Hayata pozitif bakanlar, muhabbet edelim mi?

Sabah 6 buçukta kalktım ben kızım naberr🤣

Kovid aşısı mı

Ben toktor geldim gene 🤤 ama geri işe gidicem
Covid anlamayın diye çocuklara aynı anda denk geldi yazdım 😄 bebeklere de yapılıyor mu ki ?
Çocuğum yok valla , ama dua edin belki bu vesile ile olur🥰
İnşaallah 🤲😍
Koşturmacali geçti dışarda,😬
Amin 😥yine geç olacak yine erken çatlar bu 😥
İstanbul da olmadığından denk gelmiyor galiba , uzun bı tatil olabilse ☹️

Ben varım. 35 yaşındayım. 1.5 yıllık evliyim. 1 senedir korunmadığımız halde halde hamile kalamadım. Amh bakıldı maalesef 0.23 çıktı. Vakit kaybetmeden tüp bebeğe başvurun dediler. Önce bahçeci ile görüştüm. Sonrasında geçtiğimiz hafta Koç Üniversitesi Hastanesi Prof. Dr. Özgür Öktem ile görüştüm. Ücretsiz görüşme ve muayene oldum. Olumlu ve ılımlı yaklaştı. Memnun kaldım. Başlamaya karar verdim. Amh düşüklüğü nedeniyle 5 gün içinde raporumu da çıkardılar. İlaçlarımın hepsini bugün temin edeceğim. Regl olunca tedaviye başlayacağım inşallah... Hakkımızda hayırlısı olsun.
Canm kusura bakma mesajını buraya alıntılamışım. Raporunu hemen nasıl çıkartabildin benimde amh düşük direk devlette kadın doğuma gidip rapor istediğini mi söyledin
Covid anlamayın diye çocuklara aynı anda denk geldi yazdım 😄 bebeklere de yapılıyor mu ki ?

İnşaallah 🤲😍

Koşturmacali geçti dışarda,😬

İstanbul da olmadığından denk gelmiyor galiba , uzun bı tatil olabilse ☹️
Hee normal aşı mı bilmiyorum ki yapılıyomu diğeri 🙇‍♀️
Yok İstanbul'da olmadığımdan değil de mesela yarın çağırsalar çok daha iyi olurdu bugün 18 mm yarın çatlayabilir Bi gün sonraya geç olma ihtimali yüksek
Ama böyle ayarlıyorlar Dr o ben bişey diyemiyorum ki 😥

Canm kusura bakma mesajını buraya alıntılamışım. Raporunu hemen nasıl çıkartabildin benimde amh düşük direk devlette kadın doğuma gidip rapor istediğini mi söyledin

Hee normal aşı mı bilmiyorum ki yapılıyomu diğeri 🙇‍♀️
Yok İstanbul'da olmadığımdan değil de mesela yarın çağırsalar çok daha iyi olurdu bugün 18 mm yarın çatlayabilir Bi gün sonraya geç olma ihtimali yüksek
Ama böyle ayarlıyorlar Dr o ben bişey diyemiyorum ki 😥
İşte evet denk gelemeyebiliyor demek :KK43: inşaallah bu sefer olur saglikla, hayırla 🤲

X