Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Cok sevılıyorlar masallah bız ıkı kardesız ablam var bakalım sımdılık bır yigenım varbenmkı mavı rengı sevıyor dıye mavı para ıstıyor 100 tl

Çok masraflıymış canım senin yeğende :)
Allahtan benimkiler uzakta düşünsene yakında olduklarını 3 tane var batardık yok mavi yok mor renk derken :)

Benımkıde ıstanbulda hepsıne aynı mıktAr vermen gerek ayırmak olmaz tabı

Benımkıde ıstanbulda hepsıne aynı mıktAr vermen gerek ayırmak olmaz tabı

Benimkiler hep uzakta.. Büyük ablam zaten yurtdışına gitti giderken çok ısrar etti gel görüşelim diye o zaman sınavdan tam bir ay önceydi gitmedim sınava az kaldı diye... Aralık sonunda 10 günlüğüne geliceklermiş Türkiye'ye o zamanda 5 Ocak'ta aöf sınavı var yoksa gidicektim bende ist.la :) Uzak olunca denk gelmiyor bir türlü. İki ablamın eşide asker eşinle meslektaşlar :)

Aa demek onlarda asker esı 6 aylık yurt dısı gorevımı cıktı onlara genelde es goturulmeyen yer cıkıyor ama sızınkıler sanslıymıskaracımı enıstelerın

Aa demek onlarda asker esı 6 aylık yurt dısı gorevımı cıktı onlara genelde es goturulmeyen yer cıkıyor ama sızınkıler sanslıymıskaracımı enıstelerın

Yok 3 yıllığına gittiler 6 aylık değil :) Biri karacı biri sağlıkçı...

Bugün öyle bi kafa gitti ne zamandır efkarlı modda değildim arada bi iyi oluyor
kendi kendime çin işkencesi gibi

Bendede var o.... Kendi kendimi yiyorum acaba 8 ay sonra hangi şehirde olucağız diye ama beklemekten başka çare yok yinede arada giriyorum o moda :)

Bendede var o.... Kendi kendimi yiyorum acaba 8 ay sonra hangi şehirde olucağız diye ama beklemekten başka çare yok yinede arada giriyorum o moda :)

her zaman neşeli olmuyor insan işte şu an beni üzecek pek büyük bi durum yok ama kendi kendime üzülmek istiyorum beyin onu istiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…