Hayata pozitif bakanlar, muhabbet edelim mi?

Kıslarr yarın bizim evin yakınlarında halk eğitim merkezi varmış. Oraya gidip kayıt olacağım belki kendimi iyi hissettirir. Bana iyi gelir umarım güzel branşlar vardır. Bugün de canım çıkasıya kadar ağladım eşim gelene kadar ağlamam belli olmasın diye yüzümü yıkamaktan yüzüm kızardı ama ağlayınca kendime geldim. Artık kendimi iyi hissettirecek şeyler yapmaya karar verdim
D Diyettenvzgctm-olmuyo bebeklinick bir mucizee

bnce hemen kos kendine gelmek için sana iyi gelen şeyleri yapman lazım

Neden
Kendini yalnız mi hissediyorsun

Çok iyi dusunmussun
Sırf oyalanacagim diye de içine pek de sinmeyen ve verimli olmayacak branşları seçme .
Sogursun iyice

Bask bişey olsaydı bizlere anlatirdin diye düşünüyorum
İnsanın içine sığmıyor çünkü, kusacak aktaracak yer arıyor

Ah kuzucum benim
Bebek calismalarin ne durumda peki
Başka bir şey yok evet olsaydı anlatırdım. Bebek çalışmaları devam yumurtlama gününü bekliyoruz umarım oda yakında olur

Ovulasyon takibi mi yapiyorsun kafana göre mi ?
Ovulasyon takibi yapıyorum ve bir türlü yumurtlama olmadı diye de strese soktum kendimi her güm eşim geliyor konuşuyor saatlerce ama ben çok takıntılı düşünceli biriyim. Bu huyumu sevmiyorum beni çok yorduğunu düşünüyorum

Güzel bı analiz yapmışsın
İnsanlar genelde kendisinin farkında olmaz
Farkındalığın yüksek belli ki senin, bu durumda bunu aşabilecek potansiyelde birisisin de

Ta taaaa geldiiiim.
Napiyosunn

işten geç geldim boynum asiri ağrıyor ölüyorum

Geç bile kalmışım değil mi ? Flo var burada oraya da soracağım eleman alıyorlarsa oraya gireceğim az götüm çıksın hayatın zorluğunu anlayım

Çok iyi dusunmussun
Sırf oyalanacagim diye de içine pek de sinmeyen ve verimli olmayacak branşları seçme .
Sogursun iyice
Alıntıları yaptım, cevaplıcam sora arkadaşlar, öptüm küçük bı isim çıktı ama iyiyim merak etmeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…