Hayatımızın diyeti, sözlerin bittiği nokta !

Bu kampanyaya katılacak mısınız ?

• Ankete Katılan
    167
Arkadaşlar süreyi uzatalım mı ?
Bence biraz daha uzatılabilir .
Anne , çocuk topikleri de genelde çok aktif oluyor . Oraya da bilgi amaçlı , asıl konu linkinin de belirtildiği , sabit konu açılsa belki haberi olmayan , duyarlı üyelerinde haberleri olur , katılım artabilir .

hep uçarız, kaçarız, şöyle yaparız böyle yaparız ama bunları yazıya dökeriz fiiliyata asla dökmeyiz.

işin aslı hedefim 10.000 TL demiştim ama içimden geçen rakam 1.000 TL idi... Bu sebeple utandım, uzatalım mı demeye. 1 beklerken 5 gelince çok utandım kendimden...

Fenerbahçe'liler bizim Galatasaray taraftarlarını katılımda ezdiler bunda bile latife ettim ortalık karışsın istedim sonuca ulaşamadım.
Yarın Beşiktaşlılara e-posta atacağım destek isteyeceğim.
Dilenci gibi oldum, şikayetçi miyim ? asla !
Zor be kızım orada yaşananlar, anladım, acıyı hissettim deseniz de zor.
Orada olmayan, yakınını kaybetmeyen kimse o acıyı yaşayamaz, hissedemez ! Derler ya ateş düştüğü yere yakar diye işte aynen öyle.
Maaşların bağlanması bugün yarın diyorlar ama ne bugün ne yarın zor be yaşadıkları !
Beklenmedik ölümler hep zor, yaşadım bilirim, yaşatacağım bunu da bilirim.
Gelin hayatımızın diyetini ödeyelim...
Keşke hayatımızın, hatalarımızın hatta hayatımızın diyeti bu kadar kolay ödense...

Merhaba Kazen ,

Ben kendi adıma daracık arkadaş listemde pro olmayan arkadaşlarıma mesaj atmıştım. O listeden bir kişinin 2 kalp sahibi olduğunu gördüm ve çok mutlu oldum.

Diğer arkadaşlarımızda aynı yöntemi izlese ? Belki gerçekten görülmemiştir konu. Ne dersiniz ?

bende yardım etmeyi çok isterim,ama kredi kartım yok,herhangi biri yardımcı olabilir mi? internet üzerinden gönderebilirim ücretini..

Uzatalim bence de , bir cok kisinin haberi yok galiba l
Durumu musait olan kisiler bence en az bir kalp yardimi yapsin . Bazi istedikleri alisverlerinden , bir kac hafta kissinlar .Albumlere bakarsak bir cogumuz iy yasanti icindeyiz . ama hani nerde yardim gerektiginde?

bende az önce yaptım ödememi.kızımın kıyafetlerini ve oyuncaklarını paketlemiştim oradaki çocuklara gönderebilmek için,böylesi de güzel oldu.biraz onların biraz da bizim içimizdeki acı hafifler umarım.

Biraz daha uzatmalıyız bence Sevgili Kazen olmuşken biraz güzel bir biriikim olsun isterim gönlümce

Bu saate kadar Beşiktaş adına sıfır katılım var : (

15 Hazirana çekelim mi tarihi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…