Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Ooo cnm bu da güzel hayde bakalım göreyim seni al herşeyi bitir kalmasın bişecik:) Hemde kampanyada olsun herşey

Bu arada iyiki varsın

valla giyinmelik alcam bişeyler çeyiz gırtlağa kadar doldu ev yeter bayramdan sonra çatal kaşıkımda kargolanıcak

elbise gömlek pantolon ve ayakkabı alıcam nasıl taşıcam bakalım

canım benim sende iyiki varsın

sen anlat bakim varmı değişiklik

Ooo bende gömlek istiyorum ama önce şu döbişi eritmem gerek

Yaa bizi unutma aldıklasrını paylaş bizimlee

Cnm bende hiçbir değişiklik yok hiç çalışmıyorum yani başlamadım daha dders çalşmaya ama başlamam gerek bakalım bayramdan sonra artık:)

Onun dışında yalnızım bi değişiklik yok keşke olsa da paylaşsam aa bu arada ben actifry aldım çok memnun kaldım cnm tavsiye ederim

canım hayırlısı çıksın karşına hiç beklemediğin anda karşına çıkıvericek bak gör

resim çekip eklerim hemen
ben onu almak istemiyorum aldığım an bizi itersin arkadan yuvarlana yuvarlana gideriz artık bayır aşağı

anneme teeeeeeee ben küçücükken aldığım anneler günü hediyesi fritöz vardı kolisiyle hala duruyo çeyizimin olucakmış o annem öle diyo onu kullanırım ama öle kızartma tarzı bişey istemyiom valla 5 öğün patates yeme modundayız ikimizde

:) Benimde pek aram yok kızartmalarla kilodan dolayı ama bu gerçekten 1 kaşık yağ ile kızarrtıyo hemde sadece patates diil herbişi yapıo
Az yağ az kalori...
Pekii en sevdiğin yemek ne bakalım cnm?

:) Benimde pek aram yok kızartmalarla kilodan dolayı ama bu gerçekten 1 kaşık yağ ile kızarrtıyo hemde sadece patates diil herbişi yapıo
Az yağ az kalori...
Pekii en sevdiğin yemek ne bakalım cnm?

işte az yapda olsa her öğün patates yiyebilirim onu alırsam yağsız nasıls adiyip bahenm olur ondan istemiyom
et barındıran bütün yemekler içimde bi adanalı var

Geldım canlarımteyzemler geldıde yenı gıttı napıyorsunuz bakalım

hehehe ozaman alma haklısında:) Ben et sevmem fazla sebzeciyim

Okyonus fal bakarmısın bize?:) kahveler benden

Geldım canlarımteyzemler geldıde yenı gıttı napıyorsunuz bakalım

iyi valla canım ayakkabı buldum

hehehe ozaman alma haklısında:) Ben et sevmem fazla sebzeciyim

Okyonus fal bakarmısın bize?:) kahveler benden

biz et yemeden doymuyoz
kendimi kaldırıp spor yapmam masaja gitmiştik kadnı sen spormu yaptın dedi dedim yöööö işim olmaz o zman çok et yiyon dedi o derece yani

biz et yemeden doymuyoz
kendimi kaldırıp spor yapmam masaja gitmiştik kadnı sen spormu yaptın dedi dedim yöööö işim olmaz o zman çok et yiyon dedi o derece yani

O da güzelmiş et yemeden doymuyorz haa ay çok güldüm Bizimkilerde öyle herşeye et koyuyolar

Masaja mı gitmiştin? Vaaayyyy masaj haa? Nası oluyo cnm rahat ediyor musun?

biz et yemeden doymuyoz

Nasıl ayakkabı guıetttt bende bugun batik ten kendıme sıyah bır kazak aldım

Biliyorum bu ayakkabıları oxford mı deniyor çok güzel çook şık geçen kış almştım inanaılmaz rahattı da du bulursam benimkini ekliim

O da güzelmiş et yemeden doymuyorz haa ay çok güldüm Bizimkilerde öyle herşeye et koyuyolar

Masaja mı gitmiştin? Vaaayyyy masaj haa? Nası oluyo cnm rahat ediyor musun?

caım kaplıcaya gittim paket içindeydi 45 dakka güzeldi valla fizyoterapistler yapıyo zaten.yoksa ay bu hafta sonu masaja gidim bi spa yapıyım falan modunda değilim yani

caım kaplıcaya gittim paket içindeydi 45 dakka güzeldi valla fizyoterapistler yapıyo zaten.yoksa ay bu hafta sonu masaja gidim bi spa yapıyım falan modunda değilim yani

Bende şaşırdım hiç masaj yaptıran bi arkadaşım olmamıştı. Hatta senden çikolata maskesi falanda bekliyordum
O spa benim bu masör senin eve makyözler falan mı dedim cnm:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…