Hayatımızın diyeti, sözlerin bittiği nokta !

Bu kampanyaya katılacak mısınız ?

• Ankete Katılan
    167
Merhabalar bir şey sormak istiyorum.
Bir sayfada çocuklar için oyuncak kampanyası vardı galiba. Net bir bilgi almak istiyorum da.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben varım kazen..destek veriyorum düşüncene...

ben de destek veriyorum.......

çorbada bizimde tuzumuz olmalı. bende katılıyorum. umarım katılım çok olur kkda.
biz kadınların, bu konularda çok duyarlı olduğunu düşünüyorum.
teşekkürler kazen..

Çok çok özür diliyorum. Genelde soracağım soru sorulmuş mu diye 50-100 sayfa bile olsa kontrol ederim ama şu an hiç vaktim yok o yüzden birinizden biri cevap verir umuduyla soruyorum. Şimdi 30 tl mi ödeyeceğiz yoksa gönlümüzen ne koparsa ödeyip bunu da pro üyelik almak için fazladan para vererek mi yapacağız anlamadım. Daha önce sorulduysa kusura bakmayın.

Merhaba
30 TL ye Pro olduğunuz anda işlem tamamdır. Fakat dilerseniz 2-3 tane daha ödeme yapıp arkadaşlarınızı da pro üye yapabilirsiniz.

Yani özetle
Min 30 TL
Max (?)

Bugün tek ödeme oldu ama tek ödemede de 10 kart ücreti yatırıldı...

Kazen, ben bile bu konunun varlığından haberdar değildim biliyorsun,çünkü belli başlı başlıklarda zaman geçiriyorum o yüzden bizim hatunlar bu konuyu görmemişlerdir, bir şekilde haberdar olmalarını sağlamak lazım ama bu tek tek konularda link paylaşarak olmaz, binlerce konu var hangi birimiz nerede paylaşacak? Ya e-mail ile üyelere bilgi verilsin ya foruma girdikleri an karşılarına çıkacak bir pop-up şeklinde bildiri yapılsın derim, ben bu kadar önemli bir konuda hatunların duyarsız kalacağına ihtimal vermiyorum.

Arkadaşlar olayın içinde olan yardım toplama olayının hukuki sürecini takip eden bir kurumda çalışmaktayım.
Yaptığımız çok güzel fakat külfeti de aynı oranda çok...
Sizleri kısaca bu konu hakkında bilgilendirmek istiyorum..

Şimdi bizim yaptığımız aslında pro üyelik almak.Yani ödediğimiz meblaa'nın hizmet olarak karşılığını alıyoruz.
Yardım toplama da 2 önemli husus vardır 1. paranın nasıl toplandığı
2. paranın nasıl harcandığı...
Biz bir hayra vesile olmak istedik,kimseyi zan altında bırakmadan usul ve esaslarına uyarak...

Bu yüzden benim bu konu hakkındaki görüşüm toplanan meblaanın gıda kolilerine dönüştürülerek yada gıda kartı satan market zincirlerinden toplu olarak alınarak ihtiyaç sahiplerine dağıtılması taraftarıyım.. yani harcanan meblaa mutlaka fatura edilmeli....ihtiyaç sahiplerine ulaştığında da tutanak karşılığında teslimatı yapılmalı...
Eski kanuna göre iş kazasında vefat edenlere 5 yıl çalışma şartından sonra ailesine maaş bağlanabiliyordu. Kanun değişti ve 3 gün bile maden ocağı gibi yüksek risk teşkil eden iş kollarında çalışanlara maaşları kesintisiz bağlanacak. Fakat bu 2 aylık bir süreç yazışmalar evrak takibi vsvs..
Önümüz Ramazan öncelik gıda olmalı diye düşünüyorum....
Saygılarımla.....

Yas sebebi ile pageskin reklamlarını durdurmuştuk. Bu sebeple bu günlerde o taahhütlerimizi yerine getirmek için pageskin ekranları dolu fakat. Boşaldığı anda bu konu için hazırladığım pageskin çalışması devreye girecek.

Çok teşekkürler...

Arkadaslar;
Sadaka ve yaptigimiz hayirlar manevi bir kalkan olusturur etrafimizda ve Allah in izni ile bizleri bela ve musibetlerden korur..
Insanin Ahirete bu dünyadaki maddiyatindan götürebilecegi tek sey, eli ile yaptigi sadaka ve hayirdir..
Cebinizde öteki dünyaniz icin verebilleceginiz 30 tl niz vardir..Lütfen muhtaclara duyarli olalim..

Ayrica cevrenizdeki yardim kampanyalarinada katilin elinizden geldigince lütfen, Bosna da da durum icler acisi....

Keşke kredi kartı dışında bir seçeneğimiz olsa..Kullanmıyorum öğrenciyim zaten ama bir arkadaşıma soracağım yarın..

Paypal en güvenilir para ödeme yöntemlerinden biri, ben yillardir kullaniyorum
hic bi sorun yasamadim.
Paypala güvenmeyip, kredi karti yok diye vazgecenler icin söylüyorum.

Bunu yeni gördüm..Bir deneyeyim yapabilirim umarım:)

Yaw arkadaşlar ufak bir sorunum var paypal le ilgili bana yardımcı olabilir misiniz??

Şimdi bugün dışarı çıkınca para yatırdım kartıma buraya yollayayım diye ama kayıt yaparken 3 tl para çekip bana ekstre me numara yollamışlar
ekstrem nedir bilmiyorum?? ayrıca hesabıma bakıyorum 0 tl yazıyor..

aslinda para cekmiyorlar, cok az bi miktar para yolluyorlar hesabina, sende kac lira geldigini bildiriyorsun onlara. bu sekilde hesabin sana ait oldugunu dogrulamis oluyorsun. cünkü herkese farkli miktar yolluyorlar.
Bende 3 centti mesela :)
Ekstrede hesabimina girip cikan paranin belgesi, bankan yardimci olur sana...

Keid adli kisi yardimci olurum diyordu. Eger hala ayni fikirde ise ve bana iban yollarsa sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…