Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Bende yarın sınava gireceklerdenim kızlarr

başarılar canım 1 senedir nerelerdeydin bizim kaynaşmamaız ondan ders çalışıyoduk 1 senedir

bizimki daha çok muhabbet
ünv 1 deyiz 1 hafta boyunca avon hakkında konuştuk her akşam.özel yurtta kalıyoduk kızlarla yatakları birleştirip yatardık.3 kişi bi yatakta rahat batıyo ya o zmanlar
3 kişi yine yatmışız saat 3 gibi uyumuşuz.ortadaki arkadaş ve odadaki 2 kişi dışında ben ve diğer arkadaş uyuyo.olay şu şekilde.
ark:güzelleşmek uğruna avonada çok para harcadık ya (kendisi uykusnda sayıklıyo)
ben:aynen ya paralrı oraya yatırdık (bende uyuyorum ve uykumda kendisine cevap veriyorum )
bunlar sabah uyanıp videoyu izleyince fark ediyoruz tabi

bende diyorum msjım neden kaydedilmiyo

al tatlım yeterki su olsun istediğin ayazma suyu getirdim sana

Ah ah az mı içtik çınarderenin sularından :)))))

Okyanus Allah neyi nasip ederse onu yaşayacaz plan yapmayıp yaşamak en güzeli hayal kırıklığı yok oh misss

Yılın başlarında ders çalışmaya başladım sonra bıraktım..Anlıyacağınız işim şansa kaldı..2006da enson girmiştim sınava çalışmamaıştım yine 80 almıştım ozaman.Şimdi onuda alamıyacam sanırım

Kızlar ben yatıyorum çok gozlerım ağrıdı hepsinize ıyı geceler yarını sınavınızda basarılar Allah hepımızın gönlüne göre versın çalıştıklarımızın kat kat karşılığını alırız ıns. Hepımızın hakkında en hayırlısı ne ıse olsun öptüm hepinizi

bacım davetiye eline geçti bak topic 21:28 de açıldı assolistin ya gelemedin

ayyyyy assolistler en son çıkar az söyler cok parfum sıkar paranında anasınıda alır gıder :))) ben hıcbırını yapmam sekerım :) herıffff dıbımde oturuyor ancak vaktım oldu :)

yokkkk oyle dusunceler ı bı bıtkı cayı meselaaa papatyaaaa cok guzel rahatlatır uyutur.

yaaaahu oyle yerdekılerın zaten kafaları bınbesyuz ya daaaaa soyle kı askerdır adam ben karı yuzu gormuyom bır gecede bu karısız yatsın ayrı yatakları kıcıklık olsun dıye yazmıstır hahahahaa :)))

ehiiii:)) valllaaa uyumak ıstıyorummmm gozumu kapatınca hemencecıkk olmuuyorrr derss calıssammmı ynıden.:))

Bende yarın sınava gireceklerdenim kızlarr

hadi şimdiden baasarılar ve gecmiş olşsun dıleklerı

bende diyorum msjım neden kaydedilmiyo

al tatlım yeterki su olsun istediğin ayazma suyu getirdim sana

kızzz ımeyın o kadar soguk hasta olursun amannn dıyımmm

İnşallah sınav salonunda saat olur olmaması gibi bir durum olmaz demi kızlar olmak zorunda?

Çook güzelmiş anınız canım yaa :))
Hehe paraları oraya yatırdık :)

Sanada başarılar canım inşallah iyi geçer sınavın.

bazı tuhaf güvenlikçiler suyu bile sokmuyo içeri sınava geliyon ne o eğlenceye gelir gibi bakışlarıyla su yasak diyolar duvardanda sert yüzleriyle
sanırsın gece kulübüne eşofmanla geliyosun

İyi geceler canım Allah yardımcınız olsun yarın...
Ama yarın akşamda gelin pazarda bizim sınav var az sohbet ederiz olmaz mı :)
Öpüyorum canım inşallah çok güzel geçicek sınavın inanıyorummm

Doğru söyledin valla hiiiç uykum olmadığı zamanları bilirim; elime türkçe testi aldığımda 3. soruda uykuya dalmaya başladığım gibi

iyi geceler canım

İnşallah sınav salonunda saat olur olmaması gibi bir durum olmaz demi kızlar olmak zorunda?

canım zorunlu hatta saat ösym nin sınav için her sınıfa gönderiliyo

Çook güzelmiş anınız canım yaa :))
Hehe paraları oraya yatırdık :)

he valla şimdide tupperlara yatırıyoruz

bazı tuhaf güvenlikçiler suyu bile sokmuyo içeri sınava geliyon ne o eğlenceye gelir gibi bakışlarıyla su yasak diyolar duvardanda sert yüzleriyle
sanırsın gece kulübüne eşofmanla geliyosun

Suyu almama gibi bir lüksleri olamaz sınav giriş belgesindede getirebilirsiniz yazıyor hele bi yapsın kapıdaki görevli ortalığı birbirine katarım :)

iyi geceler canım

canım zorunlu hatta saat ösym nin sınav için her sınıfa gönderiliyo

he valla şimdide tupperlara yatırıyoruz

Tupper'ın çok büyük ihtiyaç olduğuna inanıyorum gerçekten çok kaliteli...
Bende bir kpss yi atlatalım hayırlısıyla çeyiz alışverişlerine geri dönücem inşallah :)

basarılar canım haydı elınıze aklınıza kuvvet

olmak zorunda dıye bılıyorum bızım sınıfta vardı.

hele o turkce testlerı uykuya davetıye cıkarır ahahahaha :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…