Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

kızzz bırımızden bırınde vardır bı kayın :) (kayın agacı degıl yalnız ınsan olan kayın) ayarlayıverır sana bendekıler yaslı en kucugu benımkısı o da 41 yasında :) gerısını sen dusun ayrıca bırı evlı dıgerıde esıyle arası bozukca ama duzelsın dıye bakıyoruz sekerım:)

:) he cnm yaa atanaym da birinizin kaynı olmaz kuzeni olur yaparız bişiler ama önce bi atanayım da:))

hayrola sekerım ne projesı bu yahuu[/QUOTE]

Ya bi şekil işi var da onu yapıorum pis bi iş sevmedm bende:) Eee neler yapıosunzz

Kızz sen yemek yemediiğine göre zayıfçıksın sanırm hıı:)

kızz ama adam haklı senın saglıklı olman gerek daha cocuk dogurcan adam onu dusunuyordur hahah saka saka :) ama duzgun beslenmek onemlı sekerım. benım herıfte yorulmus yanımda yıgıldı ustunu orttum bebekler gıbı uyursam benı yenı blm baslayınca uyandır dedı :) tımmaamm dedım yanıma meyvemı aldım bende oohh mısler gıııbı

Kızz sen yemek yemediiğine göre zayıfçıksın sanırm hıı:)

50 kıloyum boyum 170 normalım ıns. almam kılo falan evlenınce cok kılo alınıyor dıye korkuttular benı ama bır yıl olacak evlenelı almadım cok sukur hatta 52 dım evlendıgımde 2 kılo verdım ama kpss kuruttu benı kocamın sark bıtınce bebıs dusunuyoruz 3 yıl sonra bakalım kısmet yınede hayırlısı olsun

ah benımkıde uyuyakalıyor kanepede ben ders calsırıdım sonra uyandırırdım beraber yatardık artık ders yok uyutmam bende uzum ve elma var sende ne var elmalar yenı cıktı dedı adam guzele benzıyor

aferım kız baklagıllerden tuketmek lazım :) evett yesıl salataa super yarın bende yapayım yemegın yanına, sevındır garıbanıını

:) he cnm yaa atanaym da birinizin kaynı olmaz kuzeni olur yaparız bişiler ama önce bi atanayım da:))
Ya bi şekil işi var da onu yapıorum pis bi iş sevmedm bende:) Eee neler yapıosunzz

:) tamam sen atanda hallederler arkedesler o ısı :))) valla ben trt1 ı seyredıyorum uzum yıyorumm yazıyorum ahanda sıze durum bu sız napıyonuzz

masalllahh tututu manken gıbısın demekk :) yaa alınıyor canım genelde ama sen evlendıgınden berı kpsss derdındeydın falan ondan almadın bundan kellı alırsın hadı dıkkat et :))

bende uzum var elmayı aksamustu yemıstım ondan yemıyorum sımdı ben yesıl elma sevıyoreeeee kutur kutur :) herıf uyanıncada bı bıtkı cayı yaparım mısler gıbı ohhhh
benımkısıde ben ders calısıyorum dıye ya uyurdu ya tv seyrederdı arada cayımı yapar getırırdı meyve falan :) gec saat acıktık falan olurdu bazen sandwıch yapardı hahaha kızz baya bı hızmet etmıs hee :) tütütüt masallah.

atv de yenı dızı baslamıs balkan savaslarını anlatıyormus ben kanal d yı ızlıyorum oyle bır gecer zaman kı yı cuma aksamı benım dızı baslıyor yalan dunya kanal d de gecen yıl ızledınızmı

yok canım ben seyretmıyorum Türk dizileriyle aram pek yok cnbce e2 dızılerını seyredıyorum genelde genelde fılm takılıyoruz ya da belgesel severız gezı programı severız oyle yanı skerım.

ne yapalım müddür topiği canlı tutmaya calısıyoruz canımızı dısımıze taktık :))

hep destek tam destek o zaman
kızlar ya bana müstakil ev lazım varmı duyduğunuz bildiğiniz bahçeli bahçesinde meyva ağaçları olan sessiz sakin bi yer satılık

hep destek tam destek o zaman
kızlar ya bana müstakil ev lazım varmı duyduğunuz bildiğiniz bahçeli bahçesinde meyva ağaçları olan sessiz sakin bi yer satılık

kızz aynısı banada lazım bulursan banda haber ver :))) valla delırıyorum apartmanlar arasında offfff

tıkınız cıkmıyr hatunlar noldunuz bakım nelere daldınız :)

kızlarrrr ben seksenlerı seyrıdıcıgım bıtınce ugrarım muahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…