Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Ah bendede genel kültür zayıf okadar çalıştım kafam almıyorsınavda güzel güzel yaparız ıns.

Canım inşallah.
Yarın güzel haberleriniz için nette olucam zaten inanıyorum ki karşılığını alacaksınız alacağım.
Özellikle coğrafya ile ilgili ciddi sorunlarım var...
:)

Kısaca ne varsa yetenekte var kültür 0 :))

bak bende onlarda bişey yapamam işte öss de (bizim zamanımda öss ydi ) 37.5 tarih coğ nasıl yaptığımı hala bilmiyorum bu kpss zaten yorum yok

daha gençsin canım anlamazsın bile yorgunluğu

Yorum yok ve bazı sorularda I II III lı şıklarda kasıyorlar beni çok :26:

Gitiiğimiz yerde bir 10 yıl kalıcaz diye biliyorum ondan sonrada çıkarsada o zamana çocuk yapmış olurum ben evlatcığımla otururum kocamda gitsin şarkını yapsın gelsin :)

evlat daha tatlı diye boşuna demiyolar adamı şimdiden unuttu bile

iyi geceler kızlar herkse akşam görüşmek üzere hoşçakalın

iyi geceler canım

çok kültürsüzüz çok

o öncüllüler olmasa sanki hayat günlük güneşlik olucak heryerde kuş cıvıltısı olucak ama nerde

Bu arada sınav yerleri nasıl çıktı sizin yakınlık konusunda?
Benim uzağa çıktı. Uzak dediğim arabayla trafiği koyunca araya 1 buçuk saat en azz, tanıdıkta kalıcaz mecbur...
Evimde kalamayacağım yani o gece.

Amma çok dizi varmış insan tv den uzun süre uzak olunca nereye bakıcağını şaşırıyor :)

Allahım yardımcımız olsun.
Sınavdan çıktığımızda "HARİKAYDI" demek nasip olsun inşallah

Guiet nasıl davet veriyon anam al benden olsun içkiler içek de ferahlayak yarın büyük bardak su iççez ama olsun

DELİRTTİNİZ ULEN BENİ BEN KADİR DELİ KADİR ULENNNN diyesim geldi okuya okuyya bıtıremedım hep 2 sayfa gerıden geldım canımcıktı nırdeyse :)

hayırlı olsun sayfaaaaa haydin geyiğe :))

beni bilenler arada var bilmeyenlere 2012 kpss ... grubuna sınavdan sonra katılanlardanım lısansa gıdım gece gunduz yırtındım sınav kazık cıktı ıdare edecek bısıyler aldık cıktık ama hala rahatlayamadım atanmam lazım ancak neyse ozelde calısanlarınız var bende denedım ozelden bıze bı halt olmaz dedım bıraktım omrumu yedıler evlıyım 3 seneye yaklastık 83 luyum bende 29 oluyoreee aslında 29,5 :) ankaradayım sekerler ısler gucler boyleler bana kısaca yelkenli diyebilirsiniz

Demi yaa aynen :)))
Aslında tarihi çok seviyorum ama yorum olmayınca işte zorluyorr

bi ara kendimi ansiklopedi gibi hissetmiştim sorular resmen o ne bu ne gibiydi

güvendiğimiz dağlar alpleri geçti sevgicim seduludanda drinkler ama ı ı o akşamdan kaldı bende kalkamadı daha
hizmettte sınır yok ne istiyonuz getirtelim

Ben ılcedeyım merkezde gırıcem bende evımde degılım ordu evındeyız ıkı kısılık oda demıs esımle gelıcem deymiş odaya bır geldık yataklar ayrı delı bunlar sabah 7 de kahvaltı başlıyormuş 7 de kalkıcaz hazırlayıp kahvaltı edın cıkıcaz bakalım benım otobüsle 15 dk okul ben bır saat kala orda olacak şeklide çıkmayı planlıyorum bakalım zaten okul okuduğum unv. Sadece bölüm farklı başka banada gırıcem hepsı aynı yerde

Size bir olay anlatmak istiyorum kpss öncesi iyi gelir gülersiniz :))

Ben bu yıl staj yapıyordum. Akşamları çok yorgun geliyordum 8-6 idi çalışma saatleri.
Gece çalışmıştım tamda Gazneli devletini falan çalıştım Osm lıya yakınlaşıyorum.
Uyudum... Sabah 5 gibi annem yanıma gelmiş o anda da BEN RÜYAYA GEÇİYORUM AMA FARKINDA DEĞİLİM
Saat kaç demek istiyorm ama anneme rüyamda ''HANGİ DEVLETTEYİZ'' diyorum.
Annemde ''GAZNELİLERDEYİZ'' diyor ...
Bende '' Ooo OSMANLIYA DAHA YAKLAŞIK 400 YIL VAR UYUYABİLİRİM BİRAZ DAHA '' Diyip uykumda geri yatıyorum
Bu olayı duyunca dalga geçmeyen kişi kalmamıştı etrafımda.
Vee asla tarihlere çalışmam o anlarda da çalışmıyordum. Bir baktım harbiden gaznelilerle osm arasında da 350 yıla yakınn bir yıl var 400 yıla yakın derken atmamışım heralde

başlık çok hoşuma gitti bir baktım kpss den kurtulanlar, allah söyletiyor bakın ben de zamanında yeni mezunken girmiştim artık bizden geçti özel sektörden emeklilik bekliyorum:) daha çok beklerim tabii daha 30 larımın başındayım hepinize başarılar dilemek istedim!

bacım davetiye eline geçti bak topic 21:28 de açıldı assolistin ya gelemedin

Zaten bir kere eşime böyle dedim de ben nereye siz oraya dedi yani onu tek göndermem imkansız :)

bak bencede şimdiden hayaller kurma canım

İçkileri bana getirin sabahtan beri yalnızım şimdide yalnızım sabaha kadarda yalnızım ben içmimde kimler içsin sınavada uykusuz girerim artık eşim olmayınca gece hiç uyuyamıyorum yaaaa sabahlarım artık ((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…