Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

inşallah canım :KK19:
haber varmı ne zaaman açıklanıyomuş onlara bile bakamadım :KK31:

Yok kız hbr lısans 40 gunü buldu açıklanması lıseler sırf 2 mılyonu gecık bızımkı kasımı bulur bence :KK31:bayramda açıklanırsa herkes sorar sımdı kaç aldın dıye ayy:KK51:

Guıet ben çıkıyorum tatlım çamaşırları asıcam makına durdu ıyı geceler yarın görüşürüz öptüm kocamannnn:KK19:

Guıet ben çıkıyorum tatlım çamaşırları asıcam makına durdu ıyı geceler yarın görüşürüz öptüm kocamannnn:KK19:

ay açıklanamsn o zaman ben bayramı unuttum :KK28:
kolay gelsin canım iyi geceelr :13:
enerjik ol yarın yazmaktan parmakların ağrıcak :KK53:

Günaydın hanımlar:KK55:kahvaltımızı etik kocısle yürüyüşe çıkıyoruz sımdı bıraz yuruyelım :KK53:hadı kaçtım ben sözde uyanın artık eter uyudunuz:KK51:

Yıkıycam tabı kıs öyle kullanılırmı kokuyor zaten :KK51:actık kutuyu heryer havlu pamukcugu oldu bıde süpürge yaptım ortalık battı:KK37:güzel ama begendım baya araştırmıştım zaten lakınn bır sorun var erkek bornozu L bayan M bana M beden oldu ama kocama büyük geldı adamın boyu benle bır aramızdada 4 kılo var olsun büyük büyük gıyersın dedım Napım moralı bozuldu :KK53:

aferım yıka tabee:KK66:
benım kargoda bu sabah gedı 5 tene kıtabım oldu hahaha :) daha baslayamadım okumaya hafta sona kocacıgım evde cıkıcaz bırazdan dolasırız yurruzz bızde.

sulugoz quittttt ona buna aglama kuruyacak :) gozlerın

bostancı sahilde topuklu ayakkabılarımla iyi yürüyüş yaptım :KK9::KK9:
eve yeni geldim kızlar attım kendimi sokaklara alışveriş yaptım kfc de tıkındım geldim :KK53::KK53::KK53:

nettiniz bakalım :KK3:

ne yapayım ya ağlak oldum bu aralar :KK14: :KK53:

bostancı sahilde topuklu ayakkabılarımla iyi yürüyüş yaptım :KK9::KK9:
eve yeni geldim kızlar attım kendimi sokaklara alışveriş yaptım kfc de tıkındım geldim :KK53::KK53::KK53:

nettiniz bakalım :KK3:

ne yapayım ya ağlak oldum bu aralar :KK14: :KK53:

topukluyla gezmece delısınnnn sennn
kfc hıcc yımeemmm sekerım tavık ogggg :)
aglamak yok gulmek var:KK66:

topukluyla gezmece delısınnnn sennn
kfc hıcc yımeemmm sekerım tavık ogggg :)
aglamak yok gulmek var:KK66:

nedense son cümlende ali rıza binboğa geldi aklıma :KK9::KK9:

canım düşüncem bostancıya gidip mado ya gitmekti ama ayrı bölüm yapmışlar yemek yokmuş o mado da bide fiyatlara etiket eklemişler kafalarına göre.sonra alışveriş yaptım sonra kfc ye gttim eat box güzel ama ya :KK56::KK56:
sonra yürüdüm biraz tıkır tıkır topuklularla :KK12::KK12: sonra başka madoya gittim gitmeseydim çatlardım valla :KK76::KK76:

günaydın baaaaaayanlar :KK49::KK49:

Merhaba kızlar nasılsınız ne zamandır yazamadım buraya
iyisinizdir inşallah
sınav 20sinde açıklanacak diyorlar :18:
bayramdan sonra olsa süper olur ya
hiç çöekemem bayramda o soruları kaç aldın bilmem ne
dün gece rüyamda atanmışım öyle gördüm inşallah tersi çıkmaz:KK9:

iyisinizdir inşallah

hayırlı rüyaların tersi çıkmaz :KK34:
atanıcanız kızlar :KK23: sorarlarsa sorsunlar ver bakalım o soruları 20 nin üstünde doğru yapabilcekmi o soranlar.bilmeden konuşanlara sinir oluyorum :KK4::KK4:

hayırlı rüyaların tersi çıkmaz :KK34:
atanıcanız kızlar :KK23: sorarlarsa sorsunlar ver bakalım o soruları 20 nin üstünde doğru yapabilcekmi o soranlar.bilmeden konuşanlara sinir oluyorum :KK4::KK4:

inş komşum dediğin gibi olur
yaw versende bilgisiz olduklarını kabul etmezler
Geçen gün halamın bir tanıdığıyla karşılaştık kadın yaşlı
bana sordu ne yapıyosun ne okuyosun diye işletme diyorum kadın bana hıııı diyor düşün
sorsam ne olduğunu bile bilmez:KK1::KK1:

inş komşum dediğin gibi olur
yaw versende bilgisiz olduklarını kabul etmezler
Geçen gün halamın bir tanıdığıyla karşılaştık kadın yaşlı
bana sordu ne yapıyosun ne okuyosun diye işletme diyorum kadın bana hıııı diyor düşün
sorsam ne olduğunu bile bilmez:KK1::KK1:

ay aynen ya :KK53:
bende arkadaşlarımla konuşuyorum düşün dedim kpss iyi gelmedi sonuçlar ee daha sonuçlar açıklanmadı ki diyolar.ve lisans çıkışlı olduğumu biliyolar ve benimle yaşıtlar çıldıraciğim sormak için soru soruyolar o kadar :KK47:
diyom benim sınavım temmuzdaydı heee diyolar sonra ay şu kıyafet indirime girmiş falan :KK47::KK47::KK47:

2012 KPSS Yaynlar

tarihle osmanlının gizli kalmış savaşları ortaya çıkmış coğrafyada yeni akarsular keşfedilmiş o yüzden 2013 basımını yapmışlar kızlar mail geldi şimdi :KK60::KK60:

bu arada istanbulda olanalr kitap alıcaksa fuar kasımda tüyapta metrobüs tüyapa kadar gidiyo :KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

Slm kızlar nasılsınız?
Bir haftadır ist.daydım şimdi geri dönüş yolundayız
karadeniz turundayız bugün samsunda konaklıyoruz :)

ay aynen ya :KK53:
bende arkadaşlarımla konuşuyorum düşün dedim kpss iyi gelmedi sonuçlar ee daha sonuçlar açıklanmadı ki diyolar.ve lisans çıkışlı olduğumu biliyolar ve benimle yaşıtlar çıldıraciğim sormak için soru soruyolar o kadar :KK47:
diyom benim sınavım temmuzdaydı heee diyolar sonra ay şu kıyafet indirime girmiş falan :KK47::KK47::KK47:

allah allah ya ..bencil insanlar..kendilerine müslümanlar .
kendilerini ilgilendirmeyen konulara ilgileri yok işte...güyya arkadaş bunlar...

olsun canım sen kendine başka arkadaşlar bul...
bak biz de varız burada..

iyisinizdir inşallah

inşallah atanırsın canım ..inşallah rüyanin tersi çıkmaz
rüya olsa bile güzeldi demi dilek ciğimmm...

napıyorsunuz kızlar ...ben sınav sonuçları açıklansın istemiyorum..böyle güzel ya ...alıştık böyle ..açıklanmasın..

Slm kızlar nasılsınız?
Bir haftadır ist.daydım şimdi geri dönüş yolundayız
karadeniz turundayız bugün samsunda konaklıyoruz :)

bak bu turu sınavdan önce yapsaydın daha verimli olurdu :KK52:
ben karabük demir çaliği gördüm yakından resmen yüzüklerin efendisinin yer altı şehri gibi :KK30:

allah allah ya ..bencil insanlar..kendilerine müslümanlar .
kendilerini ilgilendirmeyen konulara ilgileri yok işte...güyya arkadaş bunlar...

olsun canım sen kendine başka arkadaşlar bul...
bak biz de varız burada..

:KK54::KK54:

eee nediyonuz hanım kızlar :KK52:

X