Hayatımızın diyeti, sözlerin bittiği nokta !

Bu kampanyaya katılacak mısınız ?

• Ankete Katılan
    167
kım o canım bende havale yapsam ona benım ıcınde yatırır mı bı sorar mısın??

sen de kartsızlardan sın dimi. valla beni buldu burda saolsun mesaj atmış... başta da 1. sayfada adı var dur bakayım görürür zaten burayı iletişime geçin, mesaj atayım

Son düzenleme:
sen de kartsızlardan sın dimi. valla beni buldu burda saolsun mesaj atmış... başta da 1. sayfada adı var dur bakayım görürür zaten burayı iletişime geçin, mesaj atayım

aynen hıc kullanmadım, hep gerı cevırdım bankaları ama su ınternet ıslerın de lazım oluyo maalesef.. tamam bebegım cok sagol beklıyorum

Son düzenleme:
ayyy çooook sevindimmmmm halloldu işimiz. Allah aracı olandan da yapandan da razı olsun...

Benim de ödemem olmuş pro oldum. Allah razı olsun böyle güzel bi olaya vesile olmamızı sağlayanlardan. Çok mutlu oldumm bizimde bir tuzumuz olduğu için. :KK16:

İşlemleri yapıyorum ama paypal çıkıyor sürekli şimdi öde butonuna basamıyorum acaba kartla ilgili bir sorun mu ?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba
444 77 01 numaralı telefon yani paypal'dan canlı destek alabilir misiniz ?

Merhaba

Öncelikle kampanya ile bize yardım fırsatı sunduğunuz için teşekkürler.

Ödemeyi yaptım özel mesaj için sizi ekledim.

Bilginize

bende katilmak istiyorum, yurtdisindayim. bir suru sey yazilmis kafam karisti. basitce banka hesap numarasiyla satin aliriz herhalde. deneyelim bakalim.

birde bu topikten cogu kisinin haberi yok, ben tesaduf gorsum. diger topiklere linki atarsaniz daha cok kisinin haberi olurdu. bence sureyi uzatip, boyle bir yol izleyin.

Ankete katılırken anketin açık olduğunu ve kullanıcı adınızın çıktığını yeniden hatırlatmak isterim.

10 gün sonra bir kampanya yaptık şunlar katılacağım dedi ama katılanlar bunlar diye açıklama yapacağım. Lütfen bu konuda kimse kusura bakmasın.

Bu konuda o kadar çok e-posta geldi ki en son bu sabahta yazan arkadaşınıza durumu izah ettim, anlattım mangalda kül bırakmadığımızı ama sonucun genelde olumsuz olduğunu yazdım...

odemeyi yaptim, ancak bayagi karisik oldu. ben yurtdisindayim. paypala eski uyeligim varmis, o yuzden adres turkiye kart yurtdisi, umarim sorun cikmaz.

eger odeme gerceklesmemisse beni bilgilendirebilir misiniz? turkiyeden annemin hesabiyla falan odeme yaparim.

Son düzenleme:
X