Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

Basın saolsun canım Allah rahmet eylersin Nur ıcınde yatsınlar

Dimi cnm bende öle düşündüm hem okyonsn dediiği gibi atanırda param olursa kendimede alırım 1 tane. Bu arada başın sağ olsun cnm üzüldüm Annen iyileştimi sonra?

Basın saolsun canım Allah rahmet eylersin Nur ıcınde yatsınlar

amin canım Allah razı olsun.

Dimi cnm bende öle düşündüm hem okyonsn dediiği gibi atanırda param olursa kendimede alırım 1 tane. Bu arada başın sağ olsun cnm üzüldüm Annen iyileştimi sonra?

yok canım babam ben evlenmeden 8 ay once annemde babamdan 1,5 sene sonra vefat ettı. ben evlenelıde 3 sene kadar olacak.

Ben kocama aldırdım kendı ceyızım degıldı

akıllı kızı halı baska ıste :)

Hımm evett ben annemlere alayım eşimde bana alır:) mantıklı.. Tatlım siz nası tanştınz eşinle hadi bakalm dinleyelm hikayeni

Bız arkadas sayesınde tanıştık ben ortaokul arkadaslarımı arıyordum facede aklıma gelenı aratıyordum bulduğumuda eklıyordum arattım bu çıktı bende odur dıye eklendim ne bılım Ozamanda sımasını hatırlamıyorum kı Buda tanıyormuş gib kabul ettı benı merer Buda Çanakkaledeymıs 3 ay olmuş gelelı ılk gorev yerı burası çıkmış sansa bak sonra bu dedı bana kısmın sen kısmın dedım falan sonra anladım kı aradığım kışı o kışı degıl sıl falan dedım tabı bu sılmedı buda dusunmus yenıyım burda takılmaya kız oldun canı sıklımasın sohbetten arada yazdı falan 3 ay böyle gıttı sonra buluştuk o arada benım okul yenı bıttı ıs. Derdındeyım falan bununla görüştük ben çok etkılendım oda etkılenmıs bır süre bellı etmeden takıldık takı sınemaya gıderken elımı tutana kadar valla okadar çıktığım oldu yok kalbımın böyle attığını hatırlamıyorum öyle gelısıtı ıste ekımde bır yıl olacak evlenelı :123:ıyıkı tanımıştım onu canım kocam benım

Bak allah da eşini çıkarmş karşına ne güzel. Tekrar başın sağ olsun cnm sen kaç yaşındaydın bu arada quit geel ben tek bekar pskoloğum alt üst:)

evet canım rabbim bı yandan alıyorda bı yandanda verıyor cok sukur esım benım hedıyem cokk sukurr 29 canım 83 luyum
yaa evlenırsın acelen ne ben evlendıgımde yıl olarak 27 ıdım aceleee yokkk

oooo guzelmıs Rabbım mutlulugunuzu bozmasın canım tütütü maşallah.

Aneee kadere bakk:) Eşin kaç yaşında şeker?

Smın canım allah sızede bır ömür boyu yan yana çok mutlu olun ınsAllah herkes hayırlı es hayırlı evlat hayırlısı ıs baıp etsın ıns.

Mrb cnm ben sana bişide yazmştm ama görmedn sanırm. Cnm ayzı yazmadan olsa 2 kolunda ağrırdı yarın bi doktora git istersen bide bu gece o kolunun üstüne yatma

Genelde sağa yatıyorum ondan mı oldu dersin :/
Bu arada kaç sayfa geriye gittim göremedim.
Bi yere yazmıştın galiba mesleğin ne diye yanlış hatırlamıyorsam sendin
Cevaplayacaktım diziye daldım
Ben önlisans pazarlama ve dış tic. lisans işletmeyim canım
meslek lisesinde kendi dersime girme ihtimalim var ücretlide
başka branşlarda veremem zaten o sorumluluğu alamam
eğer 1 yıl ücretli yaparsam ismekte iş imkanım var
yoksa zaten diğer öğretmenlerin mesleğine göz dikmek gibi oluyor
mecbur olmasam asla zaten ama bi yerlerden başlamak zorundayım
hep öğretmen olmak istemiştim kpss kazanırsam üniye kayıt yaptıracaktım hayalimdi
bakalım ümidimi kaybetmekde istemiyorum ama hayırlısı artık

Bu arada kızlar bir fabrikada iş var idari bölümde acaba diyorum kendimi orda mı geliştirsem
ama oda aile şirketi
ben kpss kazanıcam kendim çabalarımla bi yere gelicem dedim durdum
şimdi gene döndün dolandın geldin demesinler bana

oooo tam türk filmi dicektim ama tanışma teknolojik olmuş
Allah mutlu mesut etsin
İnşallah benimde kalbimi senin kalbin gibi attıracak biri olur

Cnm sen kpss açıklanmadan neden bu kdr ümitsizsinki sen sorularn cvbına aldanma hele bi sınav açıklansın sonra düşünürsün bunları bide bak ne diyeceğim artık ygs çok kolay inan bana zaten trh coğ felsfe türk mat yaparsn azck biyo kim fiz çalışlırsan ygs den alan öğrtmenlkler var okulöncesi kimyaöğrt işte onn duşunda teknik lise öğrtmenlkleri ki bunların arasında biliyorsun okul öncesi 50li paunlarla atanıyor. Olmaması için hiçbir neden yok ki

Smın canım allah sızede bır ömür boyu yan yana çok mutlu olun ınsAllah herkes hayırlı es hayırlı evlat hayırlısı ıs baıp etsın ıns.

AMİNNNNNN hepimizi inşallah.

Eee cnm bebiş vr mııı?? tezze olaym yav :)

yaaa yapmaya calısıyoruz 2 seneyı gectı ama yapabılene askolsun pko var yımırta buyutemıyorumm:) aferım banaaaaa kılo vermem lazım vermeye calkısıyorum oyle ıste yaparız senı teyze az daha beklee:))

canım boyle dusunme kısmet bazı seylerr daha bellı degıl hıcbırsey belkıde olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…