Hayatımın en zor günlerindeyim

Total borç 45binse öyle çok değil aslında, yardım istemekten çekinmeyin zaten atamanız olunca rahatca ödersiniz. Gerekirse altın yapıp verirsiniz ödeme süreci uzarsa. Önemli olan bankayı halletmek

Total borç 45binse öyle çok değil aslında, yardım istemekten çekinmeyin zaten atamanız olunca rahatca ödersiniz. Gerekirse altın yapıp verirsiniz ödeme süreci uzarsa. Önemli olan bankayı halletmek
Bir kaç gün içinde borç alabilirsem icra ya gitmeden halletmeye caliscam ama bakalım inşallah halledebilirim kimsenin de borç verecek durumu yok yakinimda

Evet inşallah yetiştirirler herkes için en güzeli o olur

İngilizce branşım

Bir kaç gün içinde borç alabilirsem icra ya gitmeden halletmeye caliscam ama bakalım inşallah halledebilirim kimsenin de borç verecek durumu yok yakinimda
Annenizin falan takısı var mı bilezik tarzında isteseniz, yerine koyarsınız yine. Babanızla bi konuşun avukatada ayarlayabildiğiniz miktarı söyleyin belki bi faydası olur

Allah herkesin maddi sıkıntılarını giderecek sebepler versin. Üzüldüm ama cozumsuz degilsiniz. Borcu icraya düşmeden borç alıp kapatın. Çalışın ve aydan aya elinizden geldiğince ödeyin.

Allah herkesin maddi sıkıntılarını giderecek sebepler versin. Üzüldüm ama cozumsuz degilsiniz. Borcu icraya düşmeden borç alıp kapatın. Çalışın ve aydan aya elinizden geldiğince ödeyin.
Amin , evet biliyorum çözümü var şu an borç bulmaya çalışıyorum. İş de arıyorum umarım hemen bulabilirim.

Şu saatten size dua etmek geldi içimden..Rabbim sizi enn yakın zamanda feraha çıkarsın kuş gibi hafifleyin inşallah hersey gönlünüzce olsun

Şu saatten size dua etmek geldi içimden..Rabbim sizi enn yakın zamanda feraha çıkarsın kuş gibi hafifleyin inşallah hersey gönlünüzce olsun
Allah razı olsun dualarınız için teşekkür ederim, Amin her şeyin hakkımızda hayırlısı olsun. İnşallah bir çözüm yolu bulucam

Merhabalar, bir sorum olacaktı bilgisi olan veya yaşayan arkadaşlarım varsa bilgi verebilirlerse çok sevinirim. Borcu ödemek için uğraşıyorum ama olurda toparlayamazsam ve eve icra dosyası geldi. icra ya nasıl itiraz edilir? Bir avukat tutmaya gerek var mı ?

Öncelikle cok geçmiş olsun, dolandırılmışşınız. Maalesef bu günümüzde birçok insanın başına gelebiliyor ve az çok duymuşsunuzdur ünlülerin bile başına hatta bir ünlü profesörün bile bir başına geldi, geliyor böyle durumlar. Dolayısıyla kendinizi çok fazla suçlamayın, dersinizi çıkarın ve bir daha da İnşallah başınıza gelmez diyerekten yolunuza devam edin.

Borcunuz varken evet işinizi bırakmamanız mantıklı olurdu ama ben de bir 10 gün kadar dayımların evinde kaldığımda ne kadar mahcup olduğumu ve oradaki o kaldıgım 10 gün boyunca hissettiğim mahcubiyetin utancını üzerimden asla atamam gibi hissettiğimi biliyorum. Tabii ki atıyorsunuz ki aslında insani bi durum. Herkes birbirine muhtaç olabilir ama bu duyguyla baş edemeyip ayrılmanizida cok iyi anliyorum bu yüzden bunu az çok yaşamış biri olarak.

Dilerim dilediğiniz gibi bir an önce atamanız gelir ya da güzel bir işe sahip olursunuz nasıl diliyorsanız öyle olur hakkınızda hayirlisi olsun.

Kredi kartlarınızda da bundan sonra daha kontrollü olursunuz. Zaten yeterince zorluk yaşadığınızdan dolayı da öyle olacaktır diye inanıyorum. Hatta mecbur değilseniz bence uzun bir süre kullanmayın bile. Böylelikle o disiplini sağlamış olursunuz. Siz şanslısınız etrafınızda size borç verecek sevdikleriniz var. Allah sağlık sorunu vermesin onlar. Bunlar gelir geçer, elbette ki maddi sıkıntı zor, hepimiz az çok biliyoruz ama Allah yolunuzu açık etsin, Allah in izniyle ustesinden geleceğinize ben inanıyorum. Sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…