Hayatınızı Değiştirecek Aşk Olumlaması

İmajinasyon önemli. Konstantrasyonunuzu isteğinize odaklayın.
Kağıda isteklerinizi olmuş gibi yazıp saklayın vs.
Yeniay istediğimiz yenilikleri kolayca çekebileceğimiz bir etki yaratıyor.

Ben mayısta yazdığım kağıtları buldum.
Ben bunı senelerdir yapıyorum.
Sonra seneler sonra o kağıtlara baktığımda isteklerimin olduğunu görünce herkes çok şaşırıyor.

selam kızlar:KK3:
tam da yeni ay zamanına denk gelip topiğe girmiş ve yeniliklerden sayenizde haberdar olmuş bulunmaktayım
zaten netten çıkacaktım gitmeden bunu öğrendiğim iyi oldu hemen birşeyler karalayıp güzellikler dileyeyim:KK16:
olumlu düşünelim inşallah herşey olumlu olsun:KK16::KK16::KK16:

kağıda değil de pcye yazıp kaydetsem olmaz mı? evde biri görür hoş olmaz

-benim güzel biir işim var(memurum gibi)

-Xle evliyim

v.s... şimdiki zamanı yazacağız di mi?

Ben mayısta yazdığım kağıtları buldum.
Ben bunı senelerdir yapıyorum.
Sonra seneler sonra o kağıtlara baktığımda isteklerimin olduğunu görünce herkes çok şaşırıyor.

Ne güzel. :) Ben sadece 1 kez yapmıştım ve olmuştu.
Biriyle ilişki istiyordum, nasıl olması gerektiğini yazdım ve olmuştu.

Bir de aşk isteğim için 1 hafta önce yazdım kağıda. Şimdi cüzdanımda duruyor.
Bugün yine iyice odaklanıp hayal kurmam, hissetmem lazım.
Daha da güçlü olur belki etkisi. :)))
Kafamda karışıklıklar olsa da deniyorum. Bakalım ne zaman olacak benimki. $82.gif

kağıda değil de pcye yazıp kaydetsem olmaz mı? evde biri görür hoş olmaz

-benim güzel biir işim var(memurum gibi)

-Xle evliyim

v.s... şimdiki zamanı yazacağız di mi?

Olur neden olmasın. :)
Ben de wordde deneme yapmak istiyorum bu konuda.
Kaydetmem silerim, biri görebilir ama yazmış olacağım sonuçta.
Yazmak çok etkili bence.
Şimdiki zamanı kullanıyoruz. Olmuş gibi yazıyoruz ve en önemlisi hissediyoruz o mutluluğu. :97:

Yeniayı daha iyi anlamak için;

Yeniden yapılanma ve başlangıç enerjisi olarak tanımlayabileceğimiz bu enerji doğru kullanıldığında birçok olumlu sonuçlar almamızı sağlayacaktır.

Yeniay enerjisi çok güçlü olmasına rağmen,kendini gizlemeyi bilen bir enerjidir.
Varlığı kolay kolay hissedilmez ancak hissedilmiyor olması,güçlü enerjisinin varolmadığı anlamına gelmez.

Yeniayın yoğun taze enerjisi,büyümeyi gelişmeyi gerektiren her şey için plan yapma ve geleceği şekillendirme güdüsüne sahiptir.

Yeniayda bedenimizin enerjisi en alt seviyededir.Bu yüzden kendimizi yoracak aktivtelerden uzak durmalıyız.
Arınma dönemidir.
Toksin atarız ve boşaltım sistemimiz harekete geçer.
Yeniay günlerinde oruç tutarsak bedenimiz bize teşekkür edecektir.
Oruç tutamıyorsak sadece sıvı alarak günü geçirelim.

Yeniayda zorunlu olmadıkça ameliyatlardan uzak durmalıyız bedenimizin enerjisi düşük oldugu için kolayca toparlanamayız.

Eğer yeni bir sağlık kürüne yada bedenin herhangi bir yerini güçlendirecek tedavi uygulamaya başlayacaksak,bunun hazırlıklarını yeniayda yapabiliriz.
Hemen ardından da uygulamaya koyulabiliriz.

