Hayatımızın diyeti, sözlerin bittiği nokta !

Bu kampanyaya katılacak mısınız ?

• Ankete Katılan
    167
Kredi kartı olup da kensisine yapacağım havalenin ardından benim adıma pro kart alacak bi kart aahibi aranıyor.

rabbim yardımlarınızı kat kat kabul etsin....En Büyük KKburdan katılamadım ama dışardan desteğim ....pro hediye edilmiş...hediye eden arkadaşıma tşk ediyorum ama kim olduğunu bilemedim

Son düzenleme:
bende destek olmak ısterım ama kredı kartım yok banka hesap numarasına gonderebılırım varmı bana yardım edecek bırısı?

Yüzbinlerce üye var ama sadece bu kadar mi yardim..

Oysaki insanlar nelere harcama yapmiyor..

Kazen Beyin ilk basta paylastigi karamizahtaki gibi durum... Aci..

Hanımlar bana da kredi kartı olan biri yardım edebilir mi? Banka hesabımda para var ama kredi kartı kullanmıyorum. Çok istiyorum kampanyaya katılmayı. :26:

sonunda işlem onaylandı demedi ama onaylanmadı da demedi olmuştur herhalde..

Son düzenleme:
Hanımlar bana da kredi kartı olan biri yardım edebilir mi? Banka hesabımda para var ama kredi kartı kullanmıyorum. Çok istiyorum kampanyaya katılmayı. :26:

Yardımcı olabilirim diğer arkadaşlar dönüş yapmadı o yüzden limit aynı kaldı sınırdaydık da :18: özel mesaj atabilirsiniz..

Merhaba
Az önce eve geldim, tüm güncellemeleri yaptım.

01:00 saat ve 21.05.2014 tarihi ile adı listede olmayan veya kalp sayısı eksik olan bana lütfen ulaşsın.

Not : Bugün paypal.com firmasından arayıp konuyu üst düzey yöneticiler ile paylaşacaklarını, gerekeni yapmak için ellerinden geleni yapacaklarını ifade ettiler.

Not : Dualarınız için teşekkürler

4.000 TL'ye yaklaştı kampanyamız...

Bu konuyu daha önce nasıl görmedim anlamıyorum. Ödememi yaptım, pro üyeliği herhangi birine verebilirsiniz. Ayrıca duyarlılığınız için hem Kazen'e hem katılan arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Ben de yardımcı olabilirim kredi kartım ile...isteyenler özel mesaj ile ulaşabilirler...

kazen günaydın bende az önce ödemeyi yaptım ama onaylandı yada onaylanmadı demedi . Rica etsem kontrol edebilirmisin birde bize böyle bir fırsat verdiğin için çok çok teşekkür ederim

Merhaba

01:00 saat ve 21.05.2014 tarihi ile adı listede olmayan veya kalp sayısı eksik olan bana lütfen ulaşsın.

Not : Bugün paypal.com firmasından arayıp konuyu üst düzey yöneticiler ile paylaşacaklarını, gerekeni yapmak için ellerinden geleni yapacaklarını ifade ettiler.

Bu arada hedefim 10.000 TL !

10.000-4.000=6.000 :KK14:

31-21= 10

10=6.000

ha gayret KK

Merhaba

Ödemeyi şimdi yaptım arkadaş listenizde olmadığımdan özel mesaj atamadım buraya yazdım..Vesile olduğunuz için Teşekkürler...

X