Hayatnzda neyi silerdiniz, neyi izerdiniz?

üniversite sınavına girdiğim seneden itibaren 4yılı silmek isterdim.yeniden tercih yapmak sevvdiğim bir mesleği edinmek ve çalışma hayatına atılmayı isterdim.evliliğim ve çocuklarım aynen olmalı hayatımda :1hug:

Bu sitede naçizane birkaç elişim ve hoşunuza gidecek pasta tariflerim var.kurdele nakışı severlere duyurulur...

aycacım ziyaretci defterine kendi ismimizimi yazacağız kızz anlamadım.
dilerim bundan sonra istediğin başka şeyler yaparsın.

bende hala çok özlediğim eski erkek arkadaşımın beni tanımadan önce yaşadığı iki evliliğinide siler o yıllara kendimi çizerdim

bende hala çok özlediğim eski erkek arkadaşımın beni tanımadan önce yaşadığı iki evliliğinide siler o yıllara kendimi çizerdim

üzldüm şimdi.canım yaa inşallah bundan sonra gercekten seveceğin birisi cıkarda mutlu olursun,her şeyde bi hayır vardır bitanem .:asigim:böyle bir aşk olur ilerde dilerim.

silgi olsaydınız neleri silerdiniz?
kalem olsaydınız neleri çizerdiniz?

evet arkadaşlar kalemde silgide elinizde hadi karar verin.
ben kaderimi silerdim.

bende bu silgi olsaydi 12yasimadan itibaren yasadigim günleri silerdim:a015:
ondan sonrada hayatima cok degisik bir yön verirdimsenağlama

çoook kötü günler yaşadım geçmişte arkadaşlarsenağlama.ve biliyormusunuz düşündüm de sanırm hiçbirşeyi silmek istemezdim ben.çünkü biliyorum ki kötü de olsa yaşadığım her olayı yaşamam ve herbir olaydan değişik dersler almam gerekiyordu.yaşadığım şeyler olmasaydı ben şu anki ben olamazdım ki.yaşanan herşey insana bir olgunluk veriyor ve inanın yaşamadan da olmuyor...sevgilera.s.

böyle düşünebilmekte güzel talincim,bazende insanız işte bişeyleri yaşamamayı yeğleriz dimi yaa.

geçmişte ben de çok kötü günler yaşadım ama talinciğimin dediği gibi insan olgunlaşıyor.ben de yaşadığım o kötü günleri silmek yerine yalnızca hatalarımı silerdim ve gelecek için mutlu günler çizerdim

[/I]
bende bu silgi olsaydi 12yasimadan itibaren yasadigim günleri silerdim:a015:
ondan sonrada hayatima cok degisik bir yön verirdimsenağlama

emoşum 19 yıl ne diyorsun canım yaa bu kadar kötümü...?senağlamasenağlama:çok üzgünüm:

babamın öldüğü günü silmek isterdim,,,,onun yerine babamla geçirdiğim huzurlu mutlu yıllar cizerdim.....

canım önce başın sağolsun allah geridekilere ömür versin.çok üzüldüm:çok üzgünüm:
ne güzel yinede tatlı anılar kalmış yüreğinde,babanı hatırlayabileceğin.
ben hiç tanımıyorum bile gercek babamı.böyleleride var canım.
teselli bulabileceğin en azından anıların var.

yapmış olduğum hataları silerdim ama aldığım dersleri silmezdim
aşkımdan bi tane çizerdim o hep benim yanımda durur o zman ohh ne güzell:teytey:

canım sagol,,,,senin içinde çok üzüldüm...ben babamı kaybettikten sonra daha bi anladım babasızlığı.....gerçekten çok zor.....senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…