Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Allahım yardımcımız olsun.
Sınavdan çıktığımızda "HARİKAYDI" demek nasip olsun inşallah :KK16:

Aminn canım inşallah...
Birde yarın tv ye çıkarlar önlisans grubu ben ortaöğretim olarak giricem iyice gerilirim yorumlara...

Ben ılcedeyım merkezde gırıcem bende evımde degılım ordu evındeyız :KK53:ıkı kısılık oda demıs esımle gelıcem deymiş odaya bır geldık yataklar ayrı delı bunlar sabah 7 de kahvaltı başlıyormuş 7 de kalkıcaz hazırlayıp kahvaltı edın cıkıcaz bakalım benım otobüsle 15 dk okul ben bır saat kala orda olacak şeklide çıkmayı planlıyorum bakalım zaten okul okuduğum unv. Sadece bölüm farklı başka banada gırıcem hepsı aynı yerde

Eşimle gelicem demiş ve ayrı yataklar :) Ne mantıkla anlamışlar acaba.
Onlarda mı kpsszede ki :KK9:
İyi gene bildiğin bir yer gelmiş canım sevindim.
Canım zaten giriş belgesinde son 1 saatte burda olun diyor yani 8 buçuk civarında.
Arama oluyor ya.

başlık çok hoşuma gitti bir baktım kpss den kurtulanlar, allah söyletiyor bakın :KK66: ben de zamanında yeni mezunken girmiştim artık bizden geçti özel sektörden emeklilik bekliyorum:) daha çok beklerim tabii daha 30 larımın başındayım:KK70: hepinize başarılar dilemek istedim!

Tşkler bizde bakalım memurlukmu özelmi belli olucak.

Size bir olay anlatmak istiyorum kpss öncesi iyi gelir gülersiniz :))

Ben bu yıl staj yapıyordum. Akşamları çok yorgun geliyordum 8-6 idi çalışma saatleri.
Gece çalışmıştım tamda Gazneli devletini falan çalıştım Osm lıya yakınlaşıyorum.
Uyudum... Sabah 5 gibi annem yanıma gelmiş o anda da BEN RÜYAYA GEÇİYORUM AMA FARKINDA DEĞİLİM
Saat kaç demek istiyorm ama anneme rüyamda ''HANGİ DEVLETTEYİZ'' diyorum.
Annemde ''GAZNELİLERDEYİZ'' diyor ...
Bende '' Ooo OSMANLIYA DAHA YAKLAŞIK 400 YIL VAR UYUYABİLİRİM BİRAZ DAHA '' Diyip uykumda geri yatıyorum:KK9::KK9::KK9::KK9:
Bu olayı duyunca dalga geçmeyen kişi kalmamıştı etrafımda.
Vee asla tarihlere çalışmam o anlarda da çalışmıyordum. Bir baktım harbiden gaznelilerle osm arasında da 350 yıla yakınn bir yıl var 400 yıla yakın derken atmamışım heralde :KK1::KK1:

supermişşş vallaa medyum gibi:))
benımde normalde uyku sorunum var uyuyamıyorum gece erken saatte ama ders calıstıgım zaman delı gıbı hemenceık uyurdum o rahatlıgı ozlemedım desem yalan olur gene 2-3 saat yuvarlanıyorum yatakta :)

Aminn canım inşallah...
Birde yarın tv ye çıkarlar önlisans grubu ben ortaöğretim olarak giricem iyice gerilirim yorumlara...

Eşimle gelicem demiş ve ayrı yataklar :) Ne mantıkla anlamışlar acaba.
Onlarda mı kpsszede ki :KK9:
İyi gene bildiğin bir yer gelmiş canım sevindim.
Canım zaten giriş belgesinde son 1 saatte burda olun diyor yani 8 buçuk civarında.
Arama oluyor ya.

