Hayatımızın diyeti, sözlerin bittiği nokta !

Bu kampanyaya katılacak mısınız ?

• Ankete Katılan
    167
ziraat maximum kart kabul etmiyor mu böyle bir uyarı verdi

Bu kredi kartı, kartınızı çıkaran kuruluş tarafından reddedildi. Kartınızın neden reddedildiğine ilişkin bilgi için lütfen kredi kartınızı düzenleyen kuruluşun müşteri hizmetleri departmanı ile iletişim kurun. Lütfen farklı bir kart girin

Elif hanımda da aynı uyarıyı vermişti, kabul etmiyor sanırım : ((

Ben de arkadaşımdan rica ettim ama reddedildi dedi
neden böyle uyarı verdi bunu nasıl düzelteceğiz?

Master card.dı

Son düzenleme:

Hm ben zAten kötü bir şey demedimm orada
Ama pro luktan elde edilen gelirlerin bir eğitim vakfına bağışlandığını bilmiyordum
Ben site yöneticileri kazanabilecekleri pro luk paralarını somaya gönderecek ne güzel fedakarlık demek istemiştim :)

herhangi olumsuz bir yanlış anlama yok: )) sadece bildiğimi paylaşmak istedim :))

Bende ödememi yaptım tek başına bi anlam ifade etmeyebilr ama arkadaşlarla birleşince faydalı olacağını düşünüyorum vesile olanlara teşekkürler

ya kızlar biri banada yardım edebilirmi bnde katılmak istiyorum kredi kartımda var ama ödemeyi nereye yapacağımı bilmiyorum
kart satın alcakmışız sanırım ama nerden alcam ben o sayfayı bulamıyorum rica etsem biri bana şu ödeme yaptığınız sayfayı link atabilirmi link atabilirmi

arkadaslar kizilay araciligiyla yardim etmek isteyenler SOMA yazarak 2868 e gonderdiklerinde 5tl yardim yapmis oluyorlar.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Saat 21:00 itibari ile ben ödeme yaptım ama aksiyon alınmadı diyen var mı ?

Şu ana kadar yok gibi ama gözden de kaçırmayalım. 2 arkadaşımız hali hazırda zaten pro üye idi onlara da mesaj attım kime pro üyelik hediye etmek istediklerini.

katılmayı çok isterdim ama şuan katılamıyorum maalesef
katılan arkadaşlara canı gönülde tebrikler
böyle bi kampanya başlattıkları için site yönetimine de sonsuz teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…