Hayatnzda neyi silerdiniz, neyi izerdiniz?

silmek isteseydim hiç bi şeyi öğrenemez bilemezdim.(yaptığınız günahlardan tövbe edin ki tertemiz bi sayfa açasınız)silinmesi gerekenler bir yerde çizilmesi gerekenler bir yerde kalırsa silmek istediğim şeylere bakıp çizeğim şeylerin ne kadar da çok olduğunu görebilirim.silmiş olsam unutur belki sildiğim şeyleri yine çizebilirim.dua ve sevgiyle.

silgi olsam hatalarımı silerdim kalem olsam bilmiorum ya bulamadım

kilolarımı silerdim vallahi.çıtır gibi çizerdim kendimi
şaka şaka
allah eminim herkesin kalbine göre verir çizmeyinde.silmeyinde ok

bende değmeyen insanlar için verdiğim emekleri yılları ,ünv. yıllarında yaşamadan beklediğim süreyi silmek isterdim.çizmek istediğim ise üzerine titrenen bir eş olmak isterdim...istemekle olmuyor.istemek temeli bakımından acı çekmekmiş zaten...

Bende hayatımın 2005 yılından itibaren olan kısmını silmek isterdim.İnandığım güvendiğim,kavgada etsem emin olduğum sonsuz güvendiğim kişi ile yaşadığım son üç yılı hayatımdan silmek isterdim.

Son 1 senedir yaşadıgım yıllarımı silmek isterdim,keşke:a015:

haytmdan hiç birşeyi silmek istemem.çünkü çizdiklerim sildiklerimin aynısı olurdu herhalde.

bir sene önce yaşadığım şeyleri silmek isterdim deniyorum ama başaramıyorumki :çok üzgünüm:
çizmek istediklerim ise başarılı bir iş kadını olmak ve kızıma iyi bir gelecek sağlamak onu çizmek isterim heralde aklıma bunlar geldi a.s

Ben deniz yada göl kenarında bir ev bahçesinde oynayan kuzumu ve eşimide teknede balık tutarken çizmek isterdim onlara bakıp mutlu ve huzurlu olmak yeterdi.........

silmek ısteyıpte sılemedıklerımın yukunden olsa gerek SEZEN AKSU nun şimdi bana kaybolan yıllarımı verseler adlı sarkısı hep anlamlı gelmıstır
her duyusumda radyonun sesını bıraz daha acarım
iş yapıyorsam ayaktaysam oturur o parca bıtene kadar dınlerım keske elımızde olsa bazı seylerı degıstırmek ne hos olurdu degılmı

Evlendiğim o hayatımın en büyük hatası olan o kara günü siler,Bana hakettiğim değeri verecek bir eş ve dünya güzeli bir evlat çizerdim:)

silgimi kaybettiğimi düşünerek elimdeki kalemle silmek istediğim şeylerin altını çizerim.ve bunları bir

daha silinmeye gerek kalmayacak şekilde ne gerekiyorsa kalemimle onları çizerim...

üstü kapalı söyliyim
savaş çıkartan tüm ülke liderlerini silmek isterdim açlığıı silmek isterdim
herkes mutluu sağlıklıı olduğu bir dünyanın resmini çizmek isterdimm keşke mümkün olabilsee

fb yı sılmek ısterdım:roflol:
barış akarsuyumu kaybettığım kazayı sılmek ısterdım
:gitme:

hayatımda yalancıları , ikiyüzlü,fesat insanları,sana ayrı arkandan da ayrı konuşan sevmeyipte seviyormuş gibi davrananları silmek bir kalemde çizmek isterdim.

ilk aşkımı silerdim hiç hak etmedi verdiğim degeri hiççççç
altını cizmek istedigim sey ise son askımmm yerim ben onu bitanem benim yaaa

hayatımda yaptığım tüm büyük hataları silmek isterdim.küçükler kalabilir:p..

son iki yıldır babamın ekonomik kriz yüzünden yaşadığı ve hepimize yaşatmak zorunda kaldığı sıkıntıları silmek isterdim...:çok üzgünüm:

X