Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

nasılsın okyanus
benim de bayram güzel geçti..kayınvalide ve annemler arasında gittik geldik ...eve de dün akşam döndüm.

Merhaba canım ıyıyım dun aksam donduk bızde guzeldı sadece annemlerdeydık kayınvalıdemler uzak dıye gıdemedık bayramdan sonra onlar gelecektı havalar sogudu dıye vazgecmısleresım nobetcı bende evdeyım bugun acıkogretım derslerıne calışmaya devam edıcem

hepimizin inşallah

amin inşallah
nasılsın erres iyimisin
sizin tercihller de aynı zamanda mı olacak

okyanu s kayınvalidenler neredeydi
ısparta mıydı acaba

ben de dün geldim eve
özlemişim evimi
bugün eşim yine kayın valideme gidecek
belki öğlenden sonra bizi de alır
eğer almazsa ben komşuları ziyaret edeceğim
bayramda yoktum evde .beklemişlerdir .

Burdurdalar canım 12saatlık var arada bende ozlemısım evımı ya herkesın duzenı var bır kac gunde ayrılsak evden ozluyorum evımı

o uzakmış canım ya
burdur deyince aklıma geldi
burdur gölü suyu tatlı değil tuzlu
gedegeni yokkkkkkkk
canım gittin mi burdur gölüne

Evet bır jez gıttım zaten burdurada bır dugunumuz ıcın 2 kezde zıyarete gıttık toplamda 3kez gıttım yol cok uzun bızım arabada yok otobuste cok zor oluyor 12 saat tercıh klavuzu nezaman acıklancak acaba hayırlısyla hepımız atanırız ıns. Atanamıycam gıbı gelıyor :18:

ÇOK ŞÜKÜR adilemir iyiym.siz nasılsınız ,çocuklar felan ? sorduğun kpss sanıorum.ben barajı geçemediğim için tercihde yapamaycağım

canım 19 ve 28 kasım arasında yapılacakmış
inşallah atanırız ya
ne bileyim
ben de atanamayacağım diye umutsuzum
herkes ayrı şeyler söylüyor
hele memurlar neti okuyunca atanma şansım sıfır gibi hissediyorum
okumamak lazım aslında ama merak ediyorum

geceleri hala uykularım huzursuz
olmayacak sınırda kalacakmışım gibi

sonra da ollsun hayırlısı olsun diye rahatlamaya çalışıyorum

inşallah atanırız ne diyeyim okyanus .ben de şaşırdım artık ..

ÇOK ŞÜKÜR adilemir iyiym.siz nasılsınız ,çocuklar felan ? sorduğun kpss sanıorum.ben barajı geçemediğim için tercihde yapamaycağım

canım evet kpss yi sormuştum
sen de çok çalışmıştın ama hatırlıyorum canım
baraj da mı var kpss de bak bilmiyordum ben
allah hayırlısını versin canım
seneye bir daha gir
bilgilerin taze iken gir yine

ben önlisans mezunuyum
2001 de mezun oldum
bilgilerim çürümüş resmen
keşke bende bilgilerim taze iken girseydim

ama ben hep tv de falan izlerdim
işte atanamadım
86 aldım atanamadım vs.
ve kpss nin bir para toplama yolu olduğunu düşündüm yıllarca
atananlar olduğunu bile bilmiyordum
ben kpss ye hazırlanırken de hep insanlar dalga geçti
torpilin yoksa olmaz diye

okula çoçuk almaya gidince bile kadınlar hoş olmayan şeyler söyledi

ama osym nin atamalarında torpil olmuyormuş meğer

inşallah atanırım da okuldaki velilere kapak olur

Hayırlısı olsun hepımızın hakkında bu yıl cok memur alınacakmıs bkalım belkı bızede sans guler

Guzeldı bayrM sızın nasıl gectı bayramınız

Tünaydın herkese... Benimde iyi geçti gerçi bayram denilemezdi bizzimkine evde başbaşa 4 günlük tatil gbi oldu :)
Arada çıktık gezdik gerçi pekbişey burda ama olsun.... Bol bol film izledik öyle geçti

Cnm puanın gayet iyi sen bu yıl olmazsa da seneye atanırsın muhakkak... Cnm bişi soracağım netlerin nası geldi özellikle GY?

Ay ıns ya hayırlısı olsun bakalım. 47 dogru 8 yanlıs genel yetenek

Son düzenleme:
Tünaydın herkese... Benimde iyi geçti gerçi bayram denilemezdi bizzimkine evde başbaşa 4 günlük tatil gbi oldu :)
Arada çıktık gezdik gerçi pekbişey burda ama olsun.... Bol bol film izledik öyle geçti

Olsun seneye acısını cıkartırsınız benım esımde nobetcı bugun

Benimkide bugün çalışıyor yalnız kaldım bugün :)
Annenlerle iyi hasret gidermişsindir :)

Evet cokıyı geldı ya bol bol vakıt gecırdık ablamın kızı var 3 bucuk yasında onla oynadık bol bol teyze teyze peşimde hep

Evet cokıyı geldı ya bol bol vakıt gecırdık ablamın kızı var 3 bucuk yasında onla oynadık bol bol teyze teyze peşimde hep

Teyze olmak güzel yaa benimde 3 yiğenim var.
En büyük ablamın 2 kızı var biri 12 biri 3,5 yaşında ama yurt dışında gittiler ağustos ayında , göremedimde giderlerken...
Küçük ablamın da 7 yaşında bir oğlu var izindeyken onlarada uğradık Ankara'dalar bir gece kaldık :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…