Bırakmak istediğimiz alışkanlıklarımızdan kurtulmak içinde en uygun zaman yeniaydır.
Ay farzlarının hiçbiri yeni başlangıçlar yapmak ve alışkanlıklarımızı bırakmak için bu kadar etkili olmaz.

Ancak kilo problemi olanlar rejime yeniayda yada büyüyen ayda başlamayın.
Aksi takdirde hem ilk 14 gün istenen neticeye ulaşamazsınız, hem de etkiyi göremeyince hevesiniz kırılabilir.

Ne güzel. :) Ben sadece 1 kez yapmıştım ve olmuştu.
Biriyle ilişki istiyordum, nasıl olması gerektiğini yazdım ve olmuştu.

Bir de aşk isteğim için 1 hafta önce yazdım kağıda. Şimdi cüzdanımda duruyor.
Bugün yine iyice odaklanıp hayal kurmam, hissetmem lazım.
Daha da güçlü olur belki etkisi. :)))
Kafamda karışıklıklar olsa da deniyorum. Bakalım ne zaman olacak benimki. Eki Görüntüle 533683

Yaz çiz bakalım canım...
Sonra bir defterinin arasına koy ve orda unut.
İsteklerini boşluğa bırak ve endişelenme en hayırlı zamanda olucaktır. :KK16:

Yaz çiz bakalım canım...
Sonra bir defterinin arasına koy ve orda unut.
İsteklerini boşluğa bırak ve endişelenme en hayırlı zamanda olucaktır. :KK16:

Cok guzel unutuyorum sukurler olsun. Eki Görüntüle 533765
Bi anda cok yogun hislerle dusunup hayalini kurmak-o anda cok mutlu olup onu hissedebilmek ve kagidi katladigin gibi unutup gitmek cok buyuk bir hafiflik hissi yaratiyor. Kus gibi oluyorum ben. :KK70: Yazmak bu yuzden de harika bir sey. Rahatlatiyor. :KK6:

Cok guzel unutuyorum sukurler olsun. Eki Görüntüle 533765
Bi anda cok yogun hislerle dusunup hayalini kurmak-o anda cok mutlu olup onu hissedebilmek ve kagidi katladigin gibi unutup gitmek cok buyuk bir hafiflik hissi yaratiyor. Kus gibi oluyorum ben. :KK70: Yazmak bu yuzden de harika bir sey. Rahatlatiyor. :KK6:

evet canım haklısın yazmak çok rahatlatıyor.
İsteklerini aktarmanın rahatlığı oluyor.

Olur neden olmasın. :)
Ben de wordde deneme yapmak istiyorum bu konuda.
Kaydetmem silerim, biri görebilir ama yazmış olacağım sonuçta.
Yazmak çok etkili bence.
Şimdiki zamanı kullanıyoruz. Olmuş gibi yazıyoruz ve en önemlisi hissediyoruz o mutluluğu. :97:

yazdım ve hissettim... aşk, iş oo listem uzun....

ama bir bayanla sorunum var ve ne yapsam onunla ilişkimi düzeltemiyorum. hayalde de gerçekte de böyle. sinirimi bozuyor, sabret desem de olmuyor ya...

çok negatif biri... yakın çevremden olduğu için çabalıyorum yoksa amaann bana ne... der geçerim

ben de ondan uzak bir şehre gitmeyi hayal ettim. hoopp atladı hayalime:KK50: biliyorum bu yazdıklarım çok saçma

sadece içimi dökmek istedim:KK31:

yazdım ve hissettim... aşk, iş oo listem uzun....

ama bir bayanla sorunum var ve ne yapsam onunla ilişkimi düzeltemiyorum. hayalde de gerçekte de böyle. sinirimi bozuyor, sabret desem de olmuyor ya...

çok negatif biri... yakın çevremden olduğu için çabalıyorum yoksa amaann bana ne... der geçerim

ben de ondan uzak bir şehre gitmeyi hayal ettim. hoopp atladı hayalime:KK50: biliyorum bu yazdıklarım çok saçma

sadece içimi dökmek istedim:KK31:

Sen gerçekten kısmetli bir kızsın. Ballısın. :KK66:
Sabah annem anlattı bana bu yazıyı.
Aynı senin durum. Bi oku lütfen.

Yazdıkların saçma değil ayrıca. :s

Gözüm gönlüm açıldı - ÖNCEL ÖZİÇER - Sabah - 15 Ekim 2012

Son düzenleme:
Gerçekten oluyor mu kızlar bu dönemde her şey o kadar kötü gidiyorki neye elimi atsam kuruyo sevgilim aldattı v.s daha bir sürü şey bende mutlu olmak istiyorum artıkkkkkkkkkkkk:KK43:

Gerçekten oluyor mu kızlar bu dönemde her şey o kadar kötü gidiyorki neye elimi atsam kuruyo sevgilim aldattı v.s daha bir sürü şey bende mutlu olmak istiyorum artıkkkkkkkkkkkk:KK43:

Seni mutsuz eden sebepleri ve bunca zaman başına gelen kötü olayları neden yaşadığını düşünsen mutlu olacaksın.
Çünkü bilinçleneceksin. Farkındalığın artacak ve bu sayede kendini yönlendirebileceksin.
Mesela aldatılma korkun vardı belki de o yüzden aldatıldın. Hep ilişkinin biteceğiniş düşünüyordun kötü bir sonla belki de...
Bir sürü sebep olabilir. Ve daha yaşadığın pek çok şeyin köklerine inebilmek için Aykut Oğut "evrenden torpilim var" ile başla bir yerden bence.
Sen değişmek iste önce, sonra da kitaplar rehberin olsun.
Harika bir hayatın, sana bağlı bir aşkın, müthiş yepyeni bir ilişkin olabilir. İstemeyi bil. :97:

Sen yeterki iste mutlu olursun ama biraz kişisel gelişim kitaplarına gömül ve bizle takıl canım.
Kitap ismi de veririz.
Mutluluğu ve sevgiyi yaşıyorum ve kabul ediyorum demekle işe başlıyabilirsin. :KK16:

Kendinizi arada kötü hissedebilirsiniz herkes hisseder bu çok normal.
Çünkü sinyal veriyor vücudunuz ve ruhunuz.
Birşeyin kötü gittiğini ve birşeylerden rahatsızlık duyduğunuzu yada birşeylerin hayatınızda eksik olduğunu belirtiyor.
Aykut Oğutun kitabında böyle bir yazı vardı;
İstanbul trafiğinde ilerlerken yolda annesiyle gezen ufak bir erkek çocuğu görmüş ve mutlu gözüküyorlarmış.
Ama birşey o an onu rahatsız etmiş ve canı sıkılmış.
Bunu düşünmüş neden rahatsız oldum diye?
O çocuk gibi özgür olabilmek istediği ortaya çıkmış.
Sürekli yoğun bir şekilde çalışmak ve özgür olamamak olduğunu anlamış onu sıkan şeyin.
Ve kendine haftada 2 gün izin verince bu sıkıntısı da ortadan kalkmış.
Yani burda farkındalık önemli.
İlla sıkıntımız olması kötü birşey olucak demek değildir, hayatımızda birşeyleri düzeltmemiz gerektiğini bize söyler ve bizi olumlu şeylere yöneltir.

Aynen öyle. Bu yüzden kendimizi kötü hissettiğimiz an acaba neden böyle hissediyorum sorusuna yanıt aramak lazım.
Nedenini bulduğumuz an ise çözüme gitmek istemek lazım.
Bazen çözüm somut bir şey olmayabilir. Bu esnada sadece iyi düşünmeye çalışmalıyız.
Zaten öyle yapınca otomatikman güzel şeyler olacak ve inanamayacağınız ölçüde ruh haliniz ve enerjiniz tamamıyla iyi yönde değişmiş olacak.

kızlaar benim dün yazmaya vaktim olmadı
akşamda unuttum
bugün yazsam bu yeniay etkili mi hala??

X