Benim 5 dk.lık yol o kadarr yakın yani :)

o hangisi bugün yok heralde

perşembe akşamları canım eğer hiç izlemedeyisen netten ilk bölümden başla derişm türkiyede hiç böle bi dizi görmedim ben :KK52:

Ben bu yıl staj yapıyordum. Akşamları çok yorgun geliyordum 8-6 idi çalışma saatleri.
Gece çalışmıştım tamda Gazneli devletini falan çalıştım Osm lıya yakınlaşıyorum.
Uyudum... Sabah 5 gibi annem yanıma gelmiş o anda da BEN RÜYAYA GEÇİYORUM AMA FARKINDA DEĞİLİM
Bende '' Ooo OSMANLIYA DAHA YAKLAŞIK 400 YIL VAR UYUYABİLİRİM BİRAZ DAHA '' Diyip uykumda geri yatıyorum:KK9::KK9::KK9::KK9:
Vee asla tarihlere çalışmam o anlarda da çalışmıyordum. Bir baktım harbiden gaznelilerle osm arasında da 350 yıla yakınn bir yıl var 400 yıla yakın derken atmamışım heralde :KK1::KK1:

malum olmuş bak :KK53:
artık bizde gülücez :90: benimde senin gibi avon la ilgili bi sayıklamam vardı :KK60::KK60:

başlık çok hoşuma gitti bir baktım kpss den kurtulanlar, allah söyletiyor bakın :KK66: ben de zamanında yeni mezunken girmiştim artık bizden geçti özel sektörden emeklilik bekliyorum:) daha çok beklerim tabii daha 30 larımın başındayım:KK70: hepinize başarılar dilemek istedim!

canım başlangıç kpss ama bu haftadan sonra her telden olucak :KK52:
bekleriz :KK42:

Okyanus sen ne mezunuydun sende 3001cilerdendi heralde :26:

Guiet ben soğuk su istiyorum :))))))))))

benımde normalde uyku sorunum var uyuyamıyorum gece erken saatte ama ders calıstıgım zaman delı gıbı hemenceık uyurdum o rahatlıgı ozlemedım desem yalan olur gene 2-3 saat yuvarlanıyorum yatakta :)

Demekki bilinçaltında kalıyormuş.
Aynen canım ders çalıştım mı beynimde de bir ağrı delicesine uyurum ve uykum ağır olur yatmadan önce çalıştıysam.
Ee kafada yorgun oluyor ister istemez olcak mı olmucak mı nasıl olacak,,,, Sorular sorular ...
Benimde okulum 1 ekimde açılıyor 1 hafta misler gibi yatak keyfi yapmayı planlıyorum :))

Benim 5 dk.lık yol o kadarr yakın yani :)

Ne güzel yaa çok sevindim senin adına:KK16:

perşembe akşamları canım eğer hiç izlemedeyisen netten ilk bölümden başla derişm türkiyede hiç böle bi dizi görmedim ben :KK52:

artık bizde gülücez :90: benimde senin gibi avon la ilgili bi sayıklamam vardı :KK60::KK60:

Nasıl bir sayıklama canım :))
Vallahi heralde tamamen bilinçaltıyla ilgili. Defterime yazmazdım tarih ama okuyunca akılda kalıyormuş işte :)

Yarında tüm öyle kalanlar çıkar su üstüne inşallah :)

bende diyorum msjım neden kaydedilmiyo :KK52:

al tatlım yeterki su olsun istediğin ayazma suyu getirdim sana :KK60:
soguk-su.jpg

canım başlangıç kpss ama bu haftadan sonra her telden olucak :KK52:
bekleriz :KK42:

İzinden dönünce artık bakarım :)

Insaat teknıkerıyım canım bılgısayar ısletmenlıgı sertıfıkamda var artık düz memurluk teknıkerlık sertıfıka gecen yerler neresı olursa yazıcım bana parıs:KK53:tabı onca sınavı atlatıp hayırlısıyla güzel bır puan almam lazım pek plan yapmıyorum o yuzden

X