Hayde toplaşın bu ay hamilelik belirtisi olan gacılar 🤣💕

Kızlar ne diyorsunuz bu işe ?

Eklentiler

• 1000007249.jpg
    1000007249.jpg
    81,8 KB · Görüntüleme: 249
  • 1000007247.jpg
    1000007247.jpg
    55,4 KB · Görüntüleme: 251
merhaba hamişler hamile adayları sağllıkla kucagnıza alın benmde adetme 3 gun kala kan değerim 57 cıktı 2 gun snra 178 bugun adet gnum .. 9 agustos icin kese gormeye çağırdı doktor inşaşlah hersey güzel ilerler 🌸🤲
Maşallah 🌸 inşallah sağ salim kucağınıza alırsınız evde test yaptınız mı yaptıysanız markası neydi ?

evet evet yeni diye siliktir, 5 gun sonra ilk idrarla yapin
İnşallah var olsunda beklerim 5 gün daha ama ciddi bir kasık ağrısı yaşıyorum şuan aynı regl olcakmışım gibi sol kasığım sancıyo çok acıkmıştım sabahtan beri az önce elinizin artığı pasta yedim pastayı yedikçe kasığıma sancı girdi yedikçe sancı girdi

İnşallah var olsunda beklerim 5 gün daha ama ciddi bir kasık ağrısı yaşıyorum şuan aynı regl olcakmışım gibi sol kasığım sancıyo çok acıkmıştım sabahtan beri az önce elinizin artığı pasta yedim pastayı yedikçe kasığıma sancı girdi yedikçe sancı girdi
valla kasik agrisi bende de var hele dun ayni anlattiginiz gibiydi :KK43: hayirlar olsun diyorum ama cok okudum normal diyolar. ben daha onceki gebelik belirtilerimde hic yasamamistim ama hepsi farkli heralde, cok hareket etmeyin dinlenin

valla kasik agrisi bende de var hele dun ayni anlattiginiz gibiydi :KK43: hayirlar olsun diyorum ama cok okudum normal diyolar. ben daha onceki gebelik belirtilerimde hic yasamamistim ama hepsi farkli heralde, cok hareket etmeyin dinlenin
Vallahi şuan ayakta durdurmayacak kadar çok sancıyo normalde reglken bile böyle acı çekmedim hiç hatta ömrüm hayatım boyunca böyle bir sancı yaşamadım 🤦🏻‍♀️

X