Hayatımızın diyeti, sözlerin bittiği nokta !

Bu kampanyaya katılacak mısınız ?

• Ankete Katılan
    167
Bende katilmak istiyorum. Yurt disinda yasadigim halde ödeme 30 tl yaziyor. Ama ben daha cok adres kismina takildim :/ adres sartmi acaba. Yoksa benmi yanlis yapiyorum 😫

İşlem geçmişinizde kredi kartınızın kullanılır durumda ve limitini aşmamış olduğunu onaylamak için gerçekleştirilen 1,00 USD'lik bir çekim işlemleri sadece test amaçlıdır ve kartınızdan geçici olarak çekilir. Çekim "bekleyen" olarak görünür ve alışveriş tutarının tamamı işleme koyulduktan sonra otomatik olarak kaldırılır ve bu miktarlar kartınıza iade edilir.

PayPal hesabı açtığınız için sizden kesinlikle hiçbir ücret alınmıyacağını tekrar hatırlatmak isterim.

PayPal ile yapmış olduğunuz tüm finansal işlemler için lütfen PayPal koruması altında olduğunuzu unutmayınız.

Paypal.com

Oturdugumuz yerden paypal hesabi acmak ugras degil inanin, ugras olsa bile bu kadarini en azindan yapmak lazim...

Arkadaslar kredi kartiniz yosa paypal hesabi acarak, direkt bankamatik kartiniz ile bu kampanyada tuzunuz bulunabilir. Link asagida;

https://www.paypal.com/tr/cgi-bin/w...63663d3faee8d6cdb53fcfca2b5941339e576d7e42259

Linke tikladiktan sonra bireysel hesap ac kismina tiklayip bilgilerinizi giriverin, artik paypal hesabiniz var, geri kalan ilk sayfaya gidip Kazen'in verdigi odeme linkine tiklamak, iki dakikanizi almaz, yardim gercekten bu kadar uyeye az tabi ki...

ödemenin başka yolu yok mu? kredi kartlarımı iptal ettirdim.

heexee mesajında detaylı şekilde açıklamış , bı şekilde de yapabilirsiniz .

Banka kartımla ödeme yapmak istedim ''Lütfen farklı bir kart kullanın. PayPal'da hesap açtıktan sonra Maestro kartınızı kullanabilirsiniz.'' uyarısı çıkıyor. Son günlerde nete girememiştim kampanyayı bugün öğrendim ve zaman daralmış. Seçeneklerde Banka kartı ödemesi var ama niçin ödeme yapamadığımı anlamadım. :KK31:

Banka kartımla ödeme yapmak istedim ''Lütfen farklı bir kart kullanın. PayPal'da hesap açtıktan sonra Maestro kartınızı kullanabilirsiniz.'' uyarısı çıkıyor. Son günlerde nete girememiştim kampanyayı bugün öğrendim ve zaman daralmış. Seçeneklerde Banka kartı ödemesi var ama niçin ödeme yapamadığımı anlamadım. :KK31:

merhaba Kulitta. bu işlem için sadece kredi kartı gerekiyor maalesef : (

5.000 TL'ye dayandı ama kaldı burada : (

kaç gündür uğraşıyorum ama şu paypal hesabından bir türlü ödeme yapamadım. şifre yanlış diyor . yeni şifre hatta yeni paypal üyelik almaya çalıştım olmadı. çok sinir bozucuuu
*konuk olarak ödeme yap ve paypal hesabımı kullanma seneği var??
bu seçenekle ödeme yapabilir miyim...acil cvp bekliyorum oluyorsa okeydir ....

kaç gündür uğraşıyorum ama şu paypal hesabından bir türlü ödeme yapamadım. şifre yanlış diyor . yeni şifre hatta yeni paypal üyelik almaya çalıştım olmadı. çok sinir bozucuuu
*konuk olarak ödeme yap ve paypal hesabımı kullanma seneği var??
bu seçenekle ödeme yapabilir miyim...acil cvp bekliyorum oluyorsa okeydir ....

olduça kolay mış değil mi ? bence detaylıca burada anlatırsan yapamayanlara yardımcı olmuş olursun

merhaba Kulitta. bu işlem için sadece kredi kartı gerekiyor maalesef : (

Teşekkür ederim DatluCadum. :KK16:
Ödememi yaptım, Kazen'e ilettiğim arkadaşlık isteğim onaylanınca mesajımı da göndereceğim ve işlem tamamlanmış olacak.
Yaraların sarılabilmesi için miniminnacık katkıda bulunabilmeme vesile olduğu için kadınlarkulübü'ne teşekkür ediyorum. En Büyük KK:nazar:

X