Hayde toplaşın bu ay hamilelik belirtisi olan gacılar 🤣💕

Daha reglime 2 gün var yumurtlamadan sonra meme ucu açısından sonra komple ağrımaya başlayıp sisince gelmeye başladı çok sertleşmişti göğüslerim şuan sıkınca geliyor
Maşallah subhanallah inşallah güzel sağlıklı sıhhatli ilerlersiniz

Oy maşallah 🥹 Allahım bizede göstersin şöyle pozitifler görmeyi. regle 7 gün var bugün test yaptım en üstteki freely bozuk çıktı 2. Early , 3. Artimed
Sana birşey söyleyeyim mi reglime 4 gün kala 4 tane erken ve kaset olmak üzere farklı markalarla test yaptım hepsi negatifti dün 3 gün kala sadece bir test yaptım cooook silik çıktı bugün 2 gün kaldı anca testim pozitif oldu o yüzden ben günlerdir test yapmama rağmen negatifi görüp 2 gün kala net ikinci çizgiyi gördüm bence bekle kendini üzme lutfeeenn

Sana birşey söyleyeyim mi reglime 4 gün kala 4 tane erken ve kaset olmak üzere farklı markalarla test yaptım hepsi negatifti dün 3 gün kala sadece bir test yaptım cooook silik çıktı bugün 2 gün kaldı anca testim pozitif oldu o yüzden ben günlerdir test yapmama rağmen negatifi görüp 2 gün kala net ikinci çizgiyi gördüm bence bekle kendini üzme lutfeeenn
Ay hadi inşallah banada nasip etsin rabbim 🥺

Siz ne kadardır bekliyorsunuz bebek olmasını. Allahım inşallah seni bu ay mucizeleriyle sevindirir güzel haberlerle mutlu eder. İnşallah hamilesinizdir Rabbim su ezanlar ümmetine seni bu ay bebeğin ile buluştursun aminnnnn🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏♥️♥️♥️
Aminnnn aminnnn 8 aydır bekliyoruz bizde bu ay doktora gittim smear alındı bide regl 3. Günü hormon testi vermeye gidicem inşallah gerek kalmaz eşimde test verdi bakalım nasip kısmet

Aminnnn aminnnn 8 aydır bekliyoruz bizde bu ay doktora gittim smear alındı bide regl 3. Günü hormon testi vermeye gidicem inşallah gerek kalmaz eşimde test verdi bakalım nasip kısmet
Bende geçen ay smaer verdim rahim ağzı enfeksiyonu çıktı 4 ay sonra tekrar takip edilmesi yazıyordu bende artık bütün ümidi kesmiştim enfeksiyon var olmaz bu çocuk kolay kolay diye ve oldu. Bende sürekli idrar yolu enfeksiyonu çıkıyor. İlaç kullanmama rağmen bı temizlenmesi enfeksiyon

Bende geçen ay smaer verdim rahim ağzı enfeksiyonu çıktı 4 ay sonra tekrar takip edilmesi yazıyordu bende artık bütün ümidi kesmiştim enfeksiyon var olmaz bu çocuk kolay kolay diye ve oldu. Bende sürekli idrar yolu enfeksiyonu çıkıyor. İlaç kullanmama rağmen bı temizlenmesi enfeksiyon
Ayyy aynısı bende var bu sürekli enfeksiyon sürekli enfeksiyon 🥺

Merhaba kızlar bende bugün sabah kaset test yaptım hayali çizgi görür gibi oldum akşam üzeri eşimden erken gebelik istedim yaptım tabi sıvı alımına dikkat etmedim meraktan yine hayali görür gibi oldum sonra netleşti sanki incecik çizgi çıktı yumurtlamadan sonra 12. Günüm bugün

Eklentiler

• IMG_3875.jpeg
    IMG_3875.jpeg
    116,4 KB · Görüntüleme: 469
Merhaba kızlar bende bugün sabah kaset test yaptım hayali çizgi görür gibi oldum akşam üzeri eşimden erken gebelik istedim yaptım tabi sıvı alımına dikkat etmedim meraktan yine hayali görür gibi oldum sonra netleşti sanki incecik çizgi çıktı yumurtlamadan sonra 12. Günüm bugün
Kuruma çizgisi gibi duruyor ama ilk 10 dakikada çıktıysa yarın tekrar yapın ilk idrarla dahada koyuşalır büyük ihtimal

İlk 3 4 dakikada hayalet çizgi gördüm ama kaç aydır görmekten yorulduğum için umut bağlayamadım sabah tekrar deniycem inşallah negatif görmem 🤲🏻😢
İnşallah rabbim banada sanada bekleyen herkese nasip etsin inşallah bu ay hepimizi sevindirsin mübarek muharrem ayının yüzü suyu hürmetine 🤲🏻❤️

Erken gebelik testiniz benim dün yaptığım test ile aynı bugünde yaotim netleşti benimde 12.gundu dun

Erken gebelik testiniz benim dün yaptığım test ile aynı bugünde yaotim netleşti benimde 12.gundu dun
Hadi inşallah sabah laboquıckın içinden çıkan testi yapmıştım 1 gün önce yaptığımı bile unutmuşum eşimden yenisini istedim, az önce onu fark ettim ondada çizgi var ama bir gün öncesindekinde yok yarın inşallah deniycem tekrar sizinde hayırlı olsun bu arada inşallah sağlıklı bir gebelik olur ☺️

Eklentiler

• IMG_3884.jpeg
    IMG_3884.jpeg
    115,1 KB · Görüntüleme: 455
Maşallah Allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah darısı bana ve bekleyen bütün anne adaylarına 💕🌸

X