Hayatımızın diyeti, sözlerin bittiği nokta !

Bu kampanyaya katılacak mısınız ?

• Ankete Katılan
    167

rica ederim

Özel mesaj göndermiyorum. Böyle bir kampanyadan yeni haberim oldu. Sadece siyaset bölümünü ziyaret eden biri olarak, bu tur paylaşımların her bölümde yapılmasının daha verimli olacağını düşünüyorum.

Ayrıca kontrol edermisiniz lütfen, ödemem elinize ulaştığı. Ilk defa böyle bir ödeme yapıyorum çünkü. Ayrıca yurtdısındayım, Pro kartı göndermeyiniz lütfen. Zira posta ücreti ödediğimiz tutarı aşıyor.

Çok tşk ederim.

olduça kolay mış değil mi ? bence detaylıca burada anlatırsan yapamayanlara yardımcı olmuş olursun

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=325215
yukarıdaki ekteki dosyadan paypal ile sipariş ver kısmına geldim.gerekli banka bilgilerini girdikten sonra
*konuk olarak ödeme yap paypal hesabımı kullanma seçeneğiyle ödememi onaylattım
veeee ödememi gerçekleştirdim. bu kadar basitmiş oleyyyy

(notaypal şifremi unuttuğum için konuk olarak ödeme yap seçeneği ile de ödeme yapabiliyormuşum

Konu sabitten düşmüş.

evet. dün ben baya aradım. şimdi de siyaset bölümüne alınmış. süre de azaldı artık iyice.5 bin küsür cıvarında bir yardım toplandı sanırım ki bu kk için çok az bir rakam. Bu para ile nasıl bir yardım organize edilebilir bilemiyorum. Tam olarak nasıl değerlendirileceği de netleşmedi sanırım. Bi mucize olsa ve rakam birden katlanıverse

Şimdi "Galatasaray taraftarıyım" diye profilinde not yazmış üyelere e-posta yolladım bakalım nasıl sonuç alacağız...

31 Mayıs'a kadar bende elimden geldiğince birşeyler yapmak için katılmayı düşünüyorum.Allah yardımcıları olsun.

Şimdi "Galatasaray taraftarıyım" diye profilinde not yazmış üyelere e-posta yolladım bakalım nasıl sonuç alacağız...

Üyelerin çoğu kk yı maillerine bakmadan kullanıyor diye düşünüyorum. Şu taahhütlerin süresi dolmadı mı ki?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende katılıcam geç gördüm kredi kartım yok eşiminkinden göndericem ama sabah olabilir ancak paypal da oluyormuş sonra öm mi atmam lazım bir de ödemeyi eşim yapacak onun mail adresini mi vermem gerekiyor

Bende katılıcam geç gördüm kredi kartım yok eşiminkinden göndericem ama sabah olabilir ancak paypal da oluyormuş sonra öm mi atmam lazım bir de ödemeyi eşim yapacak onun mail adresini mi vermem gerekiyor

Canım benimde kartım bana ait değil,kendi mail adresimle girdim kabul etdildi sorun olmadı

Son düzenleme:
biri benim için karttan ödeme yapsa ben ona ödeme yapsam olur mu... tabi güvenirseniz... az zaman kalmış 31mayıs son gün...

Kazen buradan da yazıyorum ödemeyi yaptım ama eşimin mail adresi ve paypal üyeliği üzerinden yaptım özel mesaj attım orada eşimin adı ve mail adresi yazılı ödemelerden bakarsın. Böyle güzel bir olaya vesile ettiğin içinde teşekkür ederim hem de uzun zamandır istediğim pro üyeliğe de vesile oldu.

benim için de nurlum ödemeyi yaptı saolsun. bende burdan yazayım bi de mesaj atayım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…