Hayatımızın diyeti, sözlerin bittiği nokta !

Bu kampanyaya katılacak mısınız ?

• Ankete Katılan
    167
Sevgili Kazen, duyarlılığınız için teşekkür ederim. Özel mesaj gönderemiyorum,arkadaşlık isteğimi kabul etmeniz gerekiyormuş:) paypal ödememi yaptım mail ve isim bilgilerimin dışında istediğiniz başka bilgi var mı?

merhabalar bende ödememi yaptım alıcıya not kısmına kullanıcı adımı yazdım ayrıca özelden mesaj atmam gereklimi gönderemiyorum şuanda..duyarlılığınız için ayrıca teşekkürler..

Sevgili Kazen, duyarlılığınız için teşekkür ederim. Özel mesaj gönderemiyorum,arkadaşlık isteğimi kabul etmeniz gerekiyormuş:) paypal ödememi yaptım mail ve isim bilgilerimin dışında istediğiniz başka bilgi var mı?

canım arkadaşım görüp de kayıtsız kalmamana nasıl mutlu oldum:KK16:yüreğine sağlık...

eminim çok iyi rakamlara ulaşılacak yapabileceğimiz dua ve ufak da olsa katkı..

Kampanyayı başlatan k.k.ya ve destek olan herkese tşkler kendi adıma

Kartı Türkiye de olduğu gibi postaya vereceğiz. Kartı almadan zaten profillerinizi direk pro üyelik yapıyoruz.

Ee masraf farkli olacak, burdayken degil ama Turkiye'ye dondugum zaman gonderirsiniz en kotu, acelesi yok, mumkun mudur?

Son düzenleme:
kazen bana kart gondermenize gerek yok. bosa masraf olmasin

Kazen bende yurtdisindayim. Kart gondermedesem olur mu?

Ee masraf farkli olacak, burdayken degil ama Turkiye'ye dondugum zaman gonderirsiniz en kotu, acelesi yok, mumkun mudur?

nasıl isterseniz eğer kartı istemiyorsanız 2. iletişim formu var ya KK üzerinde onu doldurmayın veya doldurun kartı yollamayın diyin ...

50-75 Tl arasında tutacak posta masrafı ama yollayın derseniz de sorun yok.

Zira dün gece KK Pro üyelere mail attım bir kişi bir sene oldu kartı yollamamışsınız diye sitem etti. Kartı artık posta ile yolluyoruz kargoyu bile kabul etmezken sanmıyorum ki kimse postayı takip etsin ...

nasıl isterseniz eğer kartı istemiyorsanız 2. iletişim formu var ya KK üzerinde onu doldurmayın veya doldurun kartı yollamayın diyin ...

Zira dün gece KK Pro üyelere mail attım bir kişi bir sene oldu kartı yollamamışsınız diye sitem etti. Kartı artık posta ile yolluyoruz kargoyu bile kabul etmezken sanmıyorum ki kimse postayı takip etsin ...

2. iletisim formunu bulamadim. karti istemiyorum bu mesaj kabul olmaz mi :))

Tamamdir, eger donunce istersem iletisime geceriz, tesekkurler...

Burda ne için para toplanıyor hanımlar ben anlamadım dikkatli incelemedim yada ?
Soma için toplanıyor
yardımda bulunmak istiyorum fakat kredi kartım olmadığı için bulunamıyorum. üzgünüm. Ayrıca katılan herkese teşekkürler duyarlılıgınızdan dolayı.

banada 2 kere yolladınız:KK31:

Arkadaşlar bende yardim etmek istiyorum ama kredi kartim yok yardimci olursaniz sevinirim...

X