hayatimin ikinci erkegi geliyor

nalam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2007
131
3
slm kizlar dun aksam bebegimin erkek oldugunu ogrendim cok mutluyum , kucuklugumden beri hayalim ilk cocugumun erkek olmasiydi rabbim nasip etti

ne guzel rabbim duani duymus olmali erkek cocuk nasip ediyor size ne guzel
sagliyi sihati yerinde olsun da onemlisi ooo
bende hep oglan istemistim ilk yavrum erkek olsun istedim kucuklugumden belli
bi oglum oldu ilk simdi de bi kizim olcak insallah
darisi olmayanlarin basina

Canım sevindim senin adına. Rabbim gönlüne göre vermiş ne güzel. :nazar: Sağlıkla kucağına da alırsın İnşallah arkadaşım. a.s.

çok sevindim canım duanın kabul olduguna.benimde 2 aylık bebişim daha cinsiyeti belli degil.çok merak ediyorum.

Allah bağişlasin canim.sağlikli bir şekilde kucağina alirsin inşallah

Çok güzel bir başlıkla açmışsın konunu :) Allah gönlüne göre vermeye devam etsin inşallah, sağlıkla büyütmen dileğiyle.

tebrikler canım...sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin güzel rabbim...
rabbim dualarını boşa çıkarmamış:)) sevgiyle kal ...

canim 4 haftalik mi hamilesin ben anlayamadim
sorumu mazur gör çizelgende 4 hafta yaziyoda....
Ne kadarlik hamişsin..........

canım ne mutlu sana allah oğluşunu sana bağışlasın
benımde en büyük hayalim hep bi erkek bebişim olması allah içimi biliyo ya içimden hep ERKEK bebek istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Gel artık minik balığımmmmmmmmmmmmmmmmmmm :KK43:((((((((((

canım ne mutlu sana allah oğluşunu sana bağışlasın
benımde en büyük hayalim hep bi erkek bebişim olması allah içimi biliyo ya içimden hep ERKEK bebek istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Gel artık minik balığımmmmmmmmmmmmmmmmmmm :KK43:((((((((((
tsk ederim canim insallah sende gorursun bugunleri , tarif edilemez bir duygu inan.

allah kucağına almanı nasip etsin bende az önce oğlum olacağını öğrendim 5 yaşında bir kızım var kandil hediyesi oldu bize

allah kucağına almanı nasip etsin bende az önce oğlum olacağını öğrendim 5 yaşında bir kızım var kandil hediyesi oldu bize

amin seninde canim , bende 2 gun once ogrenmistim , gercekten kandil hediyesi oldu tebrikler bu arada.

X