Hayata pozitif bakanlar, muhabbet edelim mi?

Hosbuldum iyiyim sen nasılsın 🥰
Biraz kendimizden bahsedelim basta bari tanışmış oluruz. Suan da çalışmıyorum 6.5 yasinda bir oglum var. Bosandim suan icin ailemle yaşıyorum. Biraz mutlu olmaya vakit geçirmeye ihtiyacim var
Çok şükür iyiyim :KK37:
İsmim Fatma 22 yaşındayım şu an çocuğum yok çalışma aşamasındayız:KK70:2 buçuk yıllık evliyim Konyalıyım ama Diyarbakırda yaşıyorum. Eşimin işi dolayısıyla:KK33:

Biraz kendimizden bahsedelim basta bari tanışmış oluruz. Suan da çalışmıyorum 6.5 yasinda bir oglum var. Bosandim suan icin ailemle yaşıyorum. Biraz mutlu olmaya vakit geçirmeye ihtiyacim var
Aaa seni hatırladım şimdi teyzen için zikir çekmiştim. Topik açmıştın teyzen için. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun 🤲🏻

Canm kusura bakma mesajını buraya alıntılamışım. Raporunu hemen nasıl çıkartabildin benimde amh düşük direk devlette kadın doğuma gidip rapor istediğini mi söyledin

Hee normal aşı mı bilmiyorum ki yapılıyomu diğeri 🙇‍♀️
Yok İstanbul'da olmadığımdan değil de mesela yarın çağırsalar çok daha iyi olurdu bugün 18 mm yarın çatlayabilir Bi gün sonraya geç olma ihtimali yüksek
Ama böyle ayarlıyorlar Dr o ben bişey diyemiyorum ki 😥
Benim tüp bebek yaptırdığım hastane çıkarttı raporumu ben söylemeden direkt onlar söyledi. Çok kısa sürede çıktı. Tedavine başladım. Bugün 6. Günün

Yaaaa ikimizde aynı cümleleri kurmuşuz kalp kalbe karşııı:KK36::KK36::KK73::KK73:
Yaaaa ikimizde aynı cümleleri kurmuşuz kalp kalbe karşııı:KK36::KK36::KK73::KK73:

tenor.gif

Seviyor. Bende onu çok seviyorum umarım çocuk olduğunda da aynı sevgimiz devam eder. Hep korkarım çocuk olunca birbirimizi sevmeyeceğiz vakit ayıramayacağız diye. Ama eşim şimdi neysek o zamanda öyle oluruz diyor rabbim yuvalarımızdan huzuru eksik etmesin inşallah 🤲🏻🥰
Aminnnnnn 🤲 merak etme değişmez çocuk olunca da 🥰🥰
Selam kızlar ben 4. Olmayi deneyebilir miyim o zaman 🥰
Ahahaaa olun tabii 🙂 selam
Geçmiş olsun, inşaallah 🤲

X