Hayatnzda neyi silerdiniz, neyi izerdiniz?

silgi olsam kendimi silerdim.
kalem olsam kendimi çizerdim.
çünkü bana yeni bir "BEN" lazım

sileceğim her kötü şey bizden tam aksini de alacağı için hiç bir şeyi silmezdim...hatta ahlaksızlığı bile çünkü ahlaksızları gördükçe ahlaklı olmayı öğrendik... son on yılımı da silmezdim sadece yüzümdeki yılların izini silerdim....o on yılda çoook emeğim var...:)
o zaman kırışıklıklarımı diyim bari:)))

burda genelde herkez kendini düşünmüş ben dünyadaki savaşları silerdim kibiri nefreti kötülüğü silmek isterdim insan oğlundan dah güzel bi dünya isterdim çocuklarımıza bırakabileceğimiz güzel bi dünya çünkü onlar için endişeliyim

önceden yazdıklarıma ilaveten kendim için de bir şeyleri silmek istiyorum son 4 ayımı silerdim.yerine bahçeli bir ev çizerdim.

Sileceğim hiçbişey yok şükürler olsun...
Çizeceğim şey güzel bir ev ve çocuklar olurdu

hayatımı tümüyle siler tekrardan çizerdim:çok üzgünüm:

Son düzenleme:
Hayatımda karşıma çıkan fesat ve politik insanları silerdim.Güzelliklerin bol ,sağlık ve huzurun olduğu bi gelecek çizerdim

son iki senemi silerdim.
resmin yanına bir de babamı çizerdim.

hayatımda son 3 yılımı silerdim ve şimdiki beraberliğimi 3 yıl öncesine çizerdim.... 30.07.2007 geç kalmışlık hiç bu kadar acı vermemişti...

Gecen Agustos ayındaki kendimi silerdim.
Yerine daha olumlu bir ben Çizerdim :):))

Sadece olum ve hastalikla ilgili bolumleri silerdim hayatimdan.Onun disindakileri silmezdim.Cunku onlar sayesinde hayati ogrendim tecrube ettim.Demekki yasamam gerekiyormus.Acida olsa bazi seyleri yasamamiz gerektigine inaniyorum ben.

ablamı kaybettığım ve ilk aşkım cok sevdığım kışıden ayrıldığım yılları sılerdım yerıne 10 sene oncesıne donmeyı isterdım..ikisininde yanımda olduğu gunlerden bırın e donup 1 gun yaşasam onlarla dunyalar benım olurdu..keşkeeeeeeeeeee öle bı imkan olsasenağlama

İstanbul trafiğindeki taşıtların en az %60 ını silerdim! Hiç göremediğim dedemi çizerdim. İstanbul'un eski halini bir de onun ağzından dinleyerek gezmek isterdim.

sanırım 15 yıl önce yapmıs oldugum yanlış tercihleri siler yerlerine de birbirinden mükemmel yeni tercihler ve mutlu bir hayat çizerdim :)

gecen on yılımı silip istediğim hayatı çizerdim......

Kiramızın son sıfırını siler, Emekli maaşlarının sonuna ise bir sıfır eklerdim.

evliliğimi siler:1no2:yanına 2 evladımı çizeldim:dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…