Hayatımızın diyeti, sözlerin bittiği nokta !

Bu kampanyaya katılacak mısınız ?

• Ankete Katılan
    167
Nasıl bir yardım yapmayı dusunuyoruz peki Kazen ?
Erzak değil.Ne olabilir?
Beyin fırtınası yapmak lazım.Fikri olan herkes soylesın.Benim aklıma gelmiyor şu anda ama Somayla bağlantı konusunda yardımcı olabilirim.Somaya çok yakın bir ilçede oturuyorum ve hemen her haftasonum orada geçiyor.Danışılacak sorulacak yapılacak birşey olursa yardımcı olurum her an.

Siz o tarfta iseniz aslında bize yol göstermenizi isteriz. Benim kişisel fikrim içinde öğrenci olan bir aile olabilir.

Siz o tarfta iseniz aslında bize yol göstermenizi isteriz. Benim kişisel fikrim içinde öğrenci olan bir aile olabilir.

Abim ve yengem ogretmen orada ikisi de.Konunun keyfini kacirmak istemem ama abim dun 16 yasinda babasini kaybeden bir ogrencisinin cenazesindeydi.İsterseniz sorabilirim abime ya bu ogrenci icin olabilir ya da onlarin bildigi cok daha fazlasi...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben de yardımda bulunmak istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum, kredi kartıyla sizin hesap numaranıza mı yatıracağım parayı? Bu arada hesap numarası yazıyor muydu bir yerde, kaçırmış olabilirim kusuruma bakmayın

Bana kolaylık tanıyan rofleli_kedi arkadaşıma tşk ederim.Gündüz bi akslik olmuşdu havalesini çıkaramamışdım:)şimdi çıkardım.Resmini sana yolladım rofleli_kedi :)

Bende katılmak istiyorum ama benimde kartım yok kimin hesabına yatırabilirimki çok az kişiyi tanıyorum burda. Benim gibi olan arkadaşlar naptınız hesabına yatırılabilinecek birisi varmı

canım ilk sayfada Kazen'in yazısında "31 Mayıs Son Katılım Günü" yazısının altında "kampanyaya katılmak için tıklayın" diye link var..

benim de kredi kartımı kabul etmedi biraz daha bekleyecegim belki bir hesap numarası verilir

Kazen, yurtdisindan paypal ile alacagim, kartin gonderilmesi, posta vs. surec nasil isliyor, aciklayabilir misin?

Kazen, yurtdisindan paypal ile alacagim, kartin gonderilmesi, posta vs. surec nasil isliyor, aciklayabilir misin?

Kartı Türkiye de olduğu gibi postaya vereceğiz. Kartı almadan zaten profillerinizi direk pro üyelik yapıyoruz.

Kredi kartımla bu hesap numarasına ödeme yapamadım anlayamadım sebebini:/ Biraz daha bekleyip tekrar deneyeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…