNLERİ:umursamaz: HAYRETB BİŞEY :umursamaz:lmaz:
[/QUOTE]

yok ablacım neden özellikle seçesinde kısmet işi demek ki çok istememe rağmen hep makul sebepler çıkıyor karşıma ve gelemiyorum seninle alakası yok yane :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…