Rüya Yorumları hayatimin en sacma ve en korkunc ruyalar...

_aysu_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2009
287
3
2 tane ruya gordum ve ikisinde de birilerinin organlarini cikariyorlardi
ilk ruyayimi gecen ay gordum bizim sinifi gordum sinfin ortasinda bir kiz yatiyor organlarini cikarmislar ama kimin yaptigi belli degil sinif kan icinde ama kimse ilgilenmiyor ben bile
sonra disariya cikiyoruz ve benim en yakin arkadasim onden gidiyor ben onu cagiriyorum ama turlu donup bana bakmiyor sonunda nerdivenlerin yaninda beni duyuyor ve bana bende seni ariyordum diyor...orda kalp atislariyla yatagimdan sicriyorum
2.ruyam ondan kotu ve onu dun gece gordum hala tesirindeyim
yine bizim okul biz derse gidiyoruz benim sinif arkadasimlar onden gitmisler ama ben arkada kalmisim sonra ben yalniz basima koridorla gidiyorum 2 kisinin yanindan geciyorum onlardan biri diyorki ingiltereden uzmanlar getirttim onlar yapicaklar ben aldirmiyorum gidiyorum sinfima birde goruyorum ki sinfin oldugu koridorun boyle kapisi yok sadece duvar var ve sinif arkadasimlarim orda kapali kalmislar (cok sacma biliyorum)
ve sadece kucucuk bir kapi var ordan bakinca yine en yakin arkadasimi ve baska 2 tane arkadasimi goruyormu diyorumki siz ne yapiyorsunuz orda bana hemen kac bizi yakaladilar seni de yakalamasin diyorlar ben manyaksimisiniz cikin kacalim dedim en yakin arkadasim gelmek istedi ama diger arkadasim izin vermedi itti onu dustu kiz onudami yakalasin istiyorsun dedi hemen kac dedi bana sonra artik cok gec geliyorlar dedi ben bir kactim ruzgar gibi ayni zamanda da agliyorum deli gibi sonra o adam geliyor dovmeye basliyor bunlari iskence veriyor ve onlari organlarini cikartmak icin toplamis ve ingilis uzmanlar onun icin lazimmis:1no2:
o anda uyandim ben hemde ne halde kalbim yerinden cikicekmis gibi atiyordu

ve ustelik en garibi iki ruyanida cok net hatirliyorum yani film izlemisim gibi birde ayni saatlerde gordum ikisinide
biraz komik ve cocukca belki ama psikolojimi bozdu resmen biraz uzun oldu ama birileriyle paylasmak istedim ve sanirim rahatladim

X