Hayata pozitif bakanlar, muhabbet edelim mi?

Gunaaaaaaydinnnn bebito
Dün gece eşim gelince konuştuk. Onu da üzdüm ama konuşup snlatmak rahatlattı. Beni böyle yazıp anlatmak rahatlatmıyor. Gerçekte biriyle konuşmam gerekebiliyor her neyse işte konuştuk dedim ben burada yapamıyorum daha fazla gitmek istiyorum. Eşim de dedi hiç bir şey senden önemli değil yerler sçıklansın konya varsa konyaya yoksa yakın yerler yazarız gideriz dedi benim içime soğuk soğuk sular serpildi ve huzurla uyudum

Ne güzel be maşallah,eşin seni çok seviyo.bana o tarz cümle ,7 senede 1 kere demiştir anca

Etiketin bana gelmemiş
İyi yapmışsın gönlünüze göre Bi yer çıkar inşallah

Ne güzel be maşallah,eşin seni çok seviyo.bana o tarz cümle ,7 senede 1 kere demiştir anca
Seviyor. Bende onu çok seviyorum umarım çocuk olduğunda da aynı sevgimiz devam eder. Hep korkarım çocuk olunca birbirimizi sevmeyeceğiz vakit ayıramayacağız diye. Ama eşim şimdi neysek o zamanda öyle oluruz diyor rabbim yuvalarımızdan huzuru eksik etmesin inşallah

Selam, haklısınız, bendeki de soru muhabbet sarsa burası dolu olurdu zaten.nerdeyse üç kişi döndürüyoruz burayı sevgiler

Nasılsın ? Dün hiç konuşamadık
İyiyim yaa yarın yumurtam hala duruyor ve dolu çıkıp döllenirse yüz tık daha iyi olurum herlda Bi de tutarsa Bi de doğuruncaya kadar gider sağlıklı sıhhatli atlatırsak Bi de kucağımıza alırsak diye diye gidiyor işte
Demekki bizi sarmış ki buradayız ve fazla kişi kalmadı bence buralarda çoğu banlı veya kendi topiğinde.
Çok fenasın

Hayırlısıyla inşallah hamiş kalırsın ve sağlıkla ilerler inşallah kuzumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…