Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

ben daha gece 2-3 e kadar burda olurdum da bugün erken kapatıyorum mesaiyi heralde 1 e kadar çıkarım

Bende yavaştan kaçayım

Arkadaşlar ikramlar çok güzeldi çok teşekkürler
İnşallah sınav sonuçları açıklandığında da bu kadar mutlu oluruz kutlarız tüm sıkıntılarımız streslerimiz biter ...

Bu arada ben pazar günü giriyorum sınava,,, Vardır heralde içimizde pazar sınava girecek :26:
Yarında inşallah burda görüşmek dileğiyle...

Güzel haberlerinizi beklioruz ki diğer güne bizde bol motiveli girelim sınava...

Herkesi çok çok öpüyorum. Allah yardımcınız olsun... Hayırlısıyla tüm soruları takılmadan yaparsınız...

Tatlı rüyalar şimdiden herkesee

İyi dileklerin için sağol canım
İnşallah pazar günü sizden de hayırlı haberler alırız

face de çekilişler için açtığım profile ergen bi arkadaştan ark teklifi gelmiş allahım allahım ya

ben şimdilik mesaiyi bitiriyorum kızlar gece uyku tutmazsa gene gelırım haydın sınava gıreceklere basarılar gırmeyeceklerede delıksız uykularrrr

Paraları eşim bayılılıcak napsın artık indirimleri de ben takip ederim:)
Gerçi bir seramik tencere almak istiyorum. Karacanın çelikleri var onları kullanıyorum birde teflonlar vardı onları attım hep zararlı diye
Şimdi seramik tencere almak istiyorum

yarın sınavı kötü geçenler öldüm bittim demesin ona göre pzr da sınav var hep destek tam destek
zaten bizim kızların kötü geçmez sınavı sorular lisanstaki gibi gıcıksa bişey demem ama

İyi geceler . Ben yarın olmam o yüzden şimdiden başarılar.

canım seramiklere bende bi ara takmıştım araştırdım moneta çok çok iyimiş
ama ben seramik almaktan vazcaydım

kızlar bende bi kahve yapıp ( ki kahve uykumu açmaz canım içmek istedi ) müzik dinleyip yatarım. çıkayım bari kimse kalmadı

İyi dileklerin için sağol canım
İnşallah pazar günü sizden de hayırlı haberler alırız

İnşallah canım çok saolasın Çok teşekkür ederim

yarın sınavı kötü geçenler öldüm bittim demesin ona göre pzr da sınav var hep destek tam destek
zaten bizim kızların kötü geçmez sınavı sorular lisanstaki gibi gıcıksa bişey demem ama

Ah canım yaa yarın korkuyorum ben tv açmaya yapamayan adayları sanki bilerek gösteriyorlar her defasında insanın morali bozulur...
Birde hayat belirleyici bir sınav sonuçta... Ben izlememekte kararlıyım yoksa depresyona girerim kesin :2:

Bizim topiğin sınavının süper geçeceğine inanıyorum ben

Tatlı rüyalar tekrardan yarın görüşmek üzere

İyi geceler . Ben yarın olmam o yüzden şimdiden başarılar.

Çook teşekkür ederim
En kısa zamanda o zaman güzel haberlerinizi bekliyorum

Sınav daha olmadan birde ne zaman açıklancak heyecanı sardı beni
Ya bayrama çok mutlu girecem ya da çok mutsuz hadi hayırlısı

kızlar bende bi kahve yapıp ( ki kahve uykumu açmaz canım içmek istedi ) müzik dinleyip yatarım. çıkayım bari kimse kalmadı

kahve yapma açma uykunu süt içip doğru yatağa

canım tv yi açmasan sınav salonunda çıktığın an kısık sesle konuşanların sesini duyucaksın algılar açılcak kimin nasıl geçti diye.olmadı topicte konuşcaz.olmadı face twitter sen izle kafan rahat olsun

inşallah bencede iyi geçcek bizimkilerin :13:

Niye vageçtin kii odamı zararlıymış

hoşuma gitmemeye başladı.bide bi kaç yerde okudum seramikler için et pişirince yapışma oluyo dediler.zaten döküm alıcam bi tane büüyk ihtimal jumbodan tava normal alırım dedim belki onuda döküm alırım tamam işte
ama seramikler içinde en iyisi moneto onu biliyorum

Zaten birtakım attım birde onu alıpta atmamayım biraz daha bakayım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…