Haydi Ankara 15 Kasm'da buluuyoruz, yeter bu hasretlik, ben sizi ok zledim:=)...

hayırlı cumalar canlar hadi bakalım buluşun gülün eglenin mutlulugunuz daim olsun benimde bol bol kulaklarımı çınlatın mıhdarım gelen arkadşları benim yerime öp herkese kucak dolusu selamlar sevgiler görüşmek üzere allaha emanet olun hepinizi öpüyorum sizi çok ama çooooooookkkkkkkkkkk seviyorum allahaısmarladık

hayırlı cumalar canlar hadi bakalım buluşun gülün eglenin mutlulugunuz daim olsun benimde bol bol kulaklarımı çınlatın..
mıhdarım gelen arkadşları benim yerime öp herkese kucak dolusu selamlar sevgiler görüşmek üzere allaha emanet olun..
hepinizi öpüyorum sizi çok ama çooooooookkkkkkkkkkk seviyorum allahaısmarladık
HAYIRLI YOLCULUKLAR TOMBİŞİM,:gitme: BİZİ UNUTMA SAKIN:gitme:
BOL BOL MORAL DEPOLA OLURMU, BİZDE SENİ ÇOK SEVİYORUZ CANIMCIM:1hug:a.s.:enbuyukkk:

kali gülmekten kırıldım girdapa gonderdiğin içi dolu jakuziyi görünce nerden de bulursun sen çok yaşa tombiş nereye gidiyor keşke oda olsaydı hatta konuşmuştuk ya akşamada beyler gelecek okey oynayacaktık yinede gelen beyler olursa akşamda kalırız onuda duyuralam nam serseri çiçek eşleri ve tanışıp kaynaşmak isteyen üyelerimizde olursa çok güzel olur seninkiyle benimki hazır kuvvet zafen opuyorumnanaktan

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
YADA BUNA NE DERSİN ABLA kaydirigubbakcemile5
www.manzara.be_-_Bebek_legende_jakuzi_keyfi_yapyor.jpg

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::roflol::roflol::1rolleyes::1rolleyes:işte buuuuu
hayırlı cumalar canlarımmmm
herkesi bol öpemmmmmm:gitme::gitme::gitme::gitme: işde bu durumdayım kalim nurşen ablaaaaa

hayırlı cumalar canlar hadi bakalım buluşun gülün eglenin mutlulugunuz daim olsun benimde bol bol kulaklarımı çınlatın mıhdarım gelen arkadşları benim yerime öp herkese kucak dolusu selamlar sevgiler görüşmek üzere allaha emanet olun hepinizi öpüyorum sizi çok ama çooooooookkkkkkkkkkk seviyorum allahaısmarladık

bak şunu dinle harika doyamazsın
www.dogaicincal.com
opuyorumnanaktanŞeniza.s.:nazar:

mıhterım benimi kandırıyosun istemem ben bu yalancı jakuziyi bide bıyıklı koymuşsun ıykk midem bulandı

banane gelmicem işte

tombiş nereye kaçıyosun hani verdiğin sözler yok artık inanmıyom kk kadınlarına siz beni kandırıyonuz

yaşlıyım diyemi yapıyonuzmafoldumben

mıhterım benimi kandırıyosun istemem ben bu yalancı jakuziyi bide bıyıklı koymuşsun ıykk midem bulandı

banane gelmicem işte

tombiş nereye kaçıyosun hani verdiğin sözler yok artık inanmıyom kk kadınlarına siz beni kandırıyonuz

canım sana yaşlı diyen mi oldu,kimler üzüyor kardeşimi:eek:lmaz:Sen gelmezsen olmaz ki canısımyerimsenibenkendine iyi bakopuyorumnanaktanBiz yarın kısmetse LÖSEV KÖY ün açılışına gidiyoruzzemuszemus:eek:isteyen gelebilir:sm_cool::dance::teytey:a.s.:nazar::nazar:ŞenizŞeniz

banane gelmicem işte

kızzzzzzz kim yaşlı senmi dedigine sende inanmıyon demi ben hersözümün arkasındayım hele az sabret 1ocakta gel 15 gün jakuzi hamam sauna masaj ne istersen var gelecen ama sözmü ahanda hodri meydan canım allah izin verirse yarın manavgat voyaj sorgun tatil köyüne gidiyoruz 19nda dönecez bizhersene buay gideri
z kendinize iyi bakın görüşmek üzere öpüyorum

HAYIRLI YOLCULUKLAR TOMBİŞİM,:gitme: BİZİ UNUTMA SAKIN:gitme:
BOL BOL MORAL DEPOLA OLURMU, BİZDE SENİ ÇOK SEVİYORUZ CANIMCIM:1hug:a.s.:enbuyukkk:
çok sagol canım unutmak nedemek keşke hep beraber olsaydık öpüyorum senin yerinede yüzecem söz inşallah havalarda güzel olurda olmazsa kapalı havuzda yüzerim

çayla geldim kimse yok hayırlı tatillerrr
2317.jpg
bana yokmuuuuuuuuu ütü yaptım yoruldum ne iyi giderdi esmerim bak buluşmaya falan gelme ben yokum onagöre şimdi buna gelirsen bidakine gelmezsin bende küserim şaka canım keşke gelsen herkes sevinir tabiki bende yüregim onlarla olacak çünkü öpüyorum

bana yokmuuuuuuuuu ütü yaptım yoruldum ne iyi giderdi esmerim bak buluşmaya falan gelme ben yokum onagöre şimdi buna gelirsen bidakine gelmezsin bende küserim şaka canım keşke gelsen herkes sevinir tabiki bende yüregim onlarla olacak çünkü öpüyorum

cay sana kurban olsun yerimseniben
o olmasa kırşehir pilavı olurmu tombişim kaydirigubbakcemile5
ne güzel tatil yapıyorsun git eylen gel opuyorumnanaktan
kırşehir pilaviii
---------yeşil----mercimeklede olur--/////-------Et (genellikle kuzu eti) bir parça kuyruk yağı ve tuz atılarak suda haşlanır. Haşlanan et sudan çıkartılır.Kişiye göre ayarlanan et suyuna yine ona göre bulgur atılır ve pişinceye kadar kaynatılır.Suyu çekilince ateşten indirilir. Pilav başka bir kaba boşaltılır ve üzerine tereyağ döküldükten sonra haşlanan etlerde üzerine ilave edilerek servis yapılır.
5720.jpg

tombişim gene balayımı ooooof antalyanında en güzel zamanı tadını çıkar benim içinde yüz bi kış içeri tıkılacaz doyasıya oksijen topla iyi eglenceler öpt

gelince anlatacaksın ama herşeyi

cay sana kurban olsun yerimseniben
o olmasa kırşehir pilavı olurmu tombişim kaydirigubbakcemile5
ne güzel tatil yapıyorsun git eylen gel opuyorumnanaktan
kırşehir pilaviii
---------yeşil----mercimeklede olur--/////-------Et (genellikle kuzu eti) bir parça kuyruk yağı ve tuz atılarak suda haşlanır. Haşlanan et sudan çıkartılır.Kişiye göre ayarlanan et suyuna yine ona göre bulgur atılır ve pişinceye kadar kaynatılır.Suyu çekilince ateşten indirilir. Pilav başka bir kaba boşaltılır ve üzerine tereyağ döküldükten sonra haşlanan etlerde üzerine ilave edilerek servis yapılır.
5720.jpg
istememmi çok severi
m evdede yaparım benim eşim çankırılı orda dügünde yapılır bamya keşkek etli bulgur erik hoşafı dügünlerin olmazsa olmazı ellerine saglık hani senin elindende ne lezzetlıdir kimbilir bigün yeriz bellimi olur kendine iiii bak hoşçakal

X