Hayata pozitif bakanlar, muhabbet edelim mi?

Çok sevindim
Ztaen iş yerimi seviyorum ortam güzel diye kendisini düşünmesi olmazdı

Ne zaman tayin yerleri ?
Hiç belli değil işte belki bir aya açılır yerler belki bir haftaya umarım yakın yerler olur gideriz olmazsa kalırız diyorum eşim diyor olmaz sen huzursuzsun seni daha fazla üzemem diyor yani kesin gideceğiz

Hiç belli değil işte belki bir aya açılır yerler belki bir haftaya umarım yakın yerler olur gideriz olmazsa kalırız diyorum eşim diyor olmaz sen huzursuzsun seni daha fazla üzemem diyor yani kesin gideceğiz
Konya ve civarı olmazsa bile Ege filan da varsa mutlaka kabul et
Muğla'da Denizli'de gezecek yerin olmaz onu ele
Egede İzmir Balıkesir seni açar

Bence aklında olsun

Konya ve civarı olmazsa bile Ege filan da varsa mutlaka kabul et
Muğla'da Denizli'de gezecek yerin olmaz onu ele
Egede İzmir Balıkesir seni açar

Bence aklında olsun
Ya biliyor musun eşim balıkesir çok istedi ama burayla aynı mesafe oluyor kendi arabanla 8 saat olduğu için orayı ikinci plana atmıştık. Dediğin gibi balıkesir çok güzelmiş umarım öyle yerler de olur

Hızlı tren 2023 de açılacak iç Anadolu'dan izmire
İzmir seç o zaman
Konya'dan İzmir'e 3.5 saat olacak

Hızlı tren 2023 de açılacak iç Anadolu'dan izmire
İzmir seç o zaman
Konya'dan İzmir'e 3.5 saat olacak
Gerçekten mii çok sevindim konya hızlı trenle sadece istanbul ankaraya gidiyor keşke heryere yapılsa çok güzel hızlı tren acaba balıkesire falan yapılacak mı kii ?

Gerçekten mii çok sevindim konya hızlı trenle sadece istanbul ankaraya gidiyor keşke heryere yapılsa çok güzel hızlı tren acaba balıkesire falan yapılacak mı kii ?
Balikesiri de kapsaması lazımdı ama dur eşime sorayım o biliyor
Evet 2021 de tlamamlayamadilar
Seçim için 2023 e kaldı açılış

Hayırlısı olsun bakalım olduğun yer ne kadar güzel olursa olsun kimsen olmayınca alışamiyosn inşallah istediğin yerler gelir

Hayırlısı olsun bakalım olduğun yer ne kadar güzel olursa olsun kimsen olmayınca alışamiyosn inşallah istediğin yerler gelir
Evet kuzum aynen öyle kimsem yok arkadaşlarım var ama bir iki tane sürekli de gidip gelemiyorum çocukları var bende sürekli çağıramıyorumen iyisi gitmek olacak

İnşallah canım benim
İnşallah yaza kalmadan hallolur
Gerçi tayin dönemleri belli oluyor genelde sizinki niye belirsiz
Covid kapsamında mı ?
Bi aralıkta yazıyormuşuz birde martta biz ilk yazacağız ilk astsubay ve sıbayların ki açıklanmış sonra uzman çavuşların açıklanıyor ama bu her sene böyle hiç belli olmuyor açıklanan ayları var ama hiç bir sene ayında açıklanmıyor hep aksıyor insanlarda böyle ikilemde bekliyor

İnşallah canım benim
İnşallah yaza kalmadan hallolur
Gerçi tayin dönemleri belli oluyor genelde sizinki niye belirsiz
Covid kapsamında mı ?
Yani şu an biz yer yazacağız yoksa tayin dönemi belli tabii tammuzda haziranda taşınıyorsun katılış yapıyorsun gittiğin yere ama bu yerler açıklanma süreci her sene aksıyor işte

Ay seninle beraber bende çok heyecanlandım.
Gittiğiniz şehirde lojmanda kalıyorsunuz di mikiralik ev derdi olmuyor. ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…