Hayata pozitif bakanlar, muhabbet edelim mi?

Ne güzel arkadaş gibi büyürler. Bende öyle düşünüyorum arkadaş gibi büyümeleri için arka arkaya aralarında en çok 2 veya 3 yaş olacak şekilde acaba zor oluyor mu ki
Bana göre çok zor ama arayı açmadığıma pişman olmam hiç. 2_3 iyi evet,ben arada 11 ay olmasını mantıklı bulmuyorum mesela, çünkü bebek emiyor sonucta. Sütü hiç kesemem özellikle! senin yaşın da baya uygun 2-3 yaş olsun bence. Yani" en çok" 2_3 diil, mantıklı olan "en az" 2-3 bence. Düşünsene 2 aylık bebeğin kucağında, yine hamile oluyorsun, bildiğim kadarıyla süt de gidiyor. İkinci olay da süt koruyor genelde evet, istisnalar kaideyi bozmaz, e ben şimdi ikinci çocuk hemen olsun diye süt vermeyi mi bırakayım, Allah korusun. Yaşım genç olmamasına rağmen sonuna kadar direttim sútú. Sút bitince de hamilelik oldu .

Desene neye vay dediğini bu arada ben başka forumda senin mesajında yaşını 36 veya 37 gördüm diye hatırladim,ondan yaşımiz yakın dedim . Baktım 31 ve sen bebek olayını o kadar da takma 35 e kadar olsun sağlıkla hayırla ki ileri yaşlarda da olsun tabi ama hani şuan ileri yaş olsan olmayacak korkusu olabilirdi.simdi çok iyi 31 valla

Maşallah rabbim hayırlı uzun ömürler versin inşallahhayırlısı inşallah ilkini tutturabilirsek bi ikinciyi düşüneceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…