Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Teyze olmak güzel yaa benimde 3 yiğenim var.
En büyük ablamın 2 kızı var biri 12 biri 3,5 yaşında ama yurt dışında gittiler ağustos ayında , göremedimde giderlerken...
Küçük ablamın da 7 yaşında bir oğlu var izindeyken onlarada uğradık Ankara'dalar bir gece kaldık :)

Cok sevılıyorlar masallah bız ıkı kardesız ablam var bakalım sımdılık bır yigenım var:KK31:benmkı mavı rengı sevıyor dıye mavı para ıstıyor 100 tl :KK53:

Çok masraflıymış canım senin yeğende :)
Allahtan benimkiler uzakta düşünsene yakında olduklarını 3 tane var batardık yok mavi yok mor renk derken :)

Benımkıde ıstanbulda :KK31:hepsıne aynı mıktAr vermen gerek ayırmak olmaz tabı :KK31:

Benımkıde ıstanbulda :KK31:hepsıne aynı mıktAr vermen gerek ayırmak olmaz tabı :KK31:

Benimkiler hep uzakta.. Büyük ablam zaten yurtdışına gitti giderken çok ısrar etti gel görüşelim diye o zaman sınavdan tam bir ay önceydi gitmedim sınava az kaldı diye... Aralık sonunda 10 günlüğüne geliceklermiş Türkiye'ye o zamanda 5 Ocak'ta aöf sınavı var yoksa gidicektim bende ist.la :) Uzak olunca denk gelmiyor bir türlü. İki ablamın eşide asker eşinle meslektaşlar :)

Benimkiler hep uzakta.. Büyük ablam zaten yurtdışına gitti giderken çok ısrar etti gel görüşelim diye o zaman sınavdan tam bir ay önceydi gitmedim sınava az kaldı diye... Aralık sonunda 10 günlüğüne geliceklermiş Türkiye'ye o zamanda 5 Ocak'ta aöf sınavı var yoksa gidicektim bende ist.la :) Uzak olunca denk gelmiyor bir türlü. İki ablamın eşide asker eşinle meslektaşlar :)

Aa demek onlarda asker esı :KK31:6 aylık yurt dısı gorevımı cıktı onlara genelde es goturulmeyen yer cıkıyor ama sızınkıler sanslıymıs:KK31:karacımı enıstelerın:KK53:

Bugün öyle bi kafa gitti ne zamandır efkarlı modda değildim arada bi iyi oluyor :KK1:
kendi kendime çin işkencesi gibi :KK14:

Bendede var o.... Kendi kendimi yiyorum acaba 8 ay sonra hangi şehirde olucağız diye ama beklemekten başka çare yok yinede arada giriyorum o moda :)

Bendede var o.... Kendi kendimi yiyorum acaba 8 ay sonra hangi şehirde olucağız diye ama beklemekten başka çare yok yinede arada giriyorum o moda :)

her zaman neşeli olmuyor insan işte şu an beni üzecek pek büyük bi durum yok ama kendi kendime üzülmek istiyorum beyin onu istiyor :KK53:

X