Hayatınızı kiminle paylaşırdınız?

hayatınızı kiminle paylaşmak isterdiniz?

• Ankete Katılan
    54

realist

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2006
3.073
132
63
Hayatınızı sevdiğiniz bir erkekle mi paylaşmak istersiniz,yoksa size saygıgösteren sizin de saydığınız bir erkekle mi?

Saygı duyduğum ve saygı duyulduğum bir erkekle çünkü saygısız ilişkilerde sevgi olsada bir müddet sonra onunda bittiğini görüyorum. Ve yeni evleneceklere nasihatım aşk herşey değildir.

Kendisine,kişiliğine,huylarına,davranışlarına saygı duyduğum bir adamı sevdim ve onunla da evlendim. Çok şükür!

Her ilişkide önce saygı,daima saygı!!!

Saygı duyduğum ve saygı duyulduğum bir erkekle çünkü saygısız ilişkilerde sevgi olsada bir müddet sonra onunda bittiğini görüyorum. Ve yeni evleneceklere nasihatım aşk herşey değildir.

Yine olay cümleyi kondurmuşsun benim dobra arkadasııımmm..a.s...AŞK HERŞEY DEĞİLDİR olay bu..............

benimle aynı düşünceleri kim paylaşacak diye merak etmiştim doğrusu!...

kesinlikle önce saygı , saygı duduğumuz insanı mutlaka bigün sevebiliriz ,fakat her sevdiğimiz insana saygı duymayız bence ... herzaman söylerim sevgi hiçbişey için yeterli değildir önce saygı duymak gerek ...

once begenme sonra karakterine hayran olmak kisiligine saygi duymak ve daha sonra hayati paylastikca zaten sevgide geliyooor ve kalici oluyor... ask gecicidir sevgi ise kalici !

Saygı diyorum ben...sevgi zaten gelir saygı olunca ve sonsuz olur
ama saygı yoksa sevgi biteeer gider

saygı duyduklarım oldu ama onlara kanım hiç ısınmadı ne olursa olsun bn maceracı bi tipim kalbinde sevgi aşk olsun bn herşeye razıyım..ama tabi bide yaşın verdiği cesaret var onunda farkındayım...:)

insan sevdiği erkeğe zaten saygı da duyar diye düşünüyorum..en azından benim ilişkimde böyle..ben sevdiğim adamla evleneceğim kısmetse ve ona sonsuz saygı da duyuyorum :asigim:

Keşke bu anketi evliler ve bekarlar diye ayırsaymışım diyorum.Eminim ki bekarlar önceliklerini sevgide kullanacaklardır.İnanıyorum ki evliler de önce saygı diyeceklerdir!...

Saygı duyulmayı haketmeyen birini sevemem ki...eşimi çok seviyorum ve saygı duyuyorum.a.sa.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…