Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Tatlım ben öğrtmenim bu yıl kpss e çalışacağım atanamadım mafeles. Nasıl kpss yaa zor muuu ne olur fikir fikir fikirr

ne öğretmeni kızzz bır bu öğretmenim denmesine birde muhendisim denmesıne uyuz olurum alanı olmalı degıl mı :)))
canım temmuzdan once sorsan kolay derdım calısınca oluyor ama sımdı kolay dıyemem artık sınav seklı degısmıs sınavı hazırlayanlar degısırse belkı yenıden kolay dıyebılırım guncellerle harmanlıyorlar hem cok ıyı ders calısacaksaın ıncık cıncık bıleceksın hemde guncel hayattıı cok ıyı takıp edeceksın durum buuu bırde hızlı ve pratık dusuneceksın durumdaaa ama yapılmayacak ıs degıl ınan bana.

dr denılınce dıkenlenıyor tuylerım sınır oluyorum zaten masallah ıyı vermıssın saglıgın ıcınde cok ıyı tabıı seker hastaları cok kolay kılo alır ve vermesı gercekten cok zor bende pkoluyum ve aılede seker durumu var pkoda ınsulun dırencınde sorun olusturuyor o nedenle bızlerde cok kolay kılo alıyoruz ve veremıyoru bende glukofen kullanıyorum su anda gunde 2 tane 850 lık kılo vermede yardımcı olsun ve dırencı kırsın dıye gelecegımde seker hastalıgı olabılır dıkkat etmelıyım etmeye calısıyorum.

KIZLAR SOHBETE DOYUM OLMAZ BEN YATIYORUM HERIF HAYDIN KALKKKKK DEDIII YATIYORUZZZ BIZE IYI UYKULAR SIZE IYI SOHBETLERRRRRRR ÖPÜYORUM GENÇ YANACIKLARINIZDAN

kilo vermek çok başka bi duygu diyorlar ya kaybettiğinde kazandığın tek zafer kilo vermektir diye :))
çok başka bi özgüven geliyor nasıl diyim sınavdan 100 alsan o duyguyu hissedemezsin

kilo vermek çok başka bi duygu diyorlar ya kaybettiğinde kazandığın tek zafer kilo vermektir diye :))
çok başka bi özgüven geliyor nasıl diyim sınavdan 100 alsan o duyguyu hissedemezsin

katılıyorum aynen öyle:)
ben 2 kilo verdiğimde bile çok çok mutlu oluyorum ki sizinki gerçekten büyük başarı..
şimdi hedefim 5 kilo sonra ideal kilomdayım ama benim bunu vermem en az 3 ayımı alıyo:)

O ilacı bende kullandım ama fena mide bulantısı yapıyordu bende mahvetmişti beni
bi süre daha devam edip bıraktım
şimdi ilaç kullanmıyorum
dikkat et sende insülin direnci varya ah o direnç beni böyle yapan o
bende çıkıyım artık
İYİ GECELER ÇITIR HATUNLAR

Günaydın hanımlar bunün dükkanı ben açayım :)
Cmt.den beri şuan 5. şehirdeyiz geziyoruz daha çok yolumuz var :)
Belki sizlerin olduğu şehirlerdende geçmişimdir gezmeye devam...

Günaydın hanımlar bunün dükkanı ben açayım :)
Cmt.den beri şuan 5. şehirdeyiz geziyoruz daha çok yolumuz var :)
Belki sizlerin olduğu şehirlerdende geçmişimdir gezmeye devam...

Günaydın sekerım ıyı gezmeler ben evden çıkamadım daha

Günaydın hanımlar kahvaltıyı hazırladım komşumu beklıyorum hadı kalkın sızde yatmayın tembel tembel

günaydınnn:)

ben şuan 43 kilo bulunmaktayım

normalde kilom 48dir bu güne kadar en fazla 50 kiloyu gördün
boyuma göre 48 çokta sırıtmıyo hani bnmde kilo almam lazım

nezaman açıklancak bu sınav. sanırım genel olarak kötü geçmiş. standart sapma dan bişeyler olabilir bakalım

Günaydın bacımbende 50 kıloyum boyum 170 sıkılasmak ıcın bende platese başlıcam sınav sonucları ekımın 2. Haftasından ıtıberen açıklanır dıye düşünüyorum sonuclar nasıl gelecek bakalım hayırlısı olsun

platese başlasam kilo alırmıyımki

hakkmızda hayırlısı beklemedeyiz:)

platese kilo aldırtmaz dımı.d

platese başlasam kilo alırmıyımki

küçük oğlum geldi pc nin başında zır zır ağlıyor

kendisi oturakcakmış

sanırım fazla kalamam

puset kırıldı onu yaptırmaya giderim birazdan

3 ay önce aldım ama hurda oldu...

2 yıl garantili inşallah yapılır

Yok aldırmaz sıkılasırsın sende yap az nete çok puan verırlermı acaba

ay inşallah öyle olur okyanus
durdukça yanlışlarım artıyor

gazetelerde verse iyi olur artık soruları
az çok bilirdik ne yaptık ne yapmadık

ay inşallah öyle olur okyanus
durdukça yanlışlarım artıyor

gazetelerde verse iyi olur artık soruları
az çok bilirdik ne yaptık ne yapmadık

Ben bakmıycam cevaplara sonucların açıklanmasını beklıycem zaten turkcelerı falan hayatta hatırlamam unuttum ne yaptığımı

Ben bakmıycam cevaplara sonucların açıklanmasını beklıycem zaten turkcelerı falan hayatta hatırlamam unuttum ne yaptığımı

bende türkçeleri hatırlamıyorum
ama yine de bakmak istiyorum

görürsem hatırlarım diye düşündügüm için canım

bugün ne yapsam
ne izliyorsunuz tv de su an

ay benim küçük vız vız ağlıyor içieride

ben çıkıp bakayım

neye sinirlenmiş yinee:26:

Son düzenleme:
bende türkçeleri hatırlamıyorum
ama yine de bakmak istiyorum

görürsem hatırlarım diye düşündügüm için canım

bugün ne yapsam
ne izliyorsunuz tv de su an

Muzık dınlıyorum ben komşum kahvaltıya geldı sımdı gıttı öğlende beraber pazara gıdıcezbıraz sonra saba Tümer baslar benım favori kadınım o çok sevıyorum onu ızle bak o güzel aksamda sanırım öyle bır geçer zaman kı var yarında muhteşem yüzyıl KPSS soruları aklımda bıle yok mattan grafıkerı yaptım ama nasıl yaptım bılmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…