Hayat yaşamaya ve eğlenmeye değer :)) kendi değerini bilen hanımlar buyrun :)

canım boyle dusunme kısmet bazı seylerr daha bellı degıl hıcbırsey belkıde olacak

Biliyorum kızlar daha hiç bir şey belli değil ama ben herşey bitmiş gibiyim
aynanın karşısına geçiyorum kendine gel diyorum Allah tam başlıyo karamsarlık oturup ağlıyorum
arkadaş da bana ağır depresyon geçiriyosun diyo
o kadar değilimde daha yeni ya ondan galiba
ne bilim nette bakıyorum o yanlış bu yanlış genel kültür tümden yanlış gibi
hele adım gibi emin olduğum iki soru yanlış diyorlar

biri ali fuatın batı cephesine atanması yürütme herkes yasama diyor
diğeri bi sözü alıntı yapmışlar milliyetçilikti cumhuriyetçilik diyorlar aynısını denemede çözmüştüm bu iki sorunun ve bi çok soru daha
misal girenler bilir akdeniz ve karadenizin ortak özelliği dağların uzanışıdır diyorlar delta oluşumu
ne bilim şu sorulara bile farklı cevap verdiysem diğerlerinden ümidim yok

yuhhh dıcem afedersınnnn 2 kg mı bende en azından soyle 25 kg var fazladannn :)) hahahaah pko yumurtaların yeterınce buyuyemdıgınden mutevvelllıt yımırtalıkta kalıyorr kucuk kıstcıkler oluyor ve adet duzensızlıgı asırı kıllanma kılo alma verememe ınsulun dırencı vb gıbı sorunlara neden oluyor neyse ogrenme daha ıyııı kılo vermek en ıyı ılacııı bendede cookkkk varrrrrr kılooo neyse 2 kg dan bahsedıp benı delırtme tımammm mı :)

Bak cnm ben başmdan geçen bi olayı anlatayım birgün sınava girdim hayatmn sınavı çıktım neyse çok ii ilen biriyle en zor soruları tartışıyoruz ahaa nası mutluyum hepsi doğru ee gerşye kolay sorulr kalıyo zaten onlrda doğrudur yaşasın ben en ii yere gideceğim fln sonra cvpler tv de bi açıklandı ki ne açıklansın!!! bnm o kolay dediğim sorulrm hep yanlş yani sen ona bakma şimdi yapman gereken sınava girdiğini dahi unutmak bi uğraş bul kendine hiiç aklına getrme bile hatta kontrol bile etme bence açklansın üzüntünü yaşarsanda o zaman yaşa ama bakarsın ii bi puan gelirse bu üzüldüklerin yanına kar kalır dimi ama herşey bizm için

canım takma sen mıllete lısans sınavındada benı delırtmıstı o manyaklar :) guncel soru vardı bızde ben dıyorum sp poor onlar dıyor baska bısııııı bende delırecektım :) benzer sorularda vardı sen kafana takmaaa olacagna varacak harap etme kendını geceecekkk

Shadow__ bencede 2 kg mu dert ediyon cidden?
Kız başka derdin kalmamış he
bende 20 kg fazlaydı naaaber belkide daha fazla
şuan normal insan boyutlarına indim ama daha fazlam var
yani yapma lütfen ayıp

Cnm bana göre 2 kg ona bakarsan çevremdekilere göre 10kg vermem lazım ama ben zayflığı sevmiyorum hem kimseyede yakştrmiyorum 38-40 giyiyorm taam diyorum öle yani 0 beden olma gibi bi hayalim yok anlayacağın:)) Bak plates çok öneriyorlar hiç denedin mi? En ii zayflama yöntemi diyolr çevrmdekiler ama bilmyrm tam

yani yapma lütfen ayıp

Cnm yok bnmde var bi 5 10 kilo kadr ama bana göre 2 yeter:) nasıl verdn cnm yaa ne olur taktikk(50:

yani yapma lütfen ayıp

maşallahhhhh nasıl becerdın sekerrım :) bende asagı yukarı 10 kg mı zor verıyor kolay alıyorum :) beslenme tarzııı degısmelı malum uzman olduk amaaaa olmuyor yapılması zorr ırade onemlı vs bende 88 le basladım hedef 60 su anda 85 ım

bende cok zayıf sevmemmm 38 beden guzeldır hostur 36 ınce gelıyor 34 tıksınc gelıyor :) bakma sen mıllete

Bencede dimi şekerm:) Takmıyorm yaa sadece çok minyonların yanında tombik kalınca utanıyorm okdr ama ben memnunum halmden cnm sen ne mezunusun?

Cnm yok bnmde var bi 5 10 kilo kadr ama bana göre 2 yeter:) nasıl verdn cnm yaa ne olur taktikk(50:

Ben çok fazla ha babam spor yapamadım tatlım
bizim burda diyet topiğimiz var arkadaşlarla
biraz yediklerime dikkat ettim
ettim dediysem diyet yapmadım az yedim öğün olarak yedim
böyle böyle nisan ayına kadar evde bazen yarım saat bazen eserse 1 saat leslie yaptım
sonra rahatsızlandım ve nisanda belimden ameliyat oldum
o geçsin yok iyileşsin sonra sınava hız ver filan hiç oldu gitti
ama almadımda +sı bu oldu
diyetisyene gitmiştim bana kadın gibisin haline bak dedi
dünyamı yıktı gönderdi ilk ve son gidişim oldu :)
kendim başardım tek gerçek istemek
keşke koyvermesem şimdiye çoktan hedefteydim
ben yaptıysam herkes yapar vallahi diyabet hastasıyım tatlıya dayanmıyorum üstelik
ay bugün çenem açıldı

Bencede dimi şekerm:) Takmıyorm yaa sadece çok minyonların yanında tombik kalınca utanıyorm okdr ama ben memnunum halmden cnm sen ne mezunusun?

amannnn dedıgın gıbılere bakaca olursak benım en yakın arkadasım 178 boy bende 157 kılo desen 56 falan onun benım 85 noktaya vırgul oluyor sıksık yanyana gelıyoruz :)))
ıktısat mezunuyum canım sen? mezun olalıda 7 sene oldu :)

O nasıl diyetisyenmiş ya sinir oldum şimdi deli karı. Ama bak yararı olmuş öyle düşün peki kaçtın kaça düştün cnm hedef kaç? Bide yaşını merak ettim? Senn çenen benmde merak kapım açılmş gördünmü

Tatlım ben öğrtmenim bu yıl kpss e çalışacağım atanamadım mafeles. Nasıl kpss yaa zor muuu ne olur fikir fikir fikirr

Valla işte nisanda oldum ondan 2 ay sonra gittim diyetisyen hanımcığa ama bi faydası ne oldu hastalığımı o buldu
1 ay boyunca takibe aldılar hergün git gel konya altı saat o kadar yolu kan vermeye gittim
dedim sona geldik ilaçlarımı aldım artık listemi vercek başlıcaz
tartıya çık dedi aaa dedi bu ne yaşın kaç daha kadın gibi olmussun haline bak filan
yolda gelirken hem ağlamamak için zor duruyorum hem mağazaların vitrininde göbeğime filan bakıyorum
sanırsın karşısında 150 kg gördü
21 yaşındayım bikaç ay sonra 22 olcam
ilk başladığımda 94,8 dim :) tickerimde yazıyor tatlım 69 kiloyum 70 diyelim 62 den aşağı düşmek istemiyorum belki 60
eğer onu kafama taksaydım pes ederdim
belki kendince gaz vermek istedi ama insan psikolojisinden anlamadığı kesindi

haklısın canım ıstemek ırade baska bısıy degıl dıyetısyenın verdıgı lıste nettede varr yazıyor uzerınde 1400 klaorılık dıyet dıye amannnn uyuzzlar bakma sen onlara saglıklı beslensek baska bırseye gerek yok zaten bencede ben onu yapmaya calısıyorum sımdıı beyaz ekmekten uzak duruyorum cavdar falan az tuketıyorum kahvaltıda kepeklı etımek yıyorum az yaglı peynır tuketıyorum yesıllıklerı bol kullanmaya calısıyorum zeytınyagı ıle aycıcek yagı karıstırıp kullanıyorum yemeklere salatalara sadece zeytınyagı pılav vb gıbı seylerde sadece uygun mıktarda tereyap trabzonun halıs mulıs teryagını meyve tukatıyorum aburcubur yememeye calısıyorum dısarda olabıldıgınce yemek yemıyorum acıktıysam taze meyvesuyu cok ıyı tok tutuyor onu ıcıyorum atıstırmalık badem cevız fındık heopsı taze kırılıp yenıyor bırde beyazleblebı ve kavurga atıstırmalık olarak tuketıyorum hem besın degerlerı ıyı hemde yagsız tokluk verıyorr cok guzelll boyle guzel gıdıyor yavas verıyorum ama zorlanmıyorum platesten hoslanmadım stepper var bende onu yappıyorum 3 lt su tuketıyorum 1 brdk yesıl cay yavas yavas verıcem ınsallahhh tok tokkkkk dıyett :)

Helal sana kuzu yaa boy kaç peki? Sakın 62 den aşağı düşme ama inan çok takdir ettim seni yaşında küçük daha en güzl dönemini dal gibi geçircksn

yeşilçayı ilerletemedim fazla içemedim süreklide wc çıkartıyor
sana tavsiyem liptonun kiraz saplı çayı var
tadı harika kokusu ıhlamur gibi ama daha güzel
içinde stevya yaprağı var yani tatlandırıcıların yapıldığı bitki
bu yüzden şeker kullanmana gerek yok
bende işe yaradı o
normal çay yerine kahvaltıda akşam çayında filan bol bol tüketebilirsin demişti dr.
onu kullan bence
kayısılı olanıda çok mehtediyorlar denemedim ama alabilirsin
kiraz sapı vücuttan ödem attığı için etkili
denemelisin :)

diyetisyene giden ve spor yapan iki tane yakın arkadaşım var biri 20 biri 16 kilo verdi:)
o kadar değiştiler ki yüzleri bile değişti..
hiç zayıflıcaklarına inanmıyodum çünkü çok iştahlıydılar ama azim böyle bişey heralde..
belki moral olur bişey olur ne bilim söylemek istedim :)

Yaaa ii yaptn cnm şimdiden kalp atışım değişti yüzüm güldü bak:). Hade kıslar ben yatar öpüyorum sizleri ii geceler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…