Hayat !

miralife

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2008
3.464
21

HAYAT DEDİĞİN 1ÇAY,
İNSAN İSE SADECE 1 ŞEKER.
KARIŞTIRDIKÇA HAYATTAN TAT ALDIĞINI SANIRSIN,
OYSAKİ;
HAYATIN SENİ ERİTTİĞİNİ ÇAY BİTİNCE ANLARSIN!!!

bence insanlar çay kaşığı olsun,şekerde hayatın acı veye tatlı tadı..
o zaman bir şeker gibi erimeyiz ama
bir çay kaşığı olarak hayatımızı yaşamaktan ve bazen yaşanan tüm karışıklıklardan yorulduğumuz yada tükendiğimiz an olsun, bardaktaki çayın bitişi...

(ben hayatın içinde beni şeker misali eritmesine katlanamam,ama mücadelemi verirken ve yaşarken zamanı, yaşlanıp,yorulabilirim...) SEVGİLER...

Son düzenleme:
hayatı faz<la önemsemezsek bır gun bıtecegını bılırsek ınanın bence hayat o kadr acımasız olmuyor o zaman takmıyorsun hayatı

hayatı faz<la önemsemezsek bır gun bıtecegını bılırsek ınanın bence hayat o kadr acımasız olmuyor o zaman takmıyorsun hayatı

hayatı önemsememek ha şakaydı galiba bu canım ya!
nefes aldığın sürece varsın ve varolduğun sürece hayatı öenmsememek gibi bir hakkımız yok sanırsam...
sevgilimle canım!a.s.

a.s.

ama insan herzman istediğini yaşayamıyor ki hayatta !
hayat her zaman istediğini vermiyor ki insana öyle değil mi?

evet gercekten oyle ama napalım
ısteklerımızı hep vermıyo bıze yoruyo bızı yıpratıyo acıtıyo ama yasamak zorundayız ve bıyerınden yakalayıp zevk almaya bakmamız lazım yoksa bu hayt cekılmezklava:

haklısın hemde çok haklısın canım bence bu uslub daha iyi olmuş hemfikirmişiz yani anladım bazen yanlış sözcükler seçilmiş olabiliyor olsada uzlaşmak istdikten sonra kolay yolu bulunuyor teş ederim canım mutluluklar hayattan ve insanlardan yana!a